Jump to content
Assassin_

Pentium D 805 2.66 Ghz

Recommended Posts

selekt to selekcjonowany proc i tyle, a wszystkie pozostale trafione szczesciem to mozna nazywac conawyzej cudakami...

jakas padaka tez bedzie moze selektem, wyselekcjonowana jako ta najgorsza... :)

no ale jesli trafi ci sie bardzo dobry procek i porownasz go z innymi (wiekszoscia ktora jest lipna) to nie mozna go nazwac selektem?

czy miano selekta daje mu dodatkowe mhz ? :lol: :lol: :lol:

Fajny arcik odnosnie 805 i LN2 :D

http://www.pctuner.net/php/Articoli/Artico...ccess=〈=eng

na targach mialem swoja puszczac

ale ze taki burdel byl to nie bylo czasu na 805.... :mur:

ps. myslalem ze to ten link z 6g a tu parze o chu........ 7g!!!! :blink: te 805 kreca sie lepiej niz niejedne 631

Edited by genghiskhan

selekt to selekcjonowany proc i tyle, a wszystkie pozostale trafione szczesciem to mozna nazywac conawyzej cudakami...

jakas padaka tez bedzie moze selektem, wyselekcjonowana jako ta najgorsza... :)

Selekt to jest procesor który kręci się lepiej od przeważającej średniej dla danego modelu :blink: a nie procesor wybrany spośród kilku :mur: Czyli takie rozumowaniem selektem będzie procek który jest wybrany spośród pięciu, niezależnie od tego że np. jego FSB kończy się przy 150 :mur: :P

za selekta wiecej placisz a za szczescie nie :D ot taka roznica

to 7ghz to nie 805 tylko 955xe

fucktycznie

na 1 screenie 6g to byla 805

screenow duzych nie dali i mozna sie pomylic;]

btw. ktos chetny na moja 805eczke? bo juz mi sie nudzi powoli :lol2:

mam ale jest zagracona :mur: a jak zaczne cos robic to starzy mi focha strzela :huh:

Ja sie ostatnio lodem bawiłem ... wystarczy 10litrowy baniak (z duzą dziurą na górze). Wkłady do lodówek przenośnych co by temperature podtrzymywały, no i najważniejsze pare litrów mieszanki borygo i demineralki na pare godzin do zamrażalnika .... efekt zajedwabisty :D Edited by Miazga82

czy miano selekta daje mu dodatkowe mhz ? :lol: :lol: :lol:

z pewnoscia nie, ale selekt to selekcjonowany, a farciarz to farciarsko trafiony, wiec masz farciarskiego procka i takiego sprzedajesz, prosze nie mylic pojec bo niedlogo dla kazdego kazdy proc bedzie selektem, a selekcja to zmudna robota

z pewnoscia nie, ale selekt to selekcjonowany, a farciarz to farciarsko trafiony, wiec masz farciarskiego procka i takiego sprzedajesz, prosze nie mylic pojec bo niedlogo dla kazdego kazdy proc bedzie selektem, a selekcja to zmudna robota

czyli ze jak fartem to ma gorsze oc itp;]

lol

jakby ktos powiedzmy takiego mojego wybral sposrod 10 innych to bylby juz selektem (i nie wazne ze chodzilby tak samo)

dobra nie wazne bo niezly ot sie zaczyna robic :mur:

wiem ze nie za bardzo moje pytanie jest związane z topicem, ale nie znalazłem odpowiedniejszego:

Jaki blok wodny jest najlepszy dla tego pentiuma? On ma dwa rdzenie wiec wypadałoby zeby frez był odpowiedni, Mam cos w stylu powerX,

Wygląda tak:

Dołączona grafika

Bedzie sie nadawał?

Aha i jaki rozstaw mocowac jest na LGA775, bo mam jakies dziury w topie ale nie wiem czy na S478 czy na LGA.

czyli ze jak fartem to ma gorsze oc itp;]

lol

jakby ktos powiedzmy takiego mojego wybral sposrod 10 innych to bylby juz selektem (i nie wazne ze chodzilby tak samo)

dobra nie wazne bo niezly ot sie zaczyna robic :mur:

Ogloszenie:

"Prosze czytac ze zrozumieniem!" :mur:

:mur: :mur:

farciarski moze byc lepszy od selekta.... zrozum :mur: :mur: :mur: :mur: