Skocz do zawartości
Lupuz

Net Niestabilny I Problemy Z Siecia Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 3 problemy

Jeden z nich to taki ze po skonfigurowaniu sieci niemoge wejsc do wlasnej grupy roboczej pisze ze niemam dostepu :mur: jak rozmawialem z administratorem to on powiedzial ze to jest wina ludzi ze zile konfig. siec a nie jego i on niebedzie tego naprawial :/

 

Druga sprawa to ze internet chodzi jak mu sie podoba wedlug umowy powinno byc 512 ale w zyciu nie mialem takiego transferu max to 440 :mur: mam juz dosc cionglego pisania dzwonienia do administratora o takim fakcie chcialbym sie dowiedziec czym to jest spowodowane i jak to by nalezalo naprawic PS mam dojscie do wszystkich urzadzen

 

Trzecia sprawa to ze nasz admin wziol i skrecil 2 kable <2 innych urzytkownikow sieci> i polaczyl w jeden kabel zeby koszta kabli byly jak najmniejsze czy tak mozna robic ?? i czy to spowalnia siec i internet ????

 

 

PROSZE POMOZCIE mam dosc siedzenia na internecie przy transwerze 36kbps czasami 16 a place za 512 DZIEKUJE ZA POMOC JESLI JA UZYSKAM :) POZDROpost-131012-1139783295_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kable skrecil dokladnie w ksztalcie Y sprawdzam transwer na stronce www.dsl.cz tak jak widac w zalaczniku

jak stworze wlasna grupe robocza na sieci NP LUPUZ i chcialbym wejsc doniej zobaczyc komputery w tej grupie roboczej to wyskakuje info ze niemam dostapu do grupy roboczej :/ :mur: i mam dostep do urzadzenia radiowego i do swiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...