Skocz do zawartości
Mateoosh

Muzyczny ROTFL Stulecia!

Rekomendowane odpowiedzi

Avril Lavigne śpiewa Chop Suey, jeśli to nie fake to jest to Muzyczny ROTFL Stulecia!

Chyba nie do końca bo nie wiem o czm piszesz :wink: :roll: .

też nie wiem co co chodzi ???

Chodzi o to że Avril Lavigne śpiewa (jeśli można to tak nazwać) piosenkę System of a Down. :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj linka do strony

http://www.avril-lavigne.4me.pl/fotki7.html

 

To ta laska,  którą teraz promują - niby taki młodzieżowy School-Punk :D Kurna.....ale bzduraaa :)

ale pozerzy :P

komercyjny Punk - tego jeszcze nie bylo :P

 

PS nie ogladam MTV ani VIVY wiec nie dziwcie sie ze nie kojaze tego zespolu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uslyszalem poczatek (ta melodyjka) i juz sie wczułem mysle sobie zaraz uslysze dobry kawalek... a tu jakis zmutowany dzwiek leci z glosnikow :lol: wiec zaczelem regulowac odbiornik :lol: ale nic to nie dalo i musialem posluchac tego do konca :lol: (tak posluchalem to cale) i moge powiedziec jedno :lol: 8O :lol: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak stawiam (ale tamtego nie słuchałem) na Hymn Polski ktory śpiweała gorniak podczas mistrzostw

tyle ze to nie byl rotfl , a raczej najwieksza publiczna profanacja hymnu w historii ;]

 

a chop suey slyszalem w oryginale i nadal nie wiem w ktorym miejscu rotfl stulecia ?, co z tego ze sie drze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...