Skocz do zawartości
AceSkubi

Copperhead Czy Mx518 :>

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciekkk

Nie kupuj Razera bez grania na nim paru godzin. Ja w windowsie cierpie katusze bo nie jest wygodna, za to w graniu jest niesamowita B)

 

jak już razer to nie kupuj w komputroniku tylko na allegro za 240 zł i jakaś podkładka od razu, steelpad qck albo inna szmata - rozmiar według preferencji... ja preferuje duże ;x

 

http://www.mmj.pl/~a_wyszpolski/steel.JPG

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Z lewej strony miejsce na kciuk jest niewygodne, z prawej strony to samo. Mysz można chwycić conajmniej na 4 sposoby, w czasie grania trzymam ją samymi palcami a że gram na low-sens to przynosi to doskonale rezultaty ( cs clanwars z awm zawsze ;x ). Mimo wszystko polecałbym znaleźć u kogoś tę mysz lub w sklepie ją zmacać, bo jeśli nie miałeś kontaktu z rzadnym razerem to możesz się bardzo zdziwić. Ja 2 razy chciałem sprzedać go już, ale to co się dzięki niemu da robić snajperką powoduje że mimo wszystko nadal pozostane przy nim i wątpię żebym chciał go zmienić.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86734295

 

tu masz za 245 zł z podkładką steelpada, której ja się pozbylem bo jest za mala ;x ale ja gram na low-sens więc tak musiało być B)

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyrwac diamondbacka za 130-150zl niz przeplacac za cooperheada ktory do wykozystania swoich zapasow dpi potrzebuje specjalnego pada. (oczywiscie tylko jesli preferujesz ten ksztalt)

Najpierw w ogole trzeba sobie odpowiedziec czy wole myszy ala mx5XX czy razery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

niz przeplacac za cooperheada ktory do wykozystania swoich zapasow dpi potrzebuje specjalnego pada

:lol2: tak tak, specjalnego pada :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja sie ostro napaliłem na tego mx518 bo calkiem fajnie wyglada no i ma te przyciski 2 na kciuku (wstecz i dalej) a to sie przyda pod windą :) Tylko kształt tego razera mi sie troszke nie podoba :P No ale jedno woleć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

MX wygląda jak odpustowa zabawka dla "pro graczy" . W copperheadzie są 2 przyciski pod kciukiem, znacznie poprawiono te z diAmondbacka i bez problemu można ich używać.

 

poza tym jak szkoda ci kasy czy coś to zawsze pozostaje

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=MS+INTELLI+MOUSE+EXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

To zrób wycieczke w strone cywilizacji i zmacaj go gdzieś <_< ja z czystym sercem zaświadczam że kupienie tej myszy w ciemno to rosyjska ruletka z jedną komorą pustą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z Diamondbacka na G5 ze względu na kształt DB. Za mała jak dla mnie była a z kształtu G5 jestem jak najbardziej zadowolony. Sama myszka też jest niesamowita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

MX/G5 jest dziwny. Z jednej strony wygodny a jednak i tak 2 ostatnie palce nie mają wygodnego miejsca. Jakbym w tej chwili kupował mysz to IE 4.0. Tania i dobra. I o wiele wygodniejsza niż MX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...tech_MX518.html

 

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...Copperhead.html

 

 

 

Przeczytałem oba testy i przekonałem sie do razera :D myśle ze do kształtu sie przyzwyczaje nawet jesli mam duze dłonie "i meczec bedzie sie nadgarstek" :/ :D

Edytowane przez AceSkubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Nie da się przyzwyczaić, natomiast powiem od siebie tyle, że jedynie w windowsie jak się zastanawiam "ooo jakby tu go chwycić" to są problemy. Podczas grania ręka i mysz to jedność i na dobrą sprawę nigdy podczas clanwar się nie zastanawiałem jakby tu coś zmienić. Natomiast stanowczo ci odradzam kupienie tej myszy bez chwycenia jej chociaż na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

B) Ja tam raz na 2 tygodnie mam kryzys związany z tym że jest średnio wygodni. No ale każda róża ma kolce, a za przyciski Razera warto troche pocierpieć, bo jeśli o nie chodzi to MX nie ma nawet startu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh w sumie patrzac realnie to teraz mam A4techa kulkowego z dwoma rolkami :D Ktory ma jakies dobre 3-4lata :D i normalnie podczas pracy nawet pod windą to nie zwracam wogule na nic uwagi ze jest neiwygodna albo coś bo sie przyzwyczaiłem :D i wydaje mi sie sie razer na pewno nie bedzie mniej komfortowy niz moj a4tech :D :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Jak lubisz wąskie myszki i trzymasz ostatni palec raczej na podkładce... to go kup, na początku wrażenia jakby się kiełbase chwyciło, no ale potem jest już ok... no i ta jakość :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: tak tak, specjalnego pada :mur:

Moze przeczytaj troche opinii i recenzji na zachodnich serwisach zanim zrobisz z siebie błazna.

