Skocz do zawartości
mechl!k

Najbrutalniejsza Gra W Historii?!?!?

Jaka gra jest najbrutalniejsza?  

226 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra jest najbrutalniejsza?

    • SOF I i II
      83
    • GTA I, II, III
      29
    • Postal
      130
    • Carmagedon I i II
      104
    • Lemingi ;)
      48
    • Mortal Kombat I, II, III, IV, V
      39
    • Blood
      15
    • Kingpin
      31


Rekomendowane odpowiedzi

1. Pierwszy postal, to bylo jest i bedzie przegiecie.

2. Carma I, II byla zbyt cukierkowa ale przyznam ze II najlepsza z czesci.

3. jagged alliance 2 ^_^

 

ps. phantastomagoria...czy jakos, to co mak napisal, tego nie zapomne ; o

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mMim zdaniem Postal był brutalny ale jaka ta gra była denna z innych wymienionych gierek to grałemw SoF 1 było fajne jak na dość starą gierke, ale nigdy nie zapomne widoku palących się żywcem Smiów to było wręcz przerażające :)

A o MK to tylko dwie pierwsze częsci mi sie podobały (w 3 nie grałem) a 4 to była raczej parodią, za każdym razem gdy widziałem jak koleś se "nastawia" złamaną ręke machnięciem to normalnie spadałem z krzesła.A w carmagedona to grałem na PSX wiec raczej efekty latających częsci ciała były tam nie za dobrze widoczne, głównie widziałem latające pixele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...próbował ktoś odpalić Phantasmagorię na XP ??...za diabła ruszyć nie chce...

 

Punishera też można dodać...dawno takiej gry nie było...

 

A słyszeliście że robią grę o Happy Three Friends ?? (czy jak się to pisze...)...

Tu to będzie dopiero brutalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.Co to za ankieta jeśli nie ma najlepszych gier z tego gatunku typu Postal 1,2,Manhunt??

Bo ta ankieta jest z 2003 roku !?!?! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

1514598[/snapback]

Sorry nie zauważyłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.Co to za ankieta jeśli nie ma najlepszych gier z tego gatunku typu Postal 1,2,Manhunt??

Bo ta ankieta jest z 2003 roku !?!?! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

1514598[/snapback]

postal wyszedl w 1997 , :lol:

 

nic nie zbliza sie pod wzgledem brutalnosci do manhunta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na Carmageddon-a I,II nie zapominajcie ze wyszła takze III czesc. Jak pomysle ze kiedys ta gra sprawiała mi tyle radosci to az mi sie zle robi. Wyobrazam sobie siebi siedzacego kiedys dlugimi nocami przed komputerem i z obłakanym usmiechem rozjerzdzałem zombiaki-to bylo cos naprawde chorego, a jeszcze te rozne sposoby na rozjechanie zombie, bonusy, miotacze plomieni, paralizatory ech jaki to czlowiek kiedys byl glupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nic a nic w Carmę TDR 2000 właśnie przez te zombiaki... Nie miałem, niestety, wersji z krwią i ludźmi....

Edit: poprawiłem błędy :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nic a nic w Carmę TDR 2000 właśnie przez te zombiaki... Nie miałem, niestety, wersji z krwią i ludźmi....

Edit: poprawiłem błędy :)

1516798[/snapback]

 

O ile w Carmageddonie 2 mozna powiedziec ze chodzilo o jakas w miare "normalna" rozgrywke to w TDR2000 sprawa wygladala tak ze aby zdobyc troche czasu musiales rozjechac sporo zombiaków(ludzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbrutalniejsza gra w historii, hmmm.....

