Skocz do zawartości
mechl!k

Najbrutalniejsza Gra W Historii?!?!?

Jaka gra jest najbrutalniejsza?  

226 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra jest najbrutalniejsza?

    • SOF I i II
      83
    • GTA I, II, III
      29
    • Postal
      130
    • Carmagedon I i II
      104
    • Lemingi ;)
      48
    • Mortal Kombat I, II, III, IV, V
      39
    • Blood
      15
    • Kingpin
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze tu o samych pikusiach mowic. NAJBRUTALNIEJSZA i to w doslownym tego znaczeniu byla kiedys gierka(rocznik gdzies 96, nie pamietam dokladnie tytulu), na kilku plytach CD. Opowiadala ona historie penego chlopaka, ktorego jedynem celem bylu usmiercanie osob. Z tym, ze wszystko bylo digitalizowane(czy jak to sie pisze). Chodziles i mordowales wszystko co sie rusza. Oczywiscie byla spojna fabula. Np. miales zamordowac nauczycielke, ktora (wszystko pokazane na filmie w ktorym grali prawdziwi aktorzy) bila dzieci w szkole kijem bejsbolowym(krwi bylo co nie miara i ta realistycznosc), lub taka nianke(film pokazal jak ona wydlubala wlasnymi palcami oko malemu dziecku w kolysce). Oczywiscie bylo przy tym duzo krwi itp. Wszystko wygladalo jak interaktywny film. Pewnie pamietacie przygodowke X-Files jako interaktywni film na 7CD. Ta gra byla podobna z tym, ze bardz bardzo makabryczna i brutalna. W dzisiajeszych czasach to by nawet takiego filmu nie mozna bylo nakrecic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie brakuje Manhunt'a a to chyba duże niedopatrzenie ?

Postal wsród wymienionych rulezzz, ale manhunt...

Co sądzicie?

Tu masz odpowiedź:

A czemu w ankiecie nie ma Manhunt'a  ??  Jest równie brutalna jak inne podane (no oprócz Lemingów).

Juz tyle razy sie powtarza to pytanie, zanim coś napiszesz to przeczytać dokładnie temat. Popatrz na date pierwszego postu, to sie skapniesz czemu nie ma tej gry. Manhunt WYMIATA :twisted:
Właśnie przez takich forum traci na swojej wartości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewałkoałem cały temat i stwierdziłem że nikt nie wspomniał o małej flash`owej gierce, w której chodziło się po szkole i zabijało kolegów i nauczyciali. To było niezłe gdy koleżance zapodałś z M16 kilka razy i zmieniała się w kałużę krwi, a papierosy odnawiały ci życie. Gra ta nazywała się PICO. I to włąśnie btła brutalna gra. killll them alllll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucze, biegnij do mamy opowiedziec jej o tym koszmarze, ktory ci sie przysnil...

 

 

Ewentualnie, jesli to prawda co piszesz, to moze tytul by jasnie pan podal?

 

Co za narybek, ech :/

To jest prawda. Jak kupowales kiedys stare numery Secret Service to przeczytaj recenzje tej gierki. Ja niestety cala kolekcje starych SS wywalilem, ale wierz mi, ta gra istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu o samych pikusiach mowic. NAJBRUTALNIEJSZA i to w doslownym tego znaczeniu byla kiedys gierka(rocznik gdzies 96, nie pamietam dokladnie tytulu), na kilku plytach CD. Opowiadala ona historie penego chlopaka, ktorego jedynem celem bylu usmiercanie osob. Z tym, ze wszystko bylo digitalizowane(czy jak to sie pisze). Chodziles i mordowales wszystko co sie rusza. Oczywiscie byla spojna fabula. Np. miales zamordowac nauczycielke, ktora (wszystko pokazane na filmie w ktorym grali prawdziwi aktorzy) bila dzieci w szkole kijem bejsbolowym(krwi bylo co nie miara i ta realistycznosc), lub taka nianke(film pokazal jak ona wydlubala wlasnymi palcami oko malemu dziecku w kolysce). Oczywiscie bylo przy tym duzo krwi itp. Wszystko wygladalo jak interaktywny film. Pewnie pamietacie przygodowke X-Files jako interaktywni film na 7CD. Ta gra byla podobna z tym, ze bardz bardzo makabryczna i brutalna. W dzisiajeszych czasach to by nawet takiego filmu nie mozna bylo nakrecic ;]

to byl zdaje sie Harvester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwowe psy polska gra o dresach nie no to nawet nie głupota poprostu szkoda gadac.

