Skocz do zawartości
kaktusr

Ścieranie Sie Mx518 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zaczne może od tego że jest to wątek skierowany do pisiadaczy tej myszki i podzielenie sie "wrażeniami". Chciałem sie dowiedzieć czy u innych posiadaczy tej myszki wystepuje aż tak duży współczynnik scierania się z niej farby. Przed zakupem tej myszki dużo o niej czytałem na forach i dużo było opini że farba a w szczególnosci oznakowanie "logitech" potrafi sie bardzo szybko zetrzeć, jednak myslałem ze to jakaś wielka sciema może się sciera w niewielkiej ilosci ale powiedzmy po roku. Moje zdziwienie jest spore i powiem ze sie bardzo zawiodlem poniewaz mam mx518 od 3 miesiecy a znaczek logitech juz jest mocno poscierany i myszka ze tak powiem wyglada bardzo brzydko :/. Jak jest u was? czy po roku moge sie spodziewać ze bede miał myszke całkowicie bez farby ? :(. P.S myszka za 200zł a logitech nie pomyslał o jakim kolwiek zabezbieczeniu przed scieraniem choć by jakaś grybsza folią na znaczku lub zagłebieniu go, ew zalaniu w plastik tak jak ma to miejscie w myszce logitech BT58 ktorą miałem wczesniej ehhh ręce opadaja, dobrze ze optyka jak narazie nie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to z logitechem jest, sprzęt kosztuje kupę kasy a jakość materiałów o dupe rozbić. Jest tak zarówno z myszkami, z klawiaturami, kierownicami (o jojstikach i głośnikach nic mi nie wiadomo). A może to taka strategia żeby ludzie mieli powód do wymiany z mx500 na mx510, potem na mx518 i potem na g5...

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie sie wku*** bo wydalem na myszke 200 zl to wymagam a tu taki zonk farba juz poscierana ciekawe co bedzie jak sie gwarancja skonczy ? farny juz chyba wcale nie bedzie tym bardziej ze kozystam z niej duzo bo gram dziennie minimum 2-3h :( + praca w windowsie itp ehh szkoda gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam ja mam MXa jzu dosc długo i nic sie nie dzieje moze to zalezy od egzemplarza

 

Oczywiście, że zależy od egzemplarza.....ale który tę myszkę używa, a raczej nie używa non-stop!

jestem po trzech reklamacjach (510, 518) i szykuje się czwarta!..pada prawy klawisz!....ścierające się logo to mały pikuś można to zamalować lakierem do paznokci i jest "piękna"!Aktualnie katuję drugi miesiąc mysz Revolteca(ta świecąca dla graczy za 42-49zł) i revelacja!..... po podkręceniu portów USB na 500MHz.

Ludzie szkoda kasy na ten niby "bayer" Logitecha!...a miało być tak pięknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta mysz, dostalem w ramach sponsoringu od wujka L ;] , mi sie starla tylko lekko , to zalezy w jaki sposob trzmasz myszke , czy grasz "na śledzia" czy raczej operujesz samymi palcami, ja tam nie narzekam mysz zajebista , a co do kolego ktoremu prawy guzik padl - to ja eniwiem co ty zes z nia robol chyba tluczesz m,otkiem w ten prawy przycisk albo czasem nerwy cie ponosza, co mnie w niej denerwowalo to slizgie klawisze ,ale rozwiazalem to klejajac je pianka samoprzylepna - palce sie na klawiszach nie poca i sa teraz wyzsze - lpiej sie je wciska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie az tak, porownajcie jakosc do np a4techa :) Logitech bynajmniej nie skrzypi jak sie go chwyci jak jakas zabawka. No i zrobili duze postepy w porownaniu z tym co bylo kiedys przy mx500/700 pierwsze modele scieraly sei neisamowicie szybko. Kumpel mial mx700 calkowicie BIAŁĄ, bo po ~3 miechach zeszla doslownie calutka farba. Teraz jest lepiej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta mysz co w temacie ( MX 518 ) i powiem tyle... Mam ja od ponad roku... Gram dosc duzo przy czym reke trzymam cala na myszy... Owszem, logo sie sciera... Starlo mi sie juz 1/6 loga, zaczyna sie zblizac do napisu... Poza tym logiem nic nie odchodzi, wszystko dziala... Z ta farba na logu to jest jedyny problem... Nigdy nie mialem z nia problemow... Zadnych :D Mysz swietna... Jesli ta padnie po gwarancji ( odpukac ) to moja nast mysza tez bedzi MX 518... No chyba ze dozbieram sobie do MX1000 ;] Ale watpie bo z MX518 jestem baaaardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta mysz co w temacie ( MX 518 ) i powiem tyle... Mam ja od ponad roku... Gram dosc duzo przy czym reke trzymam cala na myszy... Owszem, logo sie sciera... Starlo mi sie juz 1/6 loga, zaczyna sie zblizac do napisu... Poza tym logiem nic nie odchodzi, wszystko dziala... Z ta farba na logu to jest jedyny problem... Nigdy nie mialem z nia problemow... Zadnych :D Mysz swietna... Jesli ta padnie po gwarancji ( odpukac ) to moja nast mysza tez bedzi MX 518... No chyba ze dozbieram sobie do MX1000 ;] Ale watpie bo z MX518 jestem baaaardzo zadowolony...

