Skocz do zawartości
losdamianos123

Otwieratnie Prywatnych Folderow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z otworzeniem prywatnego folderu, w poprzedniej instalacji windowsa (na D:) przechowywalem swoje pliki w folderze moje dokumenty , uczynilem ten folder prywatnym , niestoty wczoraj system mi sie posypal i zmuszony buylemn go przeinstalowac system zainsalowalem na c: poprzedni windows wogule nieodpowiadal nawet niemozna go wybreac w polu wyboru systemu operacyjnego (bo takiego niema) teraz mam pytanko czy jest jakas mnozliwosc uzyskania dostepu do tego folderu gdyz mam na nim bardszo wazne informacje i naprawde niechcialbym ich stracic Prosze o pomoc dodam ze nowy system jest na C:

Edytowane przez losdamianos123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no naprawde chcialbym przeniesc do folderu udostepnione ale niestety sie nieda ja mysle ze trzeba bedzie sei chyba z rejestrem pobawic ;/ niestety niewiem co i jak ;/ ,albo zapomoca dosa ale tez niewiem jak jestem dopiero poczatkujacy ;/ czy znalazlby sie ktos kto by mi pomogl ?

Edytowane przez losdamianos123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrr, ile mozna

 

OD czegoś masz te uprawnienia w systemie. Poszukaj no forum. Conajmniej raz w tygodniu sie taki temat pojawia.

:oops: :oops: Przepraszam moja wina ten post byl pisany w czynie desperacji a w takich chwilach zapomian sie o zdrowym rozsadku wiem jak to wkurza jak co jakis czas jakis duren napisze temat ktory sie pojawial setki razy sory moja wina btw problem rozwiazany i jestem very happy pomogl mi w tym post znaleziony przy pomocy niekiedy tajemniczeaj a zarazem niezwykle genialnej WYSZUKAJ :mur: :) http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=166338 milo widziec ze niejestem sam na tym swiecie i inni maja podobne problemy , apeluje do wszystkich poczatkujacych ktorzy czytaja tego posta zanim cos napiszecie skorzystajcie z opcji szukaj zachodzi Bardzo duze prawdopodobienstwo ze dany problem ktos inny juz mial

@sgj jeszcze raz przepraszam za moja upierdliwosc ;] Wiecej sie juz to niepowtorzy chociarzby mial przegladac tysiace tematow zrobie to zanim cos napisze , tak sie rozpisalem gdyz zrozumialem fakt ze owiele szybciej jest znalezc cos w bazie topicow niz czekac na odp i denerwowac inne osoby .

Pozdrawiam z deszczowego Liverpoolu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...