Skocz do zawartości
[S)zkieleto(R]

Demo in 64 kb............Szczęka mie opadła

Rekomendowane odpowiedzi

"]Niech ktoś kto sie zna wytłumaczy dlaczego te Dema które mają po 64 kb wygladają tak czadesrsko że imho przebijają miejscami grafe z 3dmarka..o co tu chodzi?

 

Dziwisz sie :o teraz wiadomo czemu tak dlugo nie ma 3dmarka 2003 :x konkurencja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne demka, jestem pod wrazeniem i jeszcze te 64 kilo :D.

Czemu producenci gier nie biorą się pożadnie za kod, no id software troche się stara

Na rynku konsolowym sytuacja wygląda zupełnie inaczej tam skompresowane gierki to codzienność np: N64 i jego mario giera z 95-96 roku zajmuje 6-7mb i jak na tamte czasy ma zajebistą grafikę, upchneli też tam naet muze może nie najwyszszej jakości ale zawsze cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze zapomniałem dorzucić że fallouty 1 i 2 były też dobrze napisane może grafika nie była zajebista ale niebyła też złą a najbardziej żle moim zdaniem napisaną gierką jeżeli chodzi o ilość zajmowanego miejsca było BG 1 5CD to lekka pszesada a grało się niewiele dłużej niż w fallouta który zajmował 1CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suuper.

Według mnie to widać starą dobrą Amigową szkołę kodowania.

Niestety ostatnie party które odwiedziłem to było Intel Outside 4, czyli wieki temu, ale kumpel ma A1200 do dzisiaj i jeszcze w zeszłe wakacje zebrało mu się na wspominki to odkurzyliśmy stare CD'ki.

 

A tak to czy ktoś może ma jeszcze jakieś modułki, poszukuje jednego który nazywał się chyba Sequence Killer.

 

Może ktoś wie czym odtwarzać mod. zrobione na Amigowym Digi-Bosterze i Oktamed'zie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjasnienie jest proste...

cale demko zostalo napisane w assembelerze i to przez ludzi bardoz dobrze znajacych ten jezyk i budowe exe'ka.

Eee, nieprawda. To się dociąga z internetu 8)
Nic się nie dociąga bo jak oglądałem to odłączyłem połączenie.
Jak nie może się połączyć to wyciąga tekstury z 3dmarka, a siatki z wirującego sześcianu z dx. Ech, naiwni 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 3dMarka? wiec skad mam textury?

zaraz sprawdze z jakich plikow czyta przy otwieraniu to sie okaze...

i czy robi jakies polaczenie z netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 3dMarka? wiec skad mam textury? 

zaraz sprawdze z jakich plikow czyta przy otwieraniu to sie okaze...

i czy robi jakies polaczenie z netem

:? a tak pozatym wszystko wpożądku :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 3dMarka? wiec skad mam textury? 

zaraz sprawdze z jakich plikow czyta przy otwieraniu to sie okaze...

i czy robi jakies polaczenie z netem

Ha, znowu dałeś się nabrać. Jak nie masz 3dmarka do wchodzi do c:gry i stamtąd ciągnie to co potrzeba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, znowu dałeś się nabrać. Jak nie masz 3dmarka do wchodzi do c:gry i stamtąd ciągnie to co potrzeba 8)

a swistak siedzi... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie może się połączyć to wyciąga tekstury z 3dmarka, a siatki z wirującego sześcianu z dx. Ech, naiwni 8)

Ehh z góry przepraszam ze to napisze ale tu chyba głupi jesteś (to nie moje osobiste odczucie ale wniski jakie wyciągam czytając Twoje wypowiedzi), ew. jesteś wyznawcą spiskowej teorii dziejów.

Normalnie nie wiem czy mam śmiać się czy płakać czytając takie farmazony... nawet mi się nie chce tłumaczyć Tobie tego, bo pewnie i tak byś nie zrozumiał...

W każdym razie, ja i wielu innych poolewke mamy niezłą ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie może się połączyć to wyciąga tekstury z 3dmarka, a siatki z wirującego sześcianu z dx. Ech, naiwni 8)

Ehh z góry przepraszam ze to napisze ale tu chyba głupi jesteś (to nie moje osobiste odczucie ale wniski jakie wyciągam czytając Twoje wypowiedzi), ew. jesteś wyznawcą spiskowej teorii dziejów.

Normalnie nie wiem czy mam śmiać się czy płakać czytając takie farmazony... nawet mi się nie chce tłumaczyć Tobie tego, bo pewnie i tak byś nie zrozumiał...

W każdym razie, ja i wielu innych poolewke mamy niezłą ;) :twisted:

Ja natomiast mam niezły ubaw z gościa sprawdzającego czy demo nie nawiązuję połączeń i jaki pliki otwiera :). On już się chyba zorientował o co chodzi, ale widzę, że z Twoim rozróżnianiu co jest ironią, a co nie.

I wielu innych raczej z Waszego poważnego podejścia ma większy ubaw.

BTW naucz się robić cytaty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie może się połączyć to wyciąga tekstury z 3dmarka, a siatki z wirującego sześcianu z dx. Ech, naiwni 8)

Ehh z góry przepraszam ze to napisze ale tu chyba głupi jesteś (to nie moje osobiste odczucie ale wniski jakie wyciągam czytając Twoje wypowiedzi), ew. jesteś wyznawcą spiskowej teorii dziejów.

