Skocz do zawartości
skaziu

Problemy Z Podkręcaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z podkręcanie pamiątek PDP XBL 4800.Gwarantowana czestootlioscia jest 300 na timingach 3.0-5-5-11,niestety przy takim ustawwieniu komp wogóle nie chce się włączyć.Potem sprawdziłem ustawienia jakie pokazane są tutaj i na nich działa ale niestabilnie. No właśnie to jest bardzo dziwne że u mnie everest pokazuje coś innego prosze zajrzeć tu są pokazywane inne timingi dla 303 Mhz. We wszystkich testach zmniejszyłem celowo mnożnik procesora żeby sprawdzić max OC tych pamięci a napięcia ustawiony były na 2.9.W tym linku podanym wcześniej jest mój konfig a mój zasilacz to Ultra X-conect 500W. Jak myślicie w czym tkwi problem.

Wiem że założyłem już dzisiaj podobny temat ale prosze o nie kasowanie tego :cry: .

Pozdrawiam

Edytowane przez skaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z podkręcanie pamiątek PDP XBL 4800.Gwarantowana czestootlioscia jest 300 na timingach 3.0-5-5-11,niestety przy takim ustawwieniu komp wogóle nie chce się włączyć.Potem sprawdziłem ustawienia jakie pokazane są tutaj i na nich działa ale niestabilnie. No właśnie to jest bardzo dziwne że u mnie everest pokazuje coś innego prosze zajrzeć tu są pokazywane inne timingi dla 303 Mhz. We wszystkich testach zmniejszyłem celowo mnożnik procesora żeby sprawdzić max OC tych pamięci a napięcia ustawiony były na 2.9.W tym linku podanym wcześniej jest mój konfig a mój zasilacz to Ultra X-conect 500W. Jak myślicie w czym tkwi problem.

Wiem że założyłem już dzisiaj podobny temat ale prosze o nie kasowanie tego :cry: .

Pozdrawiam

słuchaj mowilem ci juz co i jak, odwiec temat o 4x512 i bedziesz wiedział o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sory ale chodzi Ci o ten temat i o co mniej więcej chodzi bo troche tam tego jest.

Pozdro

eh, chodzi o to ze na amd k8 przy obsadzonych 4 bankach kosmi 512 aspadaja mozliwosci o/c i np dla bh5 ktore spokonie osiagaja ~280 jest ciezko z taktami powyzej 245..............

 

tak ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak miałeś rzeczywiście racje pamiątki chodzą spokojnie na 300 przy 2,5-4-4-8 i 1t a to dopiero początek testowania;)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

prosze ;)

 

nastepnym razem zajrzyj do odpowiednich watkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...