Skocz do zawartości
MacieX

Jaki dostawca net-u?

Rekomendowane odpowiedzi

na samym początku istnienia naszej sieci, około rok temu mieliśmy łącze radiowe 0,5mb na ~12 osób. transfery nie wiem jakim cudem mieliśmy 300-500 kb/s, mój rekord to 706. Pingi w ut miałem w godzinach szczytu góra 150, a tak normalnie ~90, w nocy grało się jak po lanie....

teraz wszystko wróciło do normy i jak ktoś ma 30kb/s to jest szczęśliwy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza nie musisz mnie o tym przekonywać :) Ja to dobrze wiem. Napisałem tylko, że mało z krzesła nie spadłem jak się przesiadłem z ~8kB/s na domowym modemie na 680kB/s :? Dla mnie to był gruby szok, a w domu podobne łącze myślę, że jeszcze długo będzie poza moim zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos jak ja, jak sie przesiadlem z modemu na SDI a pozniej wyjechalem z polski i mam teraz przez cabel. Zreszta sciagniete chyba ze 20 filmow w jakies 4 dni(komp wylaczony na noc) mowi samo za siebie, To dopiero roznica z SDI :)

Udanych transferow zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos jak ja, jak sie przesiadlem z modemu na SDI a pozniej wyjechalem z polski i mam teraz przez cabel. Zreszta sciagniete chyba  ze 20 filmow w jakies 4 dni(komp wylaczony na noc) mowi samo za siebie, To dopiero roznica z SDI :)

Udanych transferow zycze!

kiedys Ty te filmy ogladasz? ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDDY wlasnie o to chodzi ze nie mam czasu, ale jak szybko szlo to co bede lacze marnowal :) Teraz siedze i ogladam po pare filmow dziennie i kasuje. Na film onet jest baza z tytulami filmow(Ponad 3000) lece alfabetycznie i co mi sie spodoba to sciagam. Teraz juz troche przystopowalem, bo plytki mi sie skonczyly i miejsce na dysku tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDDY wlasnie o to chodzi ze nie mam czasu, ale jak szybko szlo to co bede lacze marnowal :) Teraz siedze i ogladam po pare filmow dziennie i kasuje. Na film onet jest baza z tytulami filmow(Ponad 3000) lece alfabetycznie i co mi sie spodoba to sciagam. Teraz juz troche przystopowalem, bo plytki mi sie skonczyly i miejsce na dysku tez :)

odstap mi troche tego lacza ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tu sie targujecie, a ja na moich 2Mbit na 80 osob wyciagnalem max 1,9MB/s. 12MB plik w niecale 7sek! Niezle, hehe

Oj coś tu chyba kręcisz :). Nie wyciągniej w sumie takiego transferu z tego łacza będąc nawet sam w necie :). Mbit i Mbajt.. Jest różnica ogromna... :>

 

ps. tez mam serwer z 2 Mbit łącze(w sumie wieksze ale to juz mnie nie dotyczy :/) i max co miałem to ~200KB/s, ale to było juz dawano :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie gdzie sie zgłosic i jaka usługe wybrac aby net był w miare szybki i opłaty tak do 400 zł ( w moim miateczku jest tylkok SDI nawet nie ma DSL wiec czy da sie cos innego wykombinowac mieszkam 60Kmod rzeszowa i 100Km od lublina) podpowiedzcie bo ja juz nie moge wyrobic na SDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie gdzie sie zgłosic i jaka usługe wybrac aby net był w miare szybki i opłaty tak do 400 zł ( w moim miateczku jest tylkok SDI nawet nie ma DSL wiec czy da sie cos innego wykombinowac mieszkam 60Kmod rzeszowa i 100Km od lublina) podpowiedzcie bo ja juz nie moge wyrobic na SDI

satelita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dosyc tepsy hce cos innego nowego nie odkrytego :))))))))

dzwonie do baby pod 801321123 aby powiedziec ze nul nie moge sie polaczyc a ona mi pierdzieli o jakis kuwa nie wiem czym w modemach jak mam ISDN co karte sieciowa widzi :((((((((((((((((((((((( ja chce sanki

PLIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh proponuje najtenszego dostwce przes kablowke z najtanszym abonamentem . A potem zczeba tylko modem podkrecic np 64kb@2Mb. Nie smac sie jest to mozliwe :)

jak masz wybur to bierzesz co najtansze and lepsze od tepsy a jak nie masz to zostaje ci MODEM AND RYCZAŁT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...