Skocz do zawartości
Assassin_

Pentium D 805 2.66 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

no to vdroopik jest

z wstepych testow wyszlo ze napiecie jest podbite o 0.1V i spada pod max obciazeniem o 0.01-0.02V :D

kozak :D

 

edit:

ej no co tu tak cicho???

kto zrobi cos takiego?

Dołączona grafika

walczylem o 4.5GHz ale nie na tej pascie, i troche lodu by sie przydalo

procek owszem wstaje ale w spi po paru petlach sie wywala i pozniej resecik :/

jak bede mial wiecej czasu i zimnej wody to potestuje w cinebenchu:)

pozdr

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, ładnie śmiga a mnie coraz bardziej szlak trafia przez tego AW8 :mur: Tą magistrale to o kant [gluteus maximus] można rozbić a nie pracować na tym na codzień :mur: :cry:

Edytowane przez Kazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie rekordu w cinebenchu nie bedzie

winda 64bit strzela focha i jest niestabilna na 4.3ghz (gdzie normalna 32bit chodzi na 4.45) :|

jutro powalcze moze na 4.35 uda sie cine odpalic (mysle ze ponizej 30sek zejde:P )

W A64 była przypadłość, że w 64 bitowej windzie nie chodziły na takich samych MHz co na 32.. :wink: więc może P4 mają podobną przypadłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

witam. testowałem juz x2 i opterony dc natomiast intela jeszcze nie. i mam takie pytanie czy rzeczywiscie praca na 805 jest wygodna chodzi mi czy np. jak zapuszcze nagrywanie czy kompresowanie filmy to rzeczywiscie drugie jadro bedzie wolne i komp bedzie wydajny tak jak w przypadku x2? miałem opka 144 sprzedałem mam teraz chwilowo semprona 3000 939 i zastanawiam sie nad kupnem 805 bo słyszałem takie pogloski ze 805 ma ht a nie 2 jądra . prosze posiadaczy o opinie nie chodzi mi o oc tylko o dwa jadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

no ale ja chciał bym usłyszec jak chodzi jak zapuszcze kompresownie filmu to spokojnie moge sobie np. grac uzywajac nieobciązonego jądra? x2 sobie radzi doskonale w takiej sytuacji. aha jaką byście polecali płyte do 400 zł z obsługą ddr 2 667 mhz z dobrymi mozliwosciami oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc przed chwilką sprawdzilem, zalączylem konwertowanie dvix do mpg (dvd) i zalączylem Pro Evolution Soccer 5, grać sie dało ale oczywisie lepiej wszystko chodzilo bez konwertowania, dodam ze gram jak narazie na integrze :) min detale i rozdzialka ale chodzi ;-)

Moge Ci polecić jakiegoś Gigabyta ale wiem ze wszyscy uznają tylko asusa :) na mojej wykręcam na stand nap pentaka na 3,7 ghz. A w tej cenie dostaniesz jakiegoś Asusa P5LD2 apollo 430 zł.

Edytowane przez andrzej_men

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje nowe boje

i wiecej na cieplej wodzie nie pociagne ( z kranu ma 12*C a to juz duzo)

Dołączona grafika

:D :D :D

kto da wiecej?;]

wiadereczko zimnej wody i do lodówki żeby osiągnęła temp bliskie 0 ;)

następnie węże do wody, odpalasz kibel i lecisz 4,5Ghz w spi ;)

napięcie daj wyższe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie proponujecie jak najtańsze i jak najlepsze chodzenie do PentiumkaD? :)

Jak najtańsze?? To box z zestawu :P A tak poważnie czy AC czy WC?? Bo jak AC to najlepsza będzie Ninja, Niemiec ma do sprzedania, pisz do niego na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

156 zeta na allegro w wersji plus z wiatrakiem imho tanio jak na to co potrafi. A freezer to hmm freezer jakos wielbicielem mocowania wiatraczka na slowo honoru i male gumowe koleczki z ktorych potrafi spasc jak sie buda odpowiednio przechyli do przodu nie jestem.

 

Hmm a plyte co sadzicie o tej?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18797

niby nforce mial nie obslugiwac 805 a nawet niektorych 820 ale na stronie asusa sprawadzilem w liscie obslugiwanych prockow i jest

http://support.asus.com/cpusupport/cpusupp...model=P5ND2-SLI

cena niezla no i sli kusi :D Tylko pytanie jak jest z podkrecaniem na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najtańsze?? To box z zestawu :P A tak poważnie czy AC czy WC?? Bo jak AC to najlepsza będzie Ninja, Niemiec ma do sprzedania, pisz do niego na PM.

No juz nie ma od 2 dni :lol: Pytanie tylko czy Fryzjer utrzyma tego 805 kreconego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...