Skocz do zawartości
AceSkubi

Copperhead Czy Mx518 :>

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciekkk

Może mnie oświecisz, ale ja naiwny zawsze myślałem że w grach na enginie Quake 3 robi się Circle Strafe Jumpy a nie bunny hopy, ale to może moja ignorancja znowu skutkuje.

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem MX518. Zanim kupiłem myszkę udałem się do znajomego który się zajmuje myszkami. Miałem dylemat między MX518 a G5, lecz on mi powiedział że z własnego doświadczenia poleca MX518 bo różnic praktycznie nie odczuję a zaoszczędze ok 90zł. Po dłuższym namyśleniu kupiłem MX518 i gdy zagrałem na niej po raz pierwszy to normalnie aż nie chciało mi się od niej ręki odrywać. Wygodna jest bardzo. Do tego super optyka i wygląd też ma spox. Tą myszką gra się po prostu bosko. Na podkładce Steel QCK nie czuje się praktycznie żadnego zbędnego oporu. Takie jest moje zdanie na temat tej myszki i polecam ją każdemu kto chce się zdecydować na jakąś pożądną mychę. A co do tego Copperhead'a to nie mialem z nim zadnych styczności ale zrezygnowalem z niego po obejrzeniu samych zdjęć. Wątpie aby był wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bh - maciekk - to nie wiem ,ale wydaje mi sie ,ze bardzo duzo osob wlasnie robi bh srodkowym palcem (w tym i ja) i nie zaczynaj prosze znow z tym ffa bo juz sobie pare chyba tam spraw na prv przedyskutowalismy ;) btw. 1.6 wraca do łask wcg i tak jak mowilem - cs:s nie grywalna gra ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

Przeczytalem juz wiele Waszych postow na temat myszek i skołowany jestem totalnie. Zawsze przed zakupem jakiegos sprzetu czytam opinie, testy itd. i zawsze im wiecej czytam tym mniej jestem zdecydowany na ktoryś z modeli :/

 

podobnie teraz, mam w domu myszke logitecha ale jakas tam zwykla bezprzewodowa, nic szczegolnego bo i wymagan nie mam wielkich, ale niestety po roku juz prawie uzytkowania jej bola mnie nadgarstki i nasada kciuka. Prawdopodobnie z powodu jej raczej szczuplej budowy. Na domiar zlego w pracy mam myszke DELL ktora ksztaltem jest prawie identyczna z moja. Postanowilem zmienic choc ta w domu no i zaczelo sie :)

 

na poczatku chcialem kupic myszke na kablu bo wkurzalo mnie ze czasem podczas gry myszka przestawala dzialac i w panice szukalem zamiennych baterii, czasem wyjmowalem z pilota od TV :D bo akumulatorkow nie naladowalem wczesniej.

 

Pozniej zobaczylem G7 i spodobal mi sie pomysl z tymi akumulatorami :)

Niestety "nieco" droga ta myszka jest i nie wiem czy warto.

Pozniej dotarlem do opisu G5 i tez wydala mi sie niezla

z tym, ze okazalo sie ze MX518 wg wielu jest rownie dobra a moze nawet lepsza :)

Razor choc z pewnoscia super nie nadaje sie dla mojej dloni wlasnie z powodu swojej szczuploty :)

 

teraz sam juz nie wiem co kupic i nie wiem czy ktos bedzie w stanie mi pomoc bo pewnie jak zwykle opinie beda bardzo roznie.

Generalnie wydaje mi się ze kupie MX518 mimo ze na kabelku

bo G5 zbyt drogie G7 tym bardziej chociaz jesli ktos by mnie przekonal ze jednak te dwa modele sa lepsze to byc moze zmienil bym zdanie

czekam na jakies sugestie

F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...