Skocz do zawartości
Sparrov

Zasilacz Antec I Piszczenie :l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mialem zasilacz FSP300W, który juz troche nie domagal wiec postanowilem kupic cos mocniejszego. Zagadalem do zenfista i ten polecil mi Anteca SmartPower 350W. Cena wporzodku, zasilacz ogolnie wydawal sie OK, ale co sie okazalo...zasilacz piszczy! Piszczy napewno zasilacz gdyz piszczenie ewidentnie sie z niego wydobywa...zreszta na fsp nic nie piszczalo. Da sie z tym cos zrobic? Pisk sie nasila przy obciazeniu procesora. Sa to bardzo nieprzyjemne czestotliwosci dla ucha. Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeślij zasilacz Zenfistowi niech ci wymieni na niepiszczący.

 

Dokładnie tak. Sam miałem podobny przypadek z Taganem U01, można było z tym zwariować - oddałem do sklepu. Potem w Zenfiście kupiłem nowy (choć juz nie Tagan'a ale Antec jak w podpisie) i mam święty spokój - zasialcz teraz to najchichszy element kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to minie

 

ja kupiłem od jednego dupka z allegro Enermaxa 360w NOWEGO . kilka dni było OK potem zasilacz w momencie włączania wydawał 2-3 sekundowy pisk. tez tutaj na forum słyszałem ze enermaxy tak mają. mam Enermaxa 300W kupiłem używanego i nic sie z nim nie dzieje. a tamten już przestał działać. poprostu coś pierdalneło i tyle. naszczescie nie poszło nic wiecej.

 

moze mam pecha. gość na allegro ma nicka GrosikShop sprzedaje różne zasilacze ale moim zdaniem sa to zasilacze z jakiegoś lewego źródła. dostałem go w pudełku wywróconym odwrotnie i miał takie dziwne w srodku elementy pokryte jakby takim puchem.

 

gosc mnie olał i dlatego nie kupujcie u niego nic !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...