Więc tak nie ma moim zdaniem gry która przeraziła by aż ogromną brutalnością (wyj. Wormsy ;) ); czyli takiej która by była najbrutalniejsza z brutalnych więc:

 

1. Hooligans: Storm over Europe - Rozwalanie ulic, konkurencyjnych gangów itp. niby sama przemoc, ale kamera w oddali tak że za dużo nie widać czyli brutalność w sklai od 1 do 10 - 5 ;]

 

2. GTA 3 oraz VC (SA nie grałem) - Tu już brutalność większa i bardziej z bliska pokazana, ale do pełni szczęścia brakuje realistycznej krwi i bardziej klimatycznego otoczenia ocena: 6 ;]

 

3. Carmageddon 2 - Niby fajne, te krzyki ludzi, pękające kości. W tamtych czasach to było coś wtedy był dał tej grze 8, ale teraz gdzie czas zrobił swoje (zapomniałem o niej) daję 5 (rozjeżdżać też można w gta, tylko że tam można dodatkowo ręcznie ludzi załatwić ;) ) ;]

 

4. Postal 2 - Fajny pomysł, aale przyczepić się można do braku realności w tej grze która zamiast yć brutalna jest śmieszna (znowu brak fajnie wyglądającej krwi ;], w kolesia trzeba władować cały magazynek żeby padł no i łopatą musi trochę po głowie dostać żeby się przewrcić ;) ), ocena 4 ;]

 

5. Kingpin - Fajna, klimatyczna, jak na czasy w których wyszła jest ok czyli daję 7 ;]

 

6. Sof I i II - Tutaj już brutalność większa niż w poprzednikach, fajnie wygląda krew, nieźle odpadające głowy więc ocena 7 ;]

 

7. DJ Fiiht for NY (gierka na konsole - grałem w to X - BOX - ie) - Fajny rodzaj bijatylki, ciekawe niektóre ciosy które wydawawać się mogą brutalne, można uzywać pałek itp. zabranych widowni. Lecz brak krwi oraz otoczenie kolorowych Snoop doggów i 50 centów robi swoje więc ocena 6 ;]

 

 

---------------------------

 

Czyli z tego wynika że według mnie najbrutalniejszymi grami były SOF - y, Kingpin no i GTA, żadna gra nie dostała 10, bo moim zdaniem najbrutalniesza gra powinna całkiem inaczej wyglądać. Chociaż powinna być osadzona w klimacie w/w zwycięzców.

 

 

Nie brałem pod uwagę quake - ów i innych tam doom - ów, bo co to za brutalność jak się strzela do jakiś potworków, które na dodatek znikają ;] BTW Po ostatnim Doomie spodziewałem się znacznie więcej widząc alphę (czy tam betę) ale mnie bardzo rozczarował, znikające po zabiciu potwory, zero jakich kolwiek śladów po ich zabiciu, ech..... :mur:

 

EDIT: Widzę że popularny jest tutaj Manhut, nie wypowiadam się na jego temat gdyż nie grałem ;]

Edytowane przez Mysterio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to postal i sof1/2 to mniej wiecej gry brutalne na tym samym poziomie , w postalu podobalo mi sie odcinianie glow lopata :wacko:

w sofie1/2 lubilem cwiartowac zwloki , odcinac rozne konczyny , czesto to robilem nawet denatom :twisted2: w sumie to od[ciach!]alem wszystko i pozostawal tylko korpus :gitarzysta:

 

blood1 byl jeszcze niezly , bo mozna bylo grac w pilke glowami :D

co do carmageddona1/2 to tam mozna bylo tylko przejezdac ludzi

 

takze moim typem jest sof1/2

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSTAL i POSTAL II

 

Niezapomniane wrazenie robienia z kota tlumika do m16 i shotgun'a - oraz wciagajaca fabula: wyjscie do sklepu po mleko i rozsiekanie polowy wioski ;/ GRA na bardzo niskim poziomie umyslowym o niskiej grywalnosci..

___

edited:

 

A z ostatnich nowinek to F.E.A.R. odpadajace rece, glowy nogi a jak dobrze pojdzie to mozna i kadlubek zrobic.

Nieziemski klimat oraz oprawa graficzna :)

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...