To ze copperhead chodzi bez zarzutu na danym padzie nie znaczy ze uzywamy w pelni jego mozliwosci. Bardzo dlugo po premierze byly pwazne problemy z praca tych myszy na podkladkach typu icemat i steelpad z serii S. Po pewnym czasie ktores sterowniki doprowadzily do zniwelowania efektu gubienia sie, ale juz sam fakt ze tyle to trwalo daje do myslenia. Roznice miedzy tymi dpi trudno jest wychwycic nawet bardzo "prktykujacemu" graczowi. Wiec kupujac mysz drozsza o 100zl od swietnego i sprawdzonego produktu diamondback (1600dpi) ktory dziala zarowno na icematach jak i na szmatach doskonale oczekujemy chyba czegos wiecej niz sprawienia w ktorejs tam edycji sterow ze myszka PRZESTAJE SIE GUBIC... teraz zeby jeszcze dzialala pelnia swoich mozliwosci. Na tych padach lepiej zachwuja sie klasyczne sensory optyczne.

Np podkladka Steelpad 5L byla odpowiedzia firmy produkujacej icematy i steelpady wlasnie na problemy zwiazane z praca myszek laserowych na tych podkladkach.

Oczywiscie nie mam na mysli ze ta mysz nie dziala na tych podkladkach, ale napewno nie dziala w pelni swojej specyfikacji. I tutaj roznica sie zaciera albo jest wrecz na minus dla myszek laserowych. Po co kupowac wtedy taka mysz skoro nie jest dokladniejsza? Bo jest fajnie rozreklamowana i "laser to przyszlosc" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Pleciesz duby smalone chłopcze, to że nie działa na icematach to wynik tego że ten szklany szajs to zwykła szyba, a jak zapewne wiesz to szkło rozprasza światło jakim jest laser. Chyba ze nie chodzisz na fizyke i nie wiesz co to jest laser. Do dowolnej myszki laserowej wystarczy szmata za 19 zł, ale SUPER ZAGRANICZNE SERWISY sprawiły że wierzysz że do PEŁNI MOŻLIWOŚCI potrzeba SZMATY za 159 zł - bo 5L to nic innego jak QCK z paroma modyfikacjami. To samo tyczy się Razer Mantis - szmata w produkcji za 5 zł. Każda podkładka na rynku kosztuje w produkcji 5-10 zł a ty nadal wierzysz w bzdury o SUPER PRODUKTACH POTRZEBNYCH DO PEŁNI MOŻLIWOŚCI. Żałosny jesteś i bardzo ci współczuje. :mur:

 

 

BTW

 

"Steelpad 5L byla odpowiedzia firmy produkujacej icematy i steelpady "

 

Steelpad i Icemat to dwie różne firmy lamko

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na tych padach mozna uzyskac w polaczeniu z teflonem znacznie lepszy poslizg niz na szmatach.

2. Wielu ludzi posiada te podkladki i ma nieco inne zdanie o nich... (jakosc wykonania vs jakosc zwyklej szyby / tacki z auchan)

3. Icematy i steelpady reklamowane sa jako odzielne marki, ale produkowane sa w tej samej fabryce przez tego samego producenta.

 

Moje zdanie na temat wywalania pieniedzy na drogie i pseudopomagajace gadzety jest zgola inne. Kupno nowego icemata za 90zl na allegro (mozna trafic) jest znacznie lepsza inwestycja niz kupienie o tyle zl drozszej myszki ktora teoretycznie ma 400dpi wiecej.

Dodam ze posiadam zarowno icemata 2nd jak i steelpada 4S, oraz kilka wersji szmacianek (qck) i testowalem na tych podkladkach copperheada jak i G5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

To powiedz mi czemu Fatality i reszta gra na szmatach :lol2: Ja mam na biurku 2x lepszy poślizg niż na QCK... no i ? Nikt normalny nie gra na podkładkach na których mysz się ślizga jak na lodowisku :lol2: Icemat to podkładka dla ludzi którzy za kawałek szyby który można kupić u szklarza zapłacą 150 zł bo usłyszeli że jest elo elo i pro pr0 uber pwnage. Żałość po trzykroć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciekkk zrzuc moze ciut z tonu.

Od lamusow to wyzywaj kolegow w piaskownicy.

 

Jezeli chodzi o te myszki to wszystko zalezy od tego kto co lubi.

Razery dla mnie zawsze byly ciut przy male. Znowu z logitechow najlepiej w lapie lezala mi MX310 i dalej tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

maciekkk zrzuc moze ciut z tonu.

Od lamusow to wyzywaj kolegow w piaskownicy.

Tweak jest poniekąd piaskownicą, a ten kolo musi dostać z łopatki bo mu się zasłużyło. Zresztą posiadanie Icemata wiele mówi o właścicielu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po co ludzie uzywaja Icematow??

Wlasciwie po twojej wypowiedzi zaczynam w to powatpiewac no ale ok.

Z reszta jezeli stac go aby wywalic 130zl na mouse pad to jego sprawa

 

PS

A jezeli Tweak to piaskownica to uwazaj bo jestem ta cholera co moze zabrac ci lopatke a nawet piasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Wiesz po co ludzie uzywaja Icematow??

Żeby mieć zimną podkładkę na której pocą się ręce, wysoką, ze szkła za 5 zł ? Nie wiem, może dlatego że uwierzyli że dzięki tej super podkładce zdzierającej ślizgacze w miesiąc osiągną super elo elo wyniki i będą jak mega uber fatality? Doprawdy nie rozumiem tego zjawiska, ale gratuluje firmie Icemat kreatywności w reklamie która spowodowała że sprzedają te kawałki szkła i pobierają za nie gigantyczny haracz oferując w zamian... nic

 

zresztą na h4g.pl w sklepie w OPISIE jest już pewna sugestia co do tego pada - "Super szpanerski ;/" no ale jak ktoś lubi.... prosze bardzo ! smacznego !

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...