Skocz do zawartości
Dijkstra

Win2K+nagrywarka- BIG LOL!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, ale się uśmiałem.

 

Ponieważ pod win2k i winXP jak je tylko uruchomie, to miga lampka "read" w nagrywarce, to ją (nagrywarkę) w menedżerze urządzeń wyłączam, bo jak lampka miga, to może i laserem błyska, kto wie...wqwia w każdym bądź razie. No i właśnie skończyłem wypalać płytki, więc idę do menedżera ją wyłączyć, a ona....JEST WYŁĄCZONA!!!, coś pięknego :D:D:D

Dodam, że do wypalania używałem akurat disk jugglera 3.xx, a pod nero tak nie ma...

 

Jak zwykle, pewnie odkryłem właśnie fakt powszechnie znany :P, ale po prostu micro$oft zadziwia mnie raz za razem...

 

PS. Jak ktoś może odkryje takie coś ze sterami nvidii, niech da szybko znać, wyłącze GF i zwolnie sobie IRQ :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Via mam hyperion; ponieważ zawsze miałem kłopoty z programami do nagrywarki/emulatorami cd jeżeli było kilka na jednym win98se albo 2k z aspi, to teraz na 2k nie używam aspi, a jak coś potrzebuje z nich skożystać to jest instalowane na win98se, gdzie mam aspi oryginalne, ponieważ jego upgrade finalnie zawsze robiło więcej złego niż dobrego. Np Falcon CD i wspomniany Juggler 3.xx przestawały widzieć CD romy/nagrywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...