Skocz do zawartości
Grzechu

Modowanie Wg Grzecha

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywista w niczym nie ujmuje to jej piękności :-).

 

A jeszcze about moda (bo arta przeczytałem dopiero po napisaniu mojego poprzedniego posta ;-) )- podoba mi się. Surówa! Naga stal! Pedantyzm w dobrym tego słowa znaczeniu!

Heh- wiara kombinuje z uzyskaniem efektu RUST a u Ciebie jest to efekt uboczny w najwyższym stopniu niepożądany ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przez moment przyszło mi na myśl żeby zmienic koncepcje na "rusty moda" - może byłoby to bardziej widowiskowe, ale jednak zdecydowałem sie pozostać przy pierwotnym planie i upiększyć swoją ubudowę w kierunku bardziej estetycznym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to było Tico - mam ją nawet jeszcze, ale nie używam.

 

Nawet już nie pamiętam czy była do jakiegos moda czy nie.

Ogólnie to w domu czeka mnie jeszcze jedna buda do wykonczenia a juz zabieram sie za trzecią :blink: :lol2:

Pozdrawiam i czekam na dalsze komentarze

ta chłodniczka wyglonda super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzech...powiem tak: "surowo i pięknie". To właśnie najbardziej mi sie podoba. Co prawda nadal czekam na finish moda Pelzaka ale Twoja praca jest tym co można nazwać świetną pracą. Congratulations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono

Respect

Pięknie :D

 

Wąż na grafie za bardzo się nie wypłaszcza na zgięciu (między CPU a NB podobnie) ??

Ładne nakrętki do przykręcenia bloczków

Blacha wygląda bardzo fajnie

Extremalny porządek w kablach (wszystko podpięte na pewno ?)

UV wygląda zajefajnie - aż szkoda że to nie lan party :D

Brawa za wzorcowy mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx

Węże troszke się spłaszczyły, ale to normalne przy takich łukach.

Kabelki wszystkie podpięte :) Neoteki maja strasznie długie te kable i naprawdę namęczyłem sie, żeby wszystkie ułozyc jak należy.

Wtedy nie miałem lanparty - teraz mam, co będzie dokładniej widać w kolejnym modzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nie choinka

to coś jak AMG u merca ... a nie byle Manta z gumowymi spojlerami :D

hehe - dziwnie bo jakby z fabryki tak wyszło :lol2:

a kto mówi że to choinka

jak dla mnie obudowa w dzień nie ma tego czegoś ale w nocy z włączonym UV pierwsza klasa !

najwiekszy minus daje temu że wszysko sie ze sobą "zlewa"

no i jeszcze że to nie jest BT a szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nie choinka

to coś jak AMG u merca ... a nie byle Manta z gumowymi spojlerami :D

hehe - dziwnie bo jakby z fabryki tak wyszło :lol2:

Bardzo mi się podoba Twoje porównanie :)

Mi osobiście bardzo przypadł do gustu mod Grzecha bo po prostu lubie czyste modyfikacje. Nie podobają mi się konstrukcje swiecące milionem kolorów, mrugające jak choinka w Boże Narodzenie...

Dlatego poraz kolejny, i nie ostatni :) , gratuluje autorowi efektu i czekam na kolejne dokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie... Ja pokusil bym sie o ciensze weze, bo mam wrazenie, ze te obecne luki wezowe juz niedlugo stana sie baaaardzo plaskie i zmniejsza nieco wydajnosc tego chlodzenia... Co do reszty - nie mam pytan i gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC miałobyć właśnie najbardziej widoczne w tym całym modzie więc bałem się dać mniejszych węży ponieważ stałyby sie hmm tylko dodatkiem i to mało widocznym (wewnątrz obudowy i tak jest sporo miejsca)

Co do zaginania: użyłem Tygonu i węży Rauclair dzięki którym mogłem takie łuki uzyskać i nic strasznego się z nimi nie działo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dorzuce do gratulacji. Ale plus tylko za estetyke wykonania (obudowa jest ladna, ma okienko, blyszczy sie i swieci za srodka).

Mimo ze uprzedzales ze to nie ma byc kompleksowo przerobiona puszka, to jednak wniosek po popatrzeniu na nia jest tylko jeden - powielanie schematu...(paradoksalnie, te same argumenty co na plus...).

 

Ja czekam na, jak to sam okresliles, "Rusty moda" w twoim wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Grzechu przyjmij proszę moje ponowne gratulacje. Myślę że Twoje prace wyznaczą pewną ,,poprzeczkę'',jeśli chodzi o podejście do modowania . Tak więc panowie (i ewentualnie panie) równamy do tego poziomu! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co powiem? to jest jedna z ladniejszych modyfikacji jakie widzialem :) prosta.. ale za to bardzo efektowna, ladna i mile wykonana :) gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bede Ci Grzesiu slodzil ... mod jak mod

 

+ staranny

+ sterylny

+ czysty

+ jak wszystko co robisz

 

- nic odkrywczego

- mod OK ( okno katodka )

 

wc nie licze bo to inna historia i to zadna modyfikacja

 

 

ogolnie oceniam jak na Twoje mozliwosci to 3+/5 ... masz talent wiec czemu nie poszedles krok dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...