Skocz do zawartości
radoos

Kazza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest na 5 w sieci i mamy tylko SDI.Wlasnie mam ochote zapi**dolic jednego sasiada.Czat na Wp ladowal sie prawie 10 min.Mówie do niego przez gg ze ma wyłączyc Kazze i właczyc na noc tak jak sie to z reguly u mnie robi..... a on mowi ze mu szkoda pradu.

 

Mam tekie pytanko:

:evil:

Czy mozna jakos mu zablokowac mozliwosc sciągania Kazzą.Móglbym isc do admina i poprosic zeby zablokowal porty przez które łączy sie Kazza ale wtedy ja tez nie skorzystam z Kazzy i to mnie najbardziej wk**wia.Czy mozna jakos zablokowac u tego wkórwiacza te porty,bo czesto u niego jestem i mam pelny dostep do jego kompa.Jesli jest to mozliwe to prosze podac podac jakie to porty i jak je zablokowac.Potrzebny jest jakiś soft ??

:evil:

Wirusy i trojany odpadają.Próbowalem mu podrzucic trojana.Nic z tego.

:evil:

Wiem ze to troche zlosliwe ale prosze o pomoc.Zeby napisac tego posta czekalem 12 min zeby wejsc na forum.

:evil:

Z góry wielkie dzieki

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonealarm lub norton personal fireware... zainstaluj i zablokuj porty... ale ktore nie mam pojecia.... albo sprawdz u siebie... zainstaluj jakiegos fireware.. i uruchom kaze... wyskoczy Ci komunikat o jakims porcie ktory bedzie uzywany przez kaze. zapamietaj i go zablokuj :) innego sposobu chyba nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z kazaa 2.0 i wyższe jest duży problem bo działają przez port 80 (www) a przecież nie ablokujesz stron www!!!.Chyba jedyne rozwiązanie to Router na linuksie z ograniczeniem tranferu albo router sprzętowy z ograniczeniem tranferu..tylko że na sdi to nie ma za bardzo co obcinać...ciężka sprawa z ta nową kazą..zmora sieci osiedlowych.Jeśli gość jest nadzwyczaj upierdliwy to złóżcie sie dla niego kase za założenie o odłaczcie go..będziecie płacic troche więcej za net ale pozbędziecie sie pasożyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jest strasznie upieredliwy,ale tez strasznie tempy.Powiem mu ze mam jakąś lepszą Kazze (np kazzaLite 1.7) a potem jak bede u niego siedzial ktos do niego zadzwoni a ja zablokuje mu porty w ZoneAlarm.

 

Nie mam wyjscia.Dzisiaj to samo.W najgorszym wypadku odetne go łopatą bo jego kabel leci przy moim płocie :x

 

Czy najnowsza KazzaLite też łączy sie przez port www ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonealarm lub norton personal fireware... zainstaluj i zablokuj porty... ale ktore nie mam pojecia.... albo sprawdz u siebie... zainstaluj jakiegos fireware.. i uruchom kaze... wyskoczy Ci komunikat o jakims porcie ktory bedzie uzywany przez kaze. zapamietaj i go zablokuj :) innego sposobu chyba nie ma :)

214017[/snapback]

U mnie admin jakoś zablokował... Próbowałem zmieniać porty, omijać jak się da i nic :D Czyli dać się da napewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz powiedziec adminowi aby wam przydzielil lacze dynamicznie czy jakos tak ? albo niech admin zainstaluje netlimitera na serverze moze wam to cos pomoze, albo poszukajcie jakiegos programu do blokowania lacza itp mialem cos takiego bo kumpel mial podobny problem ze byla 1 pijawka w sieci jak znajde to zapodam wam linka XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...