Skocz do zawartości
pphilips

Hub Czy Switch?

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie nie ma chyba nic lepszego, co by było nowe. Przez 3 mies. zawiesił mi się dwa razy. W ogóle byłem zdziwiony, że switch też się może zawiesić, ale po wyjęciu i ponownym włożeniu wtyczki od zasialnia już wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie ma chyba nic lepszego, co by było nowe. Przez 3 mies. zawiesił mi się dwa razy. W ogóle byłem zdziwiony, że switch też się może zawiesić, ale po wyjęciu i ponownym włożeniu wtyczki od zasialnia już wszystko było ok.

 

nie ma nic lepszego ? :}}

i zawiesil sie 2 razy przez 3 miechy !!

widze kontrast :} :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że może być to kontrast, ale znajdź mi innego switcha w cenie 44,90 (tyle zapłaciłem), który będzie NOWY i lepszy od tego D-Link'a. Przypuszczam, że może być z tym problem, więc może zanim nawalisz tysiąc lolów w swoim poście, to pomyśl co było wyznacznikiem przy wyborze- podpowiem niska cena!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LAPIN tak ten może być :)

 

@narcyz przez moje ręce przeszło troche switchy i musze ci powiedzieć, że jakieś 90% wieszających się to były właśnie d-linki, lepiej od nich sprawował się jakiś chiński ośmioportowy noname za 39,99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdzie żadnej nowej chińszyczyzny za 40ziko, bo bym pewnie kupił. A skoro to była najlepsza oferta, to uważam, że warto za taką cenę kosztem dwóch zwieszek od początku użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warte uwagi sa tylko 3com'y ps hub 50 i ps hub 40 ( z naciskiem na 50).

faktycznie do sieci osiedlowej rodzielajacej internet sa super - zarzadzalne i nawet statystyki ruchu pokazuja :wink:

(warto ich szukac w dziale switche - nadgorliwi allegrowicze reklamuja je jako switche, chociaz to ni e do konca jest prawda)

Edytowane przez pshem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planety z serii fsd nie sa zle (te blaszane)

nie wieszaja sie

Wieszają się. Nie tak jak te ciach!iane plastiki (FSD-800) ale i 503 i 803 mają podobnie jak większość tanich planetów jakiś problem z cacheowaniem MACów i potrafią dostać głupawki (tj nie przepuszczać tego co trzeba na port)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hipoll

mialem takich pare i nie stwarzaly mi problemow

 

no chyba ze po burzach ale to chyba wszystkie beda sie wiechaly szczegolnie z przewieszkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...