Skocz do zawartości
rafibydgoszcz

Acer Aspire 1694 Ddr2 , Ile Max Pamięci Można Włożyć

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.Posiadam laptopa Acer Aspire 1694 z obsługą DDR2 . Według wszelkich danych znalezionych w necie wynika że mogę zainstalować max. 2GB RAM i to w DDR2 533MHz . Ale niedawno wcisnąłem skrót klawiszy FN + F2 i pokazało mi się narzędzie diagnostyczne Acer e Settings . Gdy wchodzę do zakładki System Information a potem do Memory pokazuje mi takie coś :

 

Current Memory : 512MB

Maximum Memory : 1024MB

Support Maximum : 2048MB

 

I teraz już sam nie wiem . To w końcu co jest maximum ? 1024 czy 2048 MB ? I nawet jeśli będzie to 2048MB to martwi mnie ten napis Support . Może to oznaczać według mnie , że jeśli nawet uda się zamontować 2GB to będzie to działać w jakiś okrojony sposób . No bo niby czemu jest napisane Maximum 1024 a Support 2048 ? Jeśli ktoś w ciągu najbliższego tygodnia poda mi odpowiedź ile mogę włożyć RAMu to będę wdzięczny gdyż mam zamiar niedługo rozszerzyć pamięć .

 

Oto link do zdjęcia :

 

http://server4.pictiger.com/img/20320/comp...reenshots/1.jpg

Edytowane przez rafibydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER by tak było . A więc jedna odpowiedź że 2GB . Niech się pan nie obrazi ale poczekam jeszcze na opinie innych użytkowników i jeśli więcej będzie że 2GB to kupię 2 kostki po 1GB . Po prostu jestem nowy na tym forum i jeszcze nie wiem kto tu jest najbardziej kompetentny .

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź , wydaje się logiczna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...