Skocz do zawartości
!STONKA!

Opteron 170@3050mhz 1.43v Na Wc :)

Rekomendowane odpowiedzi

To jak nie dla kasy to oddaj jakiś po cenie w jakiej kupiłeś :razz:

Niekoniecznie opka

 

Jak bym miał dobre dojśćia i po częsci fundusze to tez bym miałe takie hobby :wink:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie dla kasy to oddaj jakiś po cenie w jakiej kupiłeś :razz:

Niekoniecznie opka

 

Jak bym miał dobre dojśćia i po częsci fundusze to tez bym miałe takie hobby :wink:

 

 

Niesprzedaje Procki po takiej samej cennie co ja dostane z jednego powodu , pare razy sprzedalem procki dobrym znajomym na

Forum a oni 3 godziny puzniej po 150€ albo 200€ wiecej posprzedawali te procesory albo sprzedalem gosciowi po znajomosci tanio

a dwa dni puzniej chcialem od niego tego procka kupic spowrotem a cenne mi zrobil 100€ wiecej niezle co !!

 

Moze tak poprostu szkopy sa , sam niewiem , ale same negatywy zrobilem jak tanio sprzedaje od niedawna dopasowuje moje cenny do innych i

nieczuje sie zeby mnie w konia zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny procek, ale co to ma wspolnego z extremalnym oc? 1.43v na WC i juz nowy temat?

 

Zaraz zakładam 2.7ghz 1.4v na BOXie :lol:

 

Co ma to wspulnego z extremalnym oc ???

 

 

Noto sobie znajdz Dual Core co robi 3050Mhz na 1.43V i to prime95 Stable na WC !! niemowie juz o superpi1m albo 32M

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma to wspulnego z extremalnym oc ???

Noto sobie znajdz Dual Core co robi 3050Mhz na 1.43V i to prime95 Stable na WC !! niemowie juz o superpi1m albo 32M

To sie powinno nazywac ekstremalne przebieranie xxx procków, a nie extremalne oc. AMDki extremalnie to k|ngp|n kreci ;).... 1GHz wiecej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie powinno nazywac ekstremalne przebieranie xxx procków, a nie extremalne oc. AMDki extremalnie to k|ngp|n kreci ;).... 1GHz wiecej :wink:

 

 

Dobry procek to podstawa do extremalnie krencenia :)

 

Tylko mi to niejest potzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesprzedaje Procki po takiej samej cennie co ja dostane z jednego powodu , pare razy sprzedalem procki dobrym znajomym na

Forum a oni 3 godziny puzniej po 150€ albo 200€ wiecej posprzedawali te procesory albo sprzedalem gosciowi po znajomosci tanio

a dwa dni puzniej chcialem od niego tego procka kupic spowrotem a cenne mi zrobil 100€ wiecej niezle co !!

 

Moze tak poprostu szkopy sa , sam niewiem , ale same negatywy zrobilem jak tanio sprzedaje od niedawna dopasowuje moje cenny do innych i

nieczuje sie zeby mnie w konia zrobili.

Ejj spoko. I tak kasy nie mam :neutral:

 

Dobry procek to podstawa do extremalnie krencenia :smile:

Tylko mi to niejest potrzebne :smile:

Jak coś to można IHS mode off, blok na gołe jajca, vcore w góre i dawać extreme na WC :razz: :lol:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@!STONKA!,

 

Powiedz mi (moze gdzies juz pisales), ale co to jest za woda? Jaka temperatura? Poza tym, w jaki sposob masz dostep do tych wszystkich prockow?

 

Ten 170 jest rewelacyjny!

 

jaki dociekliwy ... :-P

Ciebie nikt nie wypytuje :lol2:

naXS też macie swoje tajemniczki :lol:

 

BTW - avantar brzydki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...