Skocz do zawartości
pvl

Problem Z Allegro.

Rekomendowane odpowiedzi

Do jutra mam termin na uregulowanie rachunku z allegro, tylko kasy brak :( Jak nie zapłacę do jutro to mi konto zawieszą czy tak? Po zapłacie znowu będę mógł sprzedawać, kupować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz i se oblicz :-P

 

http://www.allegro.pl/help_item.php?tid=41&item=102&zoom=N

Ja do końca grudnia opłacałem za punkty z programu partnerskiego, ale po zmianie zasad ciężko już cokolwiek zarobić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie powinni.

 

ale nie rozumie jednego :blink:

czemu nie chcecie zapłacić? przecież za pomocą internetu można wpłate zrobić szybko i sprawnie. jeżeli nie masz konta w banku to wystarczy iść do kumpla co takie konto posiada (np. w mBanku) i od niego dokonać wpłaty. skoro korzystasz i zgodziłeś się na regulamin - to płać. trudne to nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)skoro korzystasz i zgodziłeś się na regulamin - to płać. trudne to nie jest...

To jest po prostu styl myślenia "na polaka", zarobić tak żeby się nie narobić i jeszcze za darmo coś dostać. Nie chcę oczywiście nikogo urazić tym stwierdzeniem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko, otóż jak wygląda sprawa podatków na Allegro??

 

Chciałbym sprzedać kilka rzeczy, lecz z racji tego, że nie jestem pełnoletni obawiam się, jak wyjdzie sprawa z podatkami :/ Może lepiej zarejestrować konto na starszego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...