Skocz do zawartości
Grzechu

Modowanie Wg Grzecha

Rekomendowane odpowiedzi

Obudowa sama w sobie naprawde niezla. Duzo wlozonej pracy i za to ogromny plus. Ale tak obiektywnie patrzac, to caly mod to nic specjalnego, przynajmniej na tym etapie. Watpie, zebys zdecydowal sie na modyfikacje frontu, a ze to jest najbardziej charakterystyczna czesc tej obudowy, to kazdy kto rzuci na nia okiem bedzie wiedzial ze to Cavalier. Poki co to jest tylko obudowa z oknem (no tyle ze na zewnatrz).

Zobaczymy jak sie to bedzie rozwijac.

Powodzenia Grzechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbalosc o szczegoly na najwyzszym poziomie - znajac wczesniejsze dokonania autora - bedzie tak do samego konca... W sumie najciekawsze efekty jeszcze przed nami, wiec z zainteresowaniem bede sledzil rozwoj moda :) Byle bysmy do samego konca dotrwali (skoro sam przyznajesz, ze jestes leniwy ;) )

Na razie musze zgodzic sie z Carl0s'em - "Poki co to jest tylko obudowa z oknem (no tyle ze na zewnatrz)."

 

Pozdrawiam i zycze szybkich postepow w pracach i spodziewanych przez wszystkich efektow na najwyzszym poziomie :!:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
PS Dziwna (nie)prawidlowosc mozna zauwazyc w ocenach modow na tweaku... Co prawda wykonanie okna pierwsza klasa - ale jakos tu sie nikt nie "burzy", ze jest ono prostokatne (przy "pofalowanym" froncie Cavalliera az prosi sie o jakis bardziej finezyjny ksztalt okna nawiazujacy do frontu), nikomu nie przeszkadza tez, ze okno odkrywa napedy 5,25"... no ale widac oceny nie sa zawsze obiektywne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jest to buda z oknem narazie, a nawet z założenia nie miał to być mod na maxa.

Głównie chodziło tu o wyciszenie kompa i dopieszczenie go z zewnątrz.

Nie wiem czy moge tak powiedziec, ale nie róbcie sobie jakichs wielkich oczekiwań i wymagań.

Gdybym chciał zrobić coś na miare wielkich modów to pewnie bym coś zrobił - skromność

ale tu nie o to chodziło.

Pozdrawiam

PS kolejna część dziś lub jutro (ukazywanie sie kolejnych cześci juz nie zależy odemnie - i dobrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie...narazie wyglada bardzo ladnie i co najwazniejsze estetycznie..okno na zewnatrz wyglada pieknie dobrze ze nie bawiles sie w jakies tam gujmowe ujszczelki, bo jak sie cos robi to sie robi dokladnie a nie spierd... plekse a potem zakrywa uszczelkami.....

 

zabaczymy dalej, jak na razie gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta, ładna robota :)

 

okno na zewnątrz wygląda rewelacyjnie, naprawdę dobry pomysł, tylko widzę jedną wadę - na górze plexy będzie się kurz zbierać i z samego narożnika ciężko będzie go wydobyć :rolleyes:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...ale to tylko tak się czepiam, żeby potem nie było, że nie było się czego uczepić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kiedy ciag dalszy?

(...) kolejna część dziś lub jutro (ukazywanie sie kolejnych cześci juz nie zależy odemnie - i dobrze)

Polecam wiec samodzielne zagladanie nie www.jet-pc.com :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polerowanie? to juz było

okno? paskudne ... odkrywa tyle rzeczy których nie powinno ... (jedynie mocowanie ciekawie i estetycznie rozwiązane)

 

a tak wogole to na tym etapie bym nie nazwal tego wogole modem ...

 

czekam na efekt koncowy ...

w podpisie masz napisane ze juz skonczyles wiec gdzie foty?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu pojawił sie ten co mu się nie podoba OC jak jest na małym vcore i jak buda błyszczy :lol:

 

( oczywiscie żartuje ;)

 

A wracajac do tematu, też chetnie zobaczyłbym reszte fotek z realizacji i finiszu moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czepialski jestem ;) Fakt, nie artykul, ale news o Evercool byl wczesniej :D Nie moglem sie doczekac, jak Grzechowi wyjdzie na koncu ten mod. Sam powoli zbieram sie do swojego i trzeba czerpac inspiracje z ciekawych projektow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby nie była rozświecona w siedmiu albo nawt więcej kolorach bo święta już były a choinki już nikt nie potrzebuje :wink:

 

No dobra narazie jest wspaniale mod dopracowany, a pisanie o chłodnicy że lepsza była czarna to już kwestia gustu. Nie mogę się doczekać końcowego efektu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw - choinek w kompach nie trawie.

Co do oryginalności - pokaże w nastepnym modzie.

Kwestia gustu - każdy ma swój :wink: ja mam taki jaki pokazuje w moich pracach.

I dzięki za uznanie - mam nadzieje, że ostatnia część moda będzie pod koniec tygodnia - ale głowy nie daje bo wyjeżdżam lada dzień a musze tekst przygotować.

Pozdrawiam i czekam na dalsze komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pamietam , ze kiedys Grzechu zaczynal robic naprawde konkretnego moda (chyba bardzo dawno temu) . Pamietam do dzis fotki -> czern + miedz chyba kadeta jak mnie pamiec nie myli . Co sie stalo z tamtym projektem ? :blink:

 

Jak zobaczylem temat na jet-pc to bylem pewien , ze to wlasnie ten mod bedzie . A tu widze , ze modzik OK . Taki lekki face lifting obudowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to było Tico - mam ją nawet jeszcze, ale nie używam.

Dołączona grafika

 

Nawet już nie pamiętam czy była do jakiegos moda czy nie.

Ogólnie to w domu czeka mnie jeszcze jedna buda do wykonczenia a juz zabieram sie za trzecią :blink: :lol2:

Pozdrawiam i czekam na dalsze komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...