Skocz do zawartości
mechl!k

Najbrutalniejsza Gra W Historii?!?!?

Jaka gra jest najbrutalniejsza?  

226 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra jest najbrutalniejsza?

    • SOF I i II
      83
    • GTA I, II, III
      29
    • Postal
      130
    • Carmagedon I i II
      104
    • Lemingi ;)
      48
    • Mortal Kombat I, II, III, IV, V
      39
    • Blood
      15
    • Kingpin
      31


Rekomendowane odpowiedzi

The Suffering tez mozna zaliczyc, w niektorych momentach mozna bylo sie przestraszyc :D

My mowimy o nabrutalniejszej grze.

A co nie byla brutalna ? Dlatego ze nie chodziles z pila mechaniczna i nie kroiles kazdego na kawalki ? Rzeczywiscie moze dla niektoeych nie byla "najbrutalniejsza" ale moglem podac swoj typ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho najbrutalniejsza gra byl THRILL KILL na PSX , nie zostal jednak wydany oficjalnie z tego co wiem bo byl zbyt brutalny jak na tamte czasy, wyszedl mianowicie na rynku pirackim jako niedokonczona beta...prawie wszystko dzialalo nie bylo paru zakonczen, ale cala mechanika gry postacie i levele byly ukonczone, imho gra wymiatala :twisted: :twisted: :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu w ankiecie nie ma Manhunt'a ?? Jest równie brutalna jak inne podane (no oprócz Lemingów).

Juz tyle razy sie powtarza to pytanie, zanim coś napiszesz to przeczytać dokładnie temat. Popatrz na date pierwszwego postu, to sie skapniesz czemu nie ma tej gry. Manhunt WYMIATA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu w ankiecie nie ma Manhunt'a  ??  Jest równie brutalna jak inne podane (no oprócz Lemingów).

Juz tyle razy sie powtarza to pytanie, zanim coś napiszesz to przeczytać dokładnie temat. Popatrz na date pierwszwego postu, to sie skapniesz czemu nie ma tej gry. Manhunt WYMIATA :twisted:

Nie wiem czemu, ale mi się nie chciało :wink:

 

[EDIT]

 

Aaaa już wiem czemu nie ma :wink: Powiem Ci - nawet bym nie zwrócił uwagi na date pierwszego postu :wink: No ale dzięki że mi na to zwróciłeś uwagę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbrutalniejsze gry to pokolei: Mortal Kombat 1, Carmageddon 1, SoF 1, no i moze Manhunt.

A czemu? Bo one lamaly pewne standardy w dziedzinie brutalnosci (hmm moze jeszcze Kingpin?) reszta gier w swoim czasie nie pokazala wiecej niz one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pojeciu gra brutalna to gra w ktorej mamy do czynienia z hektolitrami juhy :] tonami flakow rzezaniem pruciem plataniem miarzdzeniem paleniem zywcem a nie tam bo go strzelilem i mu noga odpadla i tak bylo brutalnie ze sie za fotel schowalem albo krew zostala na ziemi i troche ochlapala inne sprzety i juz jest brutalnie taaa lipa panowie lipa . MORTAL KOMBAT RULEZ niektore fatality chociazby slawny KANO i serducho albo SUB ZERO i kregoslup to jest brutalne Trill Kill tez jest brutalne no i Postal ze swoja niczym nie uzasadniona przemoca znacaniem sie nad ludzmi sikaniem paleniem tez jest okej :] a pamietacie bylo cos takiego jak Sadysta czy jakos tak taka mala gierka :] tez byla dobra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A wedlug mnie MANHUNT!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pogralem w kinkipna i powiem wam ze wcale nie jest taki brutalny nawet w wersji od 18lat :? prawda ludki smiesznie biegaja jak sie z miotacza ognia przypali ale od uderzenia rurka zostaja slady ciete i ogulnie krwi nie ma samo miecho ktore jest plaska textura :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego sof 1 i 2 w jednym teamie :?: sof I ;] nie ma lepszej pojedynek z cywilami ;] noz w oko w udo w tors a potem .... piekna sprawa :) sof 2 dla mnie to porazka ;] jedynka byla wyjatkowa i niepowtarzalna w swoim rodzaju gra stulecia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...