Skocz do zawartości
nrl

Alone In The Dark 5

Rekomendowane odpowiedzi

... a co do sounteracka z tego filmu...BOSKI :D

Nightwish "I Wish I Had An Angel" :wink: :lol2: niezły utwór B) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie....o ile nie będzie sie nazywać Alone in the dark ;]

To co zostało ukazane na filmiku jest lekkim zaprzeczeniem poprzednich części. Po serii gier przygodowych powstaje zręcznościówka która żywcem przypomina Prince of Perwersja.

No i mitologia którą posługują sie twórcy gier niezbyt pasuje do XXI wieku, ale to tylko zdanie osoby zakochanej w Lovecrafcie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF!?! Gameplay bardziej przypomina ten z Tomb Raider Legend ,albo POP. Oby to był tylko fragment z gry,a normalnie chodzimy po pomieszczeniach i walimy w siły ciemności.. ;) Do tego jeszcze garść zagadek ,niezawodny Shotgun w łapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki magazyn PC Gamer opublikował na swoich łamach dość obszerne materiały dotyczące najnowszej, piątej już odsłony serii Alone in the Dark. Oto garść najważniejszych informacji:

 

* Choć wiedzieliśmy już o tym wcześniej, pismo potwierdziło, iż po raz kolejny wcielamy się w postać Edwarda Carnby’ego.

* Autorzy postawili na ogień, a właściwie na jego jak najwierniejsze przedstawienie. Właściwości fizyczne oraz wizualne przedstawienie mają być klasą samą w sobie.

* Graficznie gra ma przedstawiać się identycznie zarówno na Xboxie 360, jak i na PlayStation 3 i PC. Największą różnicą ma być jednak sposób sterowania postacią. Podobno producent miał jakieś problemy z przeniesieniem schematu sterowania z pada na myszkę i klawiaturę.

* Można będzie przełączać się pomiędzy widokiem z trzeciej i pierwszej osoby.

* W grze nie ma żadnego przycisku przypisanego atakowi. Zarówno moc uderzeń oraz ruch ramienia kontrolujemy za pomocą prawej gałki analogowej pada.

* Do stworzenia wirtualnego Central Parku wykorzystano ponad 1500 fotografii.

* Dużą wagę przyłożono do odtworzenia mimiki i detali twarzy postaci. Widoczne mają być wszelkie zmarszczki, blizny i zadrapania.

* Grę napędza silnik fizyczny Havok w związku z czym możemy liczyć na bardzo realistyczną deformację otoczenia i fizykę przedmiotów.

* Będziemy mieli do czynienia również ze sporą dawką taktyki. Napotkanych przeciwników potraktujemy zarówno za pomocą broni palnej, jak i wszelkich prętów, siekier, będziemy ich mogli podpalić za pomocą zapalniczki i sprayu, koktajli Mołotova, zapalać znajdujące się na ziemi plamy oleju, etc.

* Istnieje możliwość łączenia ze sobą przedmiotów w inwentarzu.

* W Central Parku znajdzie się sporo zaparkowanych samochodów. Możemy się do nich włamać, odpalić silnik za pomocą zwarcia kabelków, a nawet uruchomić radio. Za fizykę poruszania się pojazdów odpowiada ta użyta w grze Test Drive Unlimited.

* Będzie można dotrzeć do każdego widocznego miejsca.

* Fabuła gry czerpie masowo z amerykańskich seriali w rodzaju 24, Prison Break, Lost czy Heroes. Rówież gameplay skonstruowano na ich wzór. Po około każdej godzinie grania nastąpi moment kulminacyjny, po czym przeniesiemy się do kolejnego odcinka.

Tutaj troszkę więcej po angielsku.

summary:

 

- you play the same Edward Carnby as in the first AiTD...which was set 80 years earlier...time traveler with question mark

:lol:

 

Screeny:

http://img179.imagevenue.com/img.php?image...2_122_351lo.jpg

http://img205.imagevenue.com/view.php?imag...3_122_199lo.jpg

http://img201.imagevenue.com/img.php?image...5_122_345lo.jpg

http://img9.imagevenue.com/view.php?image=...6_122_942lo.jpg

 

release: spring 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa muzyczka. Nigdy nie grałem w tą serię, ale już mnie kusi preorder na kolekcjonerską wersję tylko dla soundtracka :)

 

hmm :S

wersja kolekcjonersja zawiera tylko 8 utworów - przeciwieństwie do Milan edition

Hmmm chyba jesteś jeszcze młody jak w to nie grałeś ;). Ja w to na 386 dx pocinałem jak głupi i powiem Ci, że podjarany tą grą byłem strasznie , dlatego też czekam na ten tytuł z utęsknieniem w nowej oprwie mając nadzieję na ciekawy klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2995952[/snapback]

Premiera na PC/X 24 czerwca.
Podobno demo ma być 20 czerwca...Ale tylko na x0 ;/

 

Hmmm chyba jesteś jeszcze młody jak w to nie grałeś ;). Ja w to na 386 dx pocinałem jak głupi i powiem Ci, że podjarany tą grą byłem strasznie , dlatego też czekam na ten tytuł z utęsknieniem w nowej oprwie mając nadzieję na ciekawy klimacik.

Też pocinałem w starą trylogię (piszę trylogię bo 4 trudno zaliczyć do tej serii) jako szczyl, w zasadzie pierwszy survival horror jaki powstał ;]

Ale tam trzeba było przede wszystkim myśleć a nie strzelać; klimat był tworzony na podstawie mitologi Cthulhu...

I dlatego trochę się martwię tym co teraz zobaczymy...

 

Tutaj dwa filmiki z gry:

http://polygamia.pl/rozgrywka-alone-in-the-dark#comments

Jak widać model jazdy ssie paue i wątpię by twórcy zdążyli coś z nim zrobić... :unsure:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam narzekacie przecież gra powstaje na zmodyfikowanym engine Test Drive Unlimited robią ją Ci sami specjaliści co TDU, więc co jak co, ale sekcja "jeżdżona" powinna być najbardziej dopracowana :wink:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zdradzają o grze tym bardziej uświadamiam sobie, że to będzie coś dziwnego. To ma być Survival Horror czy jakaś arcade'owa samochodówka z elementami zręcznościowo-przygodowymi? ;) Jak dotąd nigdzie tam nie dopatrzyłem się jakiś wrogów. Nie wiadomo z kim lub czym walczymy i o co w ogóle chodzi. ;) Ja na razie z dystansem podchodzę do tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam narzekacie przecież gra powstaje na zmodyfikowanym engine Test Drive Unlimited robią ją Ci sami specjaliści co TDU, więc co jak co, ale sekcja "jeżdżona" powinna być najbardziej dopracowana :wink:

obejrzales video z samochodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Im więcej zdradzają o grze tym bardziej uświadamiam sobie, że to będzie coś dziwnego. To ma być Survival Horror czy jakaś arcade'owa samochodówka z elementami zręcznościowo-przygodowymi? ;) Jak dotąd nigdzie tam nie dopatrzyłem się jakiś wrogów. Nie wiadomo z kim lub czym walczymy i o co w ogóle chodzi. ;) Ja na razie z dystansem podchodzę do tego tytułu.

cos slabiutko wogole sie interesujesz ta gra ze tak piszesz,na necie jest bardzo duzo materialu z gameplay'em i maszkarami wlacznie,trzeba samemu sie troche ruszyc zamiast czekac na gotowe danie :)

 

jesli nie bylo to ten jest najfajniejszy:

 

cinematik

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...