Skocz do zawartości
FrIkO

Warto Taka Karte Graficzna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Technika idzie na przod i wlasnie myslalem sobie o modernizacji komputera brata. Otoz posiada on Athlona 1200Mhz, 512 MB RAM DDR 266Mhz oraz Radeona 9000. Komputer ten powoli zaczyna nie starczyc do gier i mysle, ze za pare miesiecy gry nawet nie beda sie wlaczac.

 

I teraz pytanie - czy warto pod taki sprzet zmienic sama karte graficzna? Zmiana calosc nie wchodzi w gry, poniewaz brat nie ma kasy i dlatego mysle o samej karcie. Co myslicie o Radeonie 9500/pro? Czy przy tym procku pracowal by odpowiednio wydajnie? Rozwinal by skrzydla na tyle by nowe gry nie wolaly o pomste do nieba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to R.9700Pro był by już troche za mocny to tego configu. Jak ma jeszcze inwestować to może niech w ramy zainwestuje.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te 64mb to moze juz powoli nie starczyc. Brat chce grac w Obliviona a on podobno wymaga 128mb. 9500 ma te 8 potokow i jest dosc wydajny, ale ze wzgledu na ta pamiec nie lepiej kupic R9550@9600pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba lepiej będzie jednak kupic radka 9550 i fajnie wykrecic,w apollo jest radek od gigabyte 9550 128mb 128bit za 199zł

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje modowalnego radzia na Allegro 9500@9700 256 bit szyna ram 8 potkow sprawne masz po 269zl

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84327766

bedziesz mial nawet do nowszego konfiga taka grafe pozniej

TO jak masz kase dodatokwe 70 ale i tak wiele to nie da bo reszta zestawu cie trzyma wiem bo moj radzio poszedl do kumpla z identycznym sprzetem jak twojego brata i powiem ci że grałem sobie w fear u niego troche żeby potestować i czuć nie czuć grafy czuć procesor ten 9500 to do starszych gierek wypasik i rzeczywiście jest wydajniejszy od 9550 po oc również (obu kart) ale generalnie niestety nie ma dość ramu jakby miał z kolei nie kosztowałby 200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma 128MB to w zupelnosci starczy i pogra na nim w najnowsze gry

moze nie na highdetal i max wygladzen ale pograc plynnie da rade

 

zreszta za ta cene nic lepszego nieznajdziesz cena/jakosc numer 1

 

co do 9550-9600XT to niema porownania taki radzio 9500 miazdzy tamte grafy bo ma wydajnosc na poziomie 9700(po odblokowaniu)pelnego po podkreceniu jeszcze nawet 9700 Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanie.

Mam na oku Radeona 9500 64MB/128BIT, ktory kreci sie na 390/610 czyli niezle. I czy warto kupic radeona 9550@9600pro czy dolozyc 20zl i miec w/w R9500? (niewiadomo czy da sie odblokowac potoki). Bedzie on wydajniejszy?

 

oznaczenia pamieci to

 

Infineon DDR SGRAM

HYB25D128323C-3.0

A

0232 SUU33842

 

Moze to cos wam powie.

 

Firma to Gigabyte.

 

EDIT

 

Chyba ze lepiej dodac 30zl (w sumie 50) i miec gwarancje na moda@8 potokow?

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was pytanie.

Mam na oku Radeona 9500 64MB/128BIT, ktory kreci sie na 390......

9500 ośmiopotokowe czyli 9500@pro będzie znacznie lepsze niż 9550@9600pro, 9500 na 4 potokach będzie nieco lepsze niż 9550 @ 9600pro ( jeszcze zależy czy to to jest 400/600, 400/500, czy 400/400 takie też ostatnio wypuszczają :mur: ) Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy istnieja Radeony 9500PRO z 256bitowa szyna? Bo jeden pan STAD chce sprzedac r9500pro i pisze ze posiada 256bit. Cos nie tak?

wszystko ok tylko że to tzw "białe kruki" i cieżko dorwać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...