Normalnie nie wiem czy mam śmiać się czy płakać czytając takie farmazony... nawet mi się nie chce tłumaczyć Tobie tego, bo pewnie i tak byś nie zrozumiał...

W każdym razie, ja i wielu innych poolewke mamy niezłą ;) :twisted:

Ja natomiast mam niezły ubaw z gościa sprawdzającego czy demo nie nawiązuję połączeń i jaki pliki otwiera :). On już się chyba zorientował o co chodzi, ale widzę, że z Twoim rozróżnianiu co jest ironią, a co nie.

I wielu innych raczej z Waszego poważnego podejścia ma większy ubaw.

BTW naucz się robić cytaty 8)

Hehe, też z tego wyłem - niektórzy są jednak naiwni i nie rozumieją jak ktoś się z nich nabija 8)

 

A swoją drogą demko zaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko się u mnie nie odpala, może to win2k...

ale spójrzcie na to:

WOLF

3D

BOOST

INSIDE

TUNZ

ULTRA

WORM

 

najpierw zobaczcie te demka a potem zobaczcie ile zajmują... trochę się znam na programowaniu, mam minimalne podstawy assemblera, ale to mnie zaszokowało...

No to jak ci sie nie odpalają dema które w pierwszym poście wskazałem to powiem ci że te który ty pokazałeś są śmieszne w porównaniu z tymi dwoma 64 kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nie może się połączyć to wyciąga tekstury z 3dmarka, a siatki z wirującego sześcianu z dx. Ech, naiwni 8)

Ehh z góry przepraszam ze to napisze ale tu chyba głupi jesteś (to nie moje osobiste odczucie ale wniski jakie wyciągam czytając Twoje wypowiedzi), ew. jesteś wyznawcą spiskowej teorii dziejów.

Normalnie nie wiem czy mam śmiać się czy płakać czytając takie farmazony... nawet mi się nie chce tłumaczyć Tobie tego, bo pewnie i tak byś nie zrozumiał...

W każdym razie, ja i wielu innych poolewke mamy niezłą ;) :twisted:

Ja natomiast mam niezły ubaw z gościa sprawdzającego czy demo nie nawiązuję połączeń i jaki pliki otwiera :). On już się chyba zorientował o co chodzi, ale widzę, że z Twoim rozróżnianiu co jest ironią, a co nie.

I wielu innych raczej z Waszego poważnego podejścia ma większy ubaw.

BTW naucz się robić cytaty 8)

Jeśli to było ironiczne to przepraszam, ale ironię cięzko jest wyłapać z tekstu pisanego (przynajmniej jak dla mnie). Natomaist sam przyznasz że po przeczytaniu kilku takich (ironicznych)postów aż się prosi to o stosowny komentarz. Ale pomysły miałeś niezłe... tekstury z 3DMarka... ehhh

Pozdrawiam. :)

PS. Nie wiem dlaczego ten cytat nie zadziałał :?

PS2. Już wiem, żeby nie nabijać kolejnego posta... nie zamknięty cudzysłów ... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było ironiczne to przepraszam, ale ironię cięzko jest wyłapać z tekstu pisanego (przynajmniej jak dla mnie).

Już bardziej przejaskrawić nie mogłem. Sorry, absurd ma swoje granicę i mam problemy z wymyślaniem głupot, a przesadzić nie mogę bo nikt się nie nabierze...

 

Natomaist sam przyznasz że po przeczytaniu kilku takich (ironicznych)postów aż się prosi to o stosowny komentarz.

O to właśnie chodziło! Miałem nadzieje, że znajdzie się ktoś kto ciężko kojarzy i zapewni mi (i nie tylko) chwilę rozrywki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

demko się u mnie nie odpala, może to win2k...

ale spójrzcie na to:

WOLF

3D

BOOST

INSIDE

TUNZ

ULTRA

WORM

 

najpierw zobaczcie te demka a potem zobaczcie ile zajmują... trochę się znam na programowaniu, mam minimalne podstawy assemblera, ale to mnie zaszokowało...

No to jak ci sie nie odpalają dema które w pierwszym poście wskazałem to powiem ci że te który ty pokazałeś są śmieszne w porównaniu z tymi dwoma 64 kb

zauważ, że one zajmują 256 BAJTÓW, więc lepsze raczej być nie mogą... rzeczywiście, nie są jakieś rewelacyjne, ale upchnij to w 1/4 kb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli to było ironiczne to przepraszam, ale ironię cięzko jest wyłapać z tekstu pisanego (przynajmniej jak dla mnie).

Już bardziej przejaskrawić nie mogłem. Sorry, absurd ma swoje granicę i mam problemy z wymyślaniem głupot, a przesadzić nie mogę bo nikt się nie nabierze...

 

Natomaist sam przyznasz że po przeczytaniu kilku takich (ironicznych)postów aż się prosi to o stosowny komentarz.

O to właśnie chodziło! Miałem nadzieje, że znajdzie się ktoś kto ciężko kojarzy i zapewni mi (i nie tylko) chwilę rozrywki 8)
...alle się stary usmialem :lol: :lol: :lol: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...