Skocz do zawartości
redguy

Wwiewa Czy Wywiewa Z Cpu?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z serii podstawowych :), ale tak się zastanawiałem: jaki powinien być kierunek ruchu powietrza generowany przez wentylator CPU? U mnie Whisperrock IV wieje na proc., a gorące powietrze jest wydmuchiwane przez żeberka w dolnej części radiatora. Nie powinno być odwrotnie?

 

Jeżeli temat jest zbyt Doornowaty, niech ktoś mnie szybko uświadomi i oszczędzi wstydu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa przepływu powietrza wygląda na innych wiatraczkach na procku?

Na swoim athlonie2000 mam założonyboxowy wentyl(jakiś green power) i on jest ustawiony tak,że wyciąga powietrze z radiatora a nie dmucha w strone procka.

No i jak powinno w końcu być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam spire wrV i tam powietrze jest zasysane i owiewa radiator :> na wrv raczej nie ma mozliwosci zlego zalozenia wentyla :}

no nie bardzo się z Wami zgodzę. W moim chłodzeniu producent defaultowo ustawia wiatrak aby zasysał ciepłe powietrze z cpu i wydmuchiwał w bok budy. Kiedyś zamieniłem kierunek wiania, czyli wianie było na proc i temp się podniosła. A w boku blaszaka mam otworki na wysokości cpu więc nagrzane powietrze z cpu wylatuje na zewnątrz. Edytowane przez olo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...