Skocz do zawartości
MacieX

Jaki dostawca net-u?

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie nie bede chwalil swiom SDI :( :( :( TPSA sie nie stara o transfery bo na w brod klientów i jest Monopolem Polskiego rynku komunikacyjnego. Za dostawce to bym dozucil tez TELE2 choc ceny maja astronomiczne. Slyszalem tez ze przez radiowa sa wyzsze transfery niz na SDI ze 4razy a szybkosc 128kb/s za okolo 110zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lacze 10mb dostawca CCS  na mnie jednego maxymalnie jak ciagnolem to 1mb :P nik nie daje szybciej

Ty jestes poza konkursem :wink:

czemu ?? :roll:

bo jako chyba jedyny jestes w Kanadzie i robisz tam rozne rzeczy i znasz roznych ludzi ;-)), a tu sie liczy nasza szara polska rzeczywistosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie nie bede chwalil  swiom SDI :(  :(  :( TPSA sie nie stara o transfery bo na w brod klientów i jest Monopolem Polskiego rynku komunikacyjnego. Za dostawce to bym dozucil tez TELE2 choc ceny maja astronomiczne. Slyszalem tez ze przez radiowa sa wyzsze transfery niz na SDI ze 4razy a szybkosc 128kb/s za okolo 110zeta

Mam radiowy internet od Tele2. Za 512 kbps płacę z kumplami na spółke około 400 zł, na głowę wychodzi po 50 zł... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lacze 10mb dostawca CCS  na mnie jednego maxymalnie jak ciagnolem to 1mb :P nik nie daje szybciej

przebije Cie na Polibudzie w Poznaniu jak malo osob ciagnie pliki na laborkach i z drugiej strony jest dobry serwer to 1mb/s to standart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lacze 10mb dostawca CCS  na mnie jednego maxymalnie jak ciagnolem to 1mb :P nik nie daje szybciej

przebije Cie na Polibudzie w Poznaniu jak malo osob ciagnie pliki na laborkach i z drugiej strony jest dobry serwer to 1mb/s to standart

Potwierdzam! Fajne mają to łącze na polibudzie :D

Ja osobiście wyciągnąłem tam coś ok. 680kB/s. Mało mi szczena nie opadła jak zobaczyłem taki transferek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf i DomanR, mysle ze nei ma czym sie podniecac, takie szybkie lacza sa i w kawiarenkach i na uniwerkach wiec bez przesady. A niektorzy maja takie tylko dla siebie i to za naprawde niewielkie pieniadze wiec jest roznica. Jak macie kontakty to popytajcie sie jakie lacza maja w pokojach ludzie w danii albo w szwecji... hehehe Polibudy u nas sie chowaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...