Skocz do zawartości
Grzechu

Modowanie Wg Grzecha

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzeszła chwila na pokazanie mojego moda :wink:

Pierwsza część prac znajduje się w serwisie Jet-PC.com

Kolejne zdjęcia wkrótce

Nie będe się rozpisywał.

Zapraszam do oglądania.

I czekam na komentarze :wink:

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wykonanie jak najbardziej syci. Naprawde starannna robota, dobry pomysl z polerowaniem budy - bardzo interesujacy efekt. Dobre zdjecia, chociaz jeszcze nie ma za bardzo fajnego tematu (poczatki) - ale spodziewam sie niezlych technicznie fotek z finalu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie. Podoba mi się to okno fajnie to wygląda. A najbardziej to mi pasi ta ze tak powiem perfekcja, jak to mówią "diabeł tkwi w szczegółach" czy jakoś tak :P Życzę powodzenia w dalszej pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :)

Obudowe zacząłem robić kawał czasu temu. Moda skończyłem na początku października, a że leniwy jestem :lol: to fotki i opis pojawiły się dzisiaj.

Co do uszczelki to od samego początku miało być takie okno.

Dzięki za miłe słowa

Mam nadzieje, że kolejne części będą się Wam bardziej podobać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się dokłądność z jaką robisz moda.. bo ja swojego to odmierzam kawałkiem drewa, zaznaczam ołówkiem dosyć gubym.. potem centruję to na oko.. tne czym wlezie... i szlifuje na oko coby było w miare równo :D...

 

kip goin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to nie jest polerka.

Efekt jaki jest przypomina "drapane" aluminium tyle, że polakierowana stal błyszczy.

A gdybym chciał to wypolerować byłoby lustro :)

Dodam jeszcze, ze to szlifowanie trwało dłuugo - chyba nabardziej męcząca i długotrwała czynność w tym modzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co tyle bo to pierwsza część.

Niedługo będzie druga część i troche inne "klimaty"

Pozdrawiam

Ale nie miało to zabarwienia negatywnego. Wręcz przeciwnie. Pokazałeś że już na początku moda zrobiłeś coś ładnego. Z ciekawością czekam na kolejne części.

 

Pozdrawiam również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zrobiłeś festynu/choinki z obudowy. +

2. Estetycznie i jak narazie miło +

3. Mam nadzieje że nie zepsujesz, i wymyślisz coś wyjątkowego a nie poprostu wstawisz katody i pff :| + -

PS. Masz taki sam śrubokręt jak ja (od ruskich) hehehe +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm wyglada imponujaco :)

Tylko faktycznie to okno moglby byc po wewnetrznej stronie.

Czysto, schludnie i dobrze stonowane - good job ;)

 

Swoja droga, jakiego papieru uzyles to nadania takiego wygladu calosci? Bo widzialem w obi papier do aluminium o gramaturze bodajze cos kolo 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sama blacha pieknie się prezentuje. Ta niespodzianka z rdza to oczywista sprawa dużo wilgoci w powietrzu się znajduje wiec niezabezpieczony metal rdzewieje.

Jedynie co mi nei pasi to przedni panel troczhe nie pasuje do całej reszty, ale może został on zmodyfikowany w poźniejszym terminie, ponieważ napisałeś ze już zakończyłeś prace nad budą tylko z lenistwa nie zamiesciłeś jeszcze całego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Papiery ścierne były różne najpierw od 200 do 800 a efekt rys uzyskałem 240 i 320.

Wg mnie przód pasuje do reszty a zreszta nie wiem co miałbym tam zrobić hmm

Co do rdzewienia - myslałem, ze obudowa zrobiona jest z czegoś nierdzewnego - myliłem się co kosztowało mnie jakieś 9h szlifowania nie mówiąc o $$ za lakiernika (i tak było po znajomosci)

Kolejna część będzie jutro/pojutrze.

PS katody będą - tyle moge zdradzić, ale nie będzie to choinka bo nie o to chodziło.

Jeśli czytaliście mój wstęp na stronie jet-pc.com to zapewne wiecie, że koncepcja zakładała dobre i dobrze wyglądające WC oraz estetyczna i "piękną w swojej prostocie obudowę"

Może dodam jeszcze, że to co zobaczycie miało tak wyglądać - nie ma tu jakichs dodatków (planowanie-realizacja)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Grzechu ,gratuluję perfekcyjnego połączenia charakteru i umiejętności. Po obejrzeniu fotorelacji z Twojej tej i poprzedniej działalności (chłodnica , bloczek) myślę że możemy oczekiwać czegoś na miarę moderów z bit-techu , ja w każdym bąź razie czekam...kolejnych zdięć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Powiem szczerze, że to nie jest nawet połowa moich umiejętności. Zabrałem się za moda, żeby mieć nareszcie cichego kompa, a że była okazja do zmodowania obudowy to skorzystałem.

Jak tylko dopracuje szczegóły zabiore sie za nowego moda.

W całości na tweaku z fotostory, ale to już opowieść nie należąca do tej historii :]

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...