Skocz do zawartości
tekken1

Jaka Grafike Kupic Do 1000-1200zł, Czy 7800gt? (na Pci E)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Winfasta tylko nie biez

Czy dobrze rozumiem czy nie polecasz winfasta, dlaczego, podaj argumenty bo ja jestem przeciwnego zdania, wg leadtek robi bardzo dobre karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Poczytaj temat o 7800GT to sie dowiesz! Ja rowniez odradzam Leadtek'a icon_smile3.gif pozdro

Poczytałem co nie co, polecam galaxy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

No i argumenty same sie znalazly :P Palit winfast nie sa solidnymi firmami. W szczegulnosci palit. Gigabyte Galaxy Gainword itp to sa dobre karty . Galaxy 7800gt nawet sie dobrze prezetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gainword

Nie powiedział bym, po tych ekscesach co były z serią 6X00 to nie polece gainwarda. Bierz galaxy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Nie powiedział bym, po tych ekscesach co były z serią 6X00 to nie polece gainwarda. Bierz galaxy ;]

OOO nie slyszalem o tym co sie dzialo ?? To w sumie z porzadnych firm pozostaje nam Gigabyte Galaxy a no i MSI sie wcisnie gdzies tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gainward wsadzał pamięci 5ns do grafik, więc u mnie stracił i to dużo, a poza tym imo najdroższy z nich. Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie nie zgodze

co prawda gainward to droga firma ale produkujaca solidny towar

 

a do jakis wsadzał pamieci 5ns

ostatnio widziałem gf6600gt gainwarda i był on na 2,2 ns i wygrał on z innym,i kartami w cenie do 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

ja tez sie nie zgodze

co prawda gainward to droga firma ale produkujaca solidny towar

 

a do jakis wsadzał pamieci 5ns

ostatnio widziałem gf6600gt gainwarda i był on na 2,2 ns i wygrał on z innym,i kartami w cenie do 600zł

Popieram kolege. Mam szacunek do tej firmy tak jak do gigabyte asus galaxy sapphire itp..... To jest dobra firma. Powiedz jeszcze nam gdzie wsadzal takie pamieci 5ns>??? Ciekway jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Widziałem 6600 na allegro od gainwarda z 5ns pamiątkami, kilka tygodni temu, niestety szczera prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 6600 na allegro od gainwarda z 5ns pamiątkami, kilka tygodni temu, niestety szczera prawda.

Miałem okazje trochę handlować gainwardami - najniższe modele z linii to obecnie absolutnie żadna rewelacja zwłaszcza przy cenie jaka trzeba zapłacić. A za gs-y trzeba dać już konkretną gotówkę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Miałem okazje trochę handlować gainwardami - najniższe modele z linii to obecnie absolutnie żadna rewelacja zwłaszcza przy cenie jaka trzeba zapłacić. A za gs-y trzeba dać już konkretną gotówkę,

TO mowiecie ze odpada trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...