Skocz do zawartości
Gość Rocca

Logo Maker... ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moje prace. Dopiero zaczynam przygodę z tworzeniem banerów.

Jeśli chcesz, żebym zrobił logo na Twoją stronę... Napisz na gg, lub pw. Info w moim profilu.

 

http://server1.pictiger.com/img/85833/pict...ogo-project.jpg

http://server1.pictiger.com/img/85758/pict...ng/onanista.jpg

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=4093

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=4094

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=4095

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie jest żadna rewelacja. Ale życzę sukcesów w tej materii. Większość z tych pokazanych jest robiona na jedno kopyto [tj. efekt "lens flare..."]

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje - poczytaj o wypełnieniach, poczytaj o mieszaniu warstw (obiektów), o mieszaniu kolorów, o pędzlu. Pobaw się efektami i zobacz jak który działa.

A potem coś prostego:

Dołączona grafika

 

 

Nie myśl że tabletem pójdzie Ci tak łatwo jak się wydaje. Może Cię dziesięć razy trag szlafić, zanim się nauczysz korzystać z piórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 krótkie piłki z mojej strony, jako "fachowca" tym razem od grafiki.... :D

  • nie uzywaj flary obiektywu.. to jest tak tandetny efekt że razi po oczach brakiem profesjonalizmu... tylko wybitni potrafią go uzyć bez rażących skutków ubocznych...
  • nie uzywaj liter z efektem bevel lub embos... wygląda to o wiele bardziej tandetnie niż flara obiektywu... wierz mi, iż najlepiej dopasowane napisy są raczej płąskie niż 3D... a jeśli już, to prócz wyzej wspomnianych efektów jest tam dołożone jeszcze z 5 innych.. wtedy dopiero zaczyna to jakoś wyglądać...
i rada na przyszłość... Co zrobić gdy brakuje pomysłu na tło... a nawet jeśli nie brakuje... otwórz jakikolwiek obrazek... porozciagaj go, porozmazuj, powyostrzaj, pomieszaj nim troche i dodaj go do tła w jakims trybie nakłądania innym niż normal... gwarantuje Ci, że efekt zacznie powalac na kolana... :)

 

i mały przykłąd .. mój brat też jest poczatkującym "grafikiem".. a chłopak nieźle sobie radzi.. juz zrobił stopki i loga niejednemu klanu UT w polsce :]

 

http://www.alph.glt.pl

 

hehe.. grupa banned... :]

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 krótkie piłki z mojej strony, jako "fachowca" tym razem od grafiki.... :D

  • nie uzywaj flary obiektywu.. to jest tak tandetny efekt że razi po oczach brakiem profesjonalizmu... tylko wybitni potrafią go uzyć bez rażących skutków ubocznych...

     

     

  • nie uzywaj liter z efektem bevel lub embos... wygląda to o wiele bardziej tandetnie niż flara obiektywu... wierz mi, iż najlepiej dopasowane napisy są raczej płąskie niż 3D... a jeśli już, to prócz wyzej wspomnianych efektów jest tam dołożone jeszcze z 5 innych.. wtedy dopiero zaczyna to jakoś wyglądać...
Oto święte prawdy Logo Makera :lol: :wink: :wink:

Zgadzam się z tym, ale to sa tylko zagadnienia podstawowe. Reszte wiedzy, tutoriale i poradniki trzeba wygrzebać na necie.

 

 

EDIT:

i rada na przyszłość... Co zrobić gdy brakuje pomysłu na tło... a nawet jeśli nie brakuje... otwórz jakikolwiek obrazek... porozciagaj go, porozmazuj, powyostrzaj, pomieszaj nim troche i dodaj go do tła w jakims trybie nakłądania innym niż normal... gwarantuje Ci, że efekt zacznie powalac na kolana... :)

Sposób z roziaganiem jest dobry na poczatek, potem tez można go stosować ale to jest taka zabawa. Jezeli chce się osiągnąć jakieś dobre efekty trzeba poznawać nowe techniki.

Looknij tutaj: Moje sygnaturki

Sa tam moje sygnaturki i niechodzi mi o to żeby sie chwalić ;) ;) tylko poprostu są one dobrym przykładem że na każdą sygnaturkę trzeba poznać jakąś technike robienia tła i potem ją przekształcić do swojego stylu, żeby wygladała oryginalnie. B)

Edytowane przez KlaxoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to wiem KlaxoN... chodzi jedynei o to ze dodanie jakiegoś zdjęcia w dziwnym trybe nakładania powoduje że wprowadasz nową głębie, nowe kolory.. i dynamikę.. i wtedy zwykły gradient robi się juz bardziej wymyśłnym tłem... Podobnie dodaję efekty (np jakies zdjęcia) do np spadającego zielonego koloru matrixa i otrzymuję zróżnicowany niejednostajny kolor tego kodu... no wiadomo o co chodzi :D..

 

idę ogladać Twoje gaficzki bo widże ze jest na co popatrzec chyba... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknij tutaj: 1947913[/snapback]

ja to wiem KlaxoN... chodzi jedynei o to ze dodanie jakiegoś zdjęcia w dziwnym trybe nakładania powoduje że wprowadasz nową głębie, nowe kolory.. i dynamikę.. i wtedy zwykły gradient robi się juz bardziej wymyśłnym tłem... Podobnie dodaję efekty (np jakies zdjęcia) do np spadającego zielonego koloru matrixa i otrzymuję zróżnicowany niejednostajny kolor tego kodu... no wiadomo o co chodzi :D..

 

idę ogladać Twoje gaficzki bo widże ze jest na co popatrzec chyba... :)

Ale niektórzy nie umieją używać efektów, i to jest podstawowy problem. Jak widzę powiększony obrazek bez wyostrzenia go, to mnie skręca. Podobnie, jak widzę tekst bez antyaliasu, albo niedopasowany do klimatu strony.

Szkoda że teraz takich "grafików" są teraz setki (o ile nie tysiące), a najgorsze jest to że nie dają się przekonać - myślą że jak sie im mówi co robią źle, to się im wyrządza wielką krzywdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opelki wyszły z photopainta ?

Ten pan juz Ci nie odpowie, jak slusznie zauwazyl PelzaK. ;]

 

 

Co do robienia grafy to nie ma hop-siup damy kilka filtrow, efektow i jestesmy pr0 grafix mayker, jak to niektorzy mysla... trzeba najpier poznac podstawy malarstwa, obrobki grafiki, mozliwosci danego programu a dopiero potem brac sie za cos sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Jeśli chcesz, żebym zrobił logo na Twoją stronę... Napisz na gg, lub pw. Info w moim profilu.[...]

Może byś tak opróżnił skrzynke w PM albo odblokował możliwośc pisania, bo skontaktować się z Tobą niemożna B) Akurat na GG Cię nie ma to tez niepogadam :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś tak opróżnił skrzynke w PM albo odblokował możliwośc pisania, bo skontaktować się z Tobą niemożna B) Akurat na GG Cię nie ma to tez niepogadam :unsure:

Moze byś zauważył że Rocca zmienił grupę użytkowników naszego forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byś zauważył że Rocca zmienił grupę użytkowników naszego forum..

Sorry, ale niezauważyłem :mur: a tak wogóle to i tak nie kumam :oops:

 

EDIT:

Już skumałem, niedoczytałem, że bana dostał ;)

Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...