Skocz do zawartości
R4DOS

jakie sie ma SDI na ISDN

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy majac jedynie linie cyfrowa ISDN (2 numery cyfrowe,1 analogowy) moge podlaczyc do numeru analogowego SDI i korzystac z niego, czy jestem zmuszony zalozyc druga linie (analogowa) za 100 zl (promocja, normalnie 150) i placic abo za telefon i sdi ??

 

btw. a neo+ ma jakies limity co do trnsferu danych ze np 2 gb tylko miesiecznie tak jak to bylo z neo zywkla ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy majac jedynie linie cyfrowa ISDN (2 numery cyfrowe,1 analogowy) moge podlaczyc do numeru analogowego SDI i korzystac z niego, czy jestem zmuszony zalozyc druga linie (analogowa) za 100 zl (promocja, normalnie 150) i placic abo za telefon i sdi ??

 

btw. a neo+ ma jakies limity co do trnsferu danych ze np 2 gb tylko miesiecznie tak jak to bylo z neo zywkla ???

1. Nie wiem dokladnie ale raczej powinno to dzialac.

2. To juz nawet na zwyklym neo niema juz ladnych pare miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady.

Poczytajcie troche o DSL i ISDN-ie , terminalach ISDN.

Samo to ze SDI to DSL juz powinno wam wystarczyc zeby stwierdzic ze nie da rady !! Na upartego mozna podlaczyc SDI pod linie ISDN bo ISDN moze pracowac w kodowaniu 2B1Q , ale nigdy pod analoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDI wspolpracuje tylko z linia PSTN. Nie chodzi tu bynajmniej o kodwanie 2B1Q jak w ISDN ale o to ze SDI i ISDN uzywaja tego samego pasma przez co sie wzajemnie wykluczaja. Dopiero Neostada przy odpowiednim spliterze powinna dzialac na ISDN. Niestety MUSISZ miec osobna linie analogowa (wystarczy ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z najnizszym abonamentem oszczednym czy jak mu tam i tak nie bedziesz przeciez z niego dzwonic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDI wspolpracuje tylko z linia PSTN. Nie chodzi tu bynajmniej o kodwanie 2B1Q jak w ISDN ale o to ze SDI i ISDN uzywaja tego samego pasma przez co sie wzajemnie wykluczaja. Dopiero Neostada przy odpowiednim spliterze powinna dzialac na ISDN. Niestety MUSISZ miec osobna linie analogowa (wystarczy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z najnizszym abonamentem oszczednym czy jak mu tam i tak nie bedziesz przeciez z niego dzwonic)

no nawet na ISDN sie neo nie da za bardzo zalozyc - jakby sie dalo to bym tak mial zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan: nie znam polityki TP SA jesli chodzi o laczenie tylko informuje ze jest to technologicznie mozliwe przy zastosowaniu wlasciwego splittera w przeciwienstwie do SDI gdzie jest to fizycznie awykonalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w tepsie kiedys jak jeszcze isdn-u nie mialem a o sdi to marzenie bylo i facio mi powiedzial ze jak bede mial isdn to na sdi nowy numer analog wtedy bym mial 3 numery i 2 abonamenty ale sdi do dzis mi nie zalozyli predzej radiowke se postawie hehhehhebylem w tepsie kiedys jak jeszcze isdn-u nie mialem a o sdi to marzenie bylo i facio mi powiedzial ze jak bede mial isdn to na sdi nowy numer analog wtedy bym mial 3 numery i 2 abonamenty ale sdi do dzis mi nie zalozyli predzej radiowke se postawie hehhehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...