Skocz do zawartości
witek150

Jaka Plyta Pod Intel Pentium 4 630 3.0 Ghz S- 775 (64bit)

Rekomendowane odpowiedzi

No być może nie kwestionujemy tego ale to jest tak zwana loteria GIGABYTE a mi na loterii nie zależy tylko szukam pewnej, stabilnej płyty na której sobie pokręce a nie odkręce :) ja coraz bardziej skłaniam się ku P5LD2

 

 

A mam pytanko co do tej P5ND2 SLI bedzie tam dzialal crossfire?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko co do tej P5ND2 SLI bedzie tam dzialal crossfire?

Baaardzo wątpię, to chipset nForce 4 SLI. Z tych co podałem to chyba tylko Asrock obsługuje Crossfire. Płyta jest stosunkowo nowa, ale jeśli nie zrobili kroku w tył względem 939Dual-SATA2, to powinna być OK. Co nie znaczy, ze polecam ją overclockingu, tu najlepszy jest Asus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, fajna. Zwłaszcza chłodzenie NB - pasywne i duże. Pytanie, czy recenzowany model Deluxe różni się od zwykłego tylko wyposażeniem/ew. zintegrowanym sprzętem, czy też jakością wykorzystanych komponentów, biosem i podkręcalnoscią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No być może nie kwestionujemy tego ale to jest tak zwana loteria GIGABYTE a mi na loterii nie zależy tylko szukam pewnej, stabilnej płyty na której sobie pokręce a nie odkręce :) ja coraz bardziej skłaniam się ku P5LD2

A mam pytanko co do tej P5ND2 SLI bedzie tam dzialal crossfire?

na sli nie bedzie chodzil crosfire

ale chodzi na p5wd2 na i955 i na p5wd2-2 na i975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, fajna. Zwłaszcza chłodzenie NB - pasywne i duże. Pytanie, czy recenzowany model Deluxe różni się od zwykłego tylko wyposażeniem/ew. zintegrowanym sprzętem, czy też jakością wykorzystanych komponentów, biosem i podkręcalnoscią.

Nie sądze by różniły sie biosem, komponentami i podkręcalnością

 

Zreszta ich pcb tez bardzo podobne gołym okiem zauważalna jest tylko wielkość radiatorów (moze wy zauwazycie cos jeszcze)

 

http://www.hothardware.com/image_popup.cfm...ticleid=675&t=a Deluxe

 

http://biznes.pclab.pl/zdjecia/artykuly/pi...-p5nd2-sli2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad płyta klamka zapadła! biore P5ND2-SLI. Jednak co do pamięci Hynix 2x1GB z allegro nie otrzymalem zadnych informacji :) Kto coś o nich wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwile, bede mial na niej x800xl (w przyszlosci moze SLI) ale porównywać ją do p5wd2 to przesada bo p5wd2 kosztuje 800zł a ona zaledwie 380zł do tego dobrze sie kreci - no chyba ze to kwestionujesz?

 

A co ramem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwile, bede mial na niej x800xl (w przyszlosci moze SLI) ale porównywać ją do p5wd2 to przesada bo p5wd2 kosztuje 800zł a ona zaledwie 380zł do tego dobrze sie kreci - no chyba ze to kwestionujesz?

 

A co ramem?

Gdzie Ty widzisz P5WD2 za 800 zł ? Po 600zł są te płyty, ale jeśli cena to priorytet to faktycznie lepiej P5LD2. Co do ramu to nie wiem - bo używamy tylko PDP - cena około 600zł za 2 x 512MB latających na 900 przy 4-3-3-8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck o INTELu niewiem kompletnie nic :blink:

 

Dołączona grafika

 

 

Co ja sobie wsadze w to wejscie? (wnioskuje iz 4pinowa wtyczke ktora posiadam w Chieftecu 410W) a moze sie myle? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck o INTELu niewiem kompletnie nic :blink:

 

http://i49.photobucket.com/albums/f287/Soker_89/wtyk.jpg

Co ja sobie wsadze w to wejscie? (wnioskuje iz 4pinowa wtyczke ktora posiadam w Chieftecu 410W) a moze sie myle? :lol:

Tu sie wklada wtyczke P4 (4pin) i wtyczke P4+ (rowniez 4 pin)... oba te zlacza maja 2 masy i 2 linie 12v :)

Zle zamocowac sie nie da bo sa specialnie sciete koncowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie tez przesiadam sie na platforme intela, a dokladnie na p4 650 i interesuje mnie plytka Asus P5LD2-V Intel 945G, wazne dla mnie jest to, zeby miala zintegrowana grafe i spore mozliwosci O/C, ta chyba spelnia te zalozenia. Ale mam do Was jeszcze jedno pytanko: jak wyglada sprawa z DDR2? Rozumiem, ze OC intela polega tylko na kreceniu przez fsb, jezeli wrzucam w to DDR2 533, to przy tym procku w standardzie dzialają na 400Mhz(800Mhz), co oznacza ze mam 133 zapasu na O/C?? Jezeli polecilibyscie mi inna plytke ze zintegrowana grafa prosze o odpowiedz.

 

Przed chwilką przejrzałem jeszcze oferte komputronika i znalazłem inne płyty główne z zinegrowaną grafą (i FW na którym mi bardzo zależy) czy któraś z nich warta jest uwagi(asus nie ma FW a kosztuje przeszło 600zł! ):

DFI 945G-TMGF

Gigabyte GA-8I945G Pro Intel 945G

Microstar 945G Platinum-FIR Intel 945G

Edytowane przez MaStEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...