Poprostu gra pokazywała wszelkie cechy dzisiejszych dresiarzy i ich piękną ideaologię

A pozatym Wiadomo Carmageddon obie czastki Postal ciekawie się rzucało granaty w ludzi pod kościołem:)

A niby Carmageddon był BANED IN POLAND :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby Carmageddon był BANED IN POLAND  :lol:

8O 8O

Nic mi o tym nie wiadomo. Z tego co wiem Carmageddon 1 był do nabycia w Polsce bez żadnych problemów. Natomiast Carmageddon 2 był sprzedawany w wersji z zombiakami zamiast ludzi. Zresztą podobnie było w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby Carmageddon był BANED IN POLAND  :lol:

8O 8O

Nic mi o tym nie wiadomo. Z tego co wiem Carmageddon 1 był do nabycia w Polsce bez żadnych problemów. Natomiast Carmageddon 2 był sprzedawany w wersji z zombiakami zamiast ludzi. Zresztą podobnie było w Niemczech.

oj tu sie mylisz mam carme 1,2,TDR2000 wszystkie kupowane w polskich sklepach i wszystkie byly UK BLOOD takze niewiem gdzie w polsce sprzedawali kulawego zombiemaxa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tu sie mylisz mam carme 1,2,TDR2000 wszystkie kupowane w polskich sklepach i wszystkie byly UK BLOOD takze niewiem gdzie w polsce sprzedawali kulawego zombiemaxa :P

Masz rację. Czyli myliłem się jedynie co do Carmageddona 2. 8) Chwilowe zaćmienie albo coś... :oops: W Niemczech wiem, że Carma 2 była z zombiakami. A w Polsce była to wersja pełnokrwista :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbrutalniejsza gra... zalezy co dla kogo oznacza brutalność

dla jednych są to hektolitry krwi a dla innych klimat śmierci (ja naleze do tych drugich, chociaz nie mam nic przeciwko zeby gra łączyła obie cechy :twisted: )

Postal jedynka nalezała do tych psycho-krwistych gier w które sie zagrywałem - 2 mogłą byc 8 razy lepsza ale spieprzyli to, wiekszosc młodych graczy podnieca sie postalem 2 bo to inna grafa i mozna ''nasikac'' :lol: owszem postal 2 jest nawet fajny ale nie ma tego co jedynka... :roll: ehh ci ludzie błagający o litosc, to było cudowne nawet teraz szokuje;

manhunt ? realizm realizm i jeszcze raz realizm + gore ofkoz :D

podobał mi sie dzwiek uderzenia bejsbolem w łeb, był taki... prawdziwy :twisted:

carmagedony ? cool sprawa tez uwielbiałem rozjezdzac babcie :D pieski fajnie piszaczały podczas kontaktu ze zderzakiem :D

PAINKILLER - jedna z moich ulubionych gier - wspaniały system rozczłonkowywania ciał - kto nie wie niech kupi albo przynajmniej sciagnie trailery - kocham tą gre :)

Doom 3 - krew jest brutalnosc na srednim poziomie - krew miała tworzyc klimat strachu wiec mnie nie ruszylo pod wzgledem gore ;)

SoF 1 czy 2 - obie fajne - zawsze bede pamietał momnent gdy podczas jakiejs misji w ktorej miałem ten automatyczny shotgun - ide przez łąke widze krzak strzelam 3 pociskami slysze przerazający krzyk - lookam co sie stało a tam zołniez ze zmasakrowaną głową :lol: :D

a tak wogóle to BloodRayne była swego czasu najkrwawsza i chyba jest nadal (podkreslam - najkrwawsza a nie najbrutalniejsza ;) )

to tyle 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robią już pełną gębą 4-kę :D (ostatnia wersja nie była zła, tylko za mało czasu się dostawało za rozjechanie ludzików i nie było przez to czasu na zabawę :()W następnym roku premiera- będzie masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, faktycznie, Harvester był chyba najbardziej przegięty ze wszystkiego... Miałem oryginał, oj heh, dobrze, że rodzice nie interesują się na co dzieci wydają pieniądze ;)

Przeszedłem całą z kumplem, giera szok... TO BYŁA PRZYGODÓWKA ! Np brzyduli sądzącej, że jest piękna, dawało się lusterko i wtedy ona zdrapywała sobie pazurami twarz lol. Nigdzie nie było ojca głównego bohatera, aż do momentu kiedy można było spojrzeć przez okno do zamkniętego pokoju - tam ojciec był związany i chłostany (sado maso) przez matkę, a na końcu można było wybrać pomiędzy wykończeniem bejzbolem swojej dziewczyny a jej życiem :)

Wogóle to było jakieś miasteczko, a w nim bractwo które porwało Ci laseczkę. Oboje z kumplem najbardziej zapamiętaliśmy wnerwiające "don't forget the zip code!" Giera szok.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...