Skocz do zawartości
Sze100

Gry Dwuosobowe - Co Polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy !

 

Chcialem prosic was o podanie tytulow jakichs miodnych gier w ktore mozna grac we 2 osoby na jednym kompie. Nie liczy sie dla mnie gatunek i rok produkcji (moj sprzet poradzi sobie ze wszystkimi tytulami - co najwyzej detale obnize ;) ) ale wlasnie grywalnosc. Jakbyscie mogli to podawajcie tez obok danego tytulu krotki opis gry lub linka do opisu. Z gory dzieki wszystkim za propozycje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Star Wars - jesli choc troche lubisz klimaty starwars to ta gra cie urzeknie. tak jak to mnie urzekla. gdy gra sie w tryb single player gra sie robi po prostu nudna po pewnym czasie - prawdziwy 'pazur' pokazuje gdy siada sie do gry we dwie osoby - grywalnosc jest wtedy niesamowita. fabula gry to lekko zmienione nowe epizoty SW, grasz różnymi postaciami. gra nie dosc ze niesamowicie grywalna, to okraszona jeszcze nawet niezlym humorem.

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=125422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Evo Soccer 5, ale do gry w 2 osoby polecam przerzucić obraz na TV jesli masz TV-out.

 

Worms Armageddon też fajne ;)

 

Pikachu Volleyball xD

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

NfS2SE,3,4,pelno gier na Mame 32,WinUAE,CCS64,Toca 1,2,3,4,LegoSW,LOTR Powrot kota,wszystkie fify,Colin 1,2,3,4,Rally Championship 2000,Rage of Road,Serious Sam,Trackmania Nations,Rally XTreme,Rally Trophe,Rollcage 1,2,Teenage Mutant Hero Turtles 1,2,3,Micro Machines V3,Moto Racer 2,Worms 1,2,3,4,Bubble Bobble,Bomber Man,Jazz Jack Rabbit,Gilsh czy Glish czy jakos podobnie (chodzilo sie bakteria,zajebista gierka),Smashbros,Target,Fighting force 1,2.Bede pisal jak sobie na bierzaco przypomne.Powiem tylko,ze te gry to arcydzielo a nie dzisiejszy smieszny multiplayer,ktory ma w sobie 0 grywalnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier jest tyle ze dlugo by wymieniac. Mysle ze cos z dobrej klasyki Worms ,albo ktorys Need For Speed (1,2SE..) Do tego jakies mordobicie Mortal kombat ,no i Pro Evolution Soccer 3 , 4 czy tez 5. Dobry tez jest scorch (starsi wyjadacze pewnie wiedza o jaka gre mi chodzi :) )

 

Mozna tez na upartego pograc w Tekken 3 na emulatorze ,ale to juz nie to samo co PSX + 2 dual shocki :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed 2,3,4,6 - Przy dwójce spędziłem mase czasu i nigdy się nim nie znudziłem a bicie rekordów tras to była zabawa normalnie w stylu Pro :D

Colin 2 i 4 - 2 to było 80% przyjemności NFS 2 a 4 no poprostu ma fajna grafe a jest lepsza niż 3

Heroes 2 i 3 - 3 rządzi

Rally Troophe - Grafiką i grywalnością zbliżony do CMR 2 ale te stare samochody są poprostu mega śmiechowe :D

Lego Racing - jak przy tym się nie rozluźnisz i nie usmiejesz to nie wiem czy jest inna gra która to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam polską gre TARGET, Taki Quake z opcją na dwie osoby :D

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,818,451,-1

 

Gra słaba jak cholera, ale jak gra się z kimś to wymiata, dużo zabawy i śmiechu :)

Ekran roździelać będzie pionowa kreska, jeden gracz gra po prawej drugi po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacja 2 miala chyba Hotseata (w nowsze nie gralem).

 

Ze swojej strony moge jeszcze polecic serie Combat Mission, ale to gry wybitnie dla maniakow i nie kazdemu poziom realizmu przypadnie do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...