Ale MX1000 do grania jest znacznie gorsza, to mysz multimedialna dla mlodziezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach!

, a co do kolego któremu prawy guzik padl - to ja eniwiem co ty zes z nia robol chyba tluczesz m,otkiem w ten prawy przycisk albo czasem nerwy cie ponosza, co mnie w niej denerwowalo to slizgie klawisze ,ale rozwiazalem to klejajac je pianka samoprzylepna - palce sie na klawiszach nie poca i sa teraz wyzsze - lpiej sie je wciska

ODPOWIEDŹ:

Hipoteza z młotkiem jest bliska prawdzie, ponieważ mam takie hobby , że tłukę mysz młotkiem celując w prawy klawisz, a poza tym uwielbiam chodzić do sklepu i ją reklamować i patrzeć na dziwne minki sprzedawców oraz wysłuchiwać takich jak Twoje (i podobne)komentarze. Miałem trzy Logitechy i każdego , który nie chciał paść tłukłem o ścianę , ale tak aby uszkodzić tylko prawy klawisz.....

 

Jestem zdrowy na ciele i umyśle, a nerwy mnie ponoszą jak czytam złośliwe komentarze, które są puste i nie wnoszą niczego konstruktywnego...... i jakoś klawiatura Logitecha wytrzymuje już 5 lat!

Z postów wynika, że "padaka" prawego klawisza to częsta usterka. Jeszcze ostanie zdanie w Twoim poście jest już zagadkowe tzn ..." rozwiazalem to klejajac je pianka samoprzylepna - palce sie na klawiszach nie poca i sa teraz wyzsze - lpiej sie je wciska"

 

PS.Minęło trochę czasu ,,,czy nie zauważyłeś kolego, że w tej "cudownej myszce" prawy klawisz czasem nie zadziała.......... pewnie trafiłem! hehehe!

Edytowane przez imalas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcialem kupic MX518 heh dobrze ze nie kupilem a kupile A4tech X7 1000dpi wykonanie super cala myszka pokryta takim gumopodobnym tworzym nic sie nie sciera czyszcze ja co jakis czas plynem do mycia szyb jak sie czasem zatłusci od jedzenia frytek przed kompem nie sciera sie nic optyka dziala super swietnie wyprofilowana i to za jedyne 70zł .polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim 3 letnim mx700 jedyne co sie lekko wytarlo to logo logiego na grzbiecie a klade na niej cala reke i trzymam mocno :P moze nowsze myszki sa jakies slabsze jakosciowo?? mam tez 7 letniego logi pilota na com i ta wyglada jak nowka poza lekko pobrudzonym kablem.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

No i wielki problem - polakieruj sobie myszkę na nowo (np. całą na czarno) i po problemie. W Logitechach jakość materiałów jest bardzo dobra, ale może powierzchnia myszek jest bardziej wrażliwa na tarcie i poprostu ściera się <_<

Na pewno MX518 będzie wyglądał cudownie w całości na czarno B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z prawym przyciskiem, po ... 3 tygodniach? Zenada ...

Witam

Mam MX 518 od czerwca tego roku. Po trzech miesiącach padł mi dla odmiany lewy przycisk.

Mysz mi wymienili ( Komputronik). Nową pograłem przez miesiąc i znów to samo. Objawia się to w ten sposób, że aby wpakować w delikwenta cały magazynek muszę naciskać 2, 3 razy LPM ( po prostu zacina się, lub inaczej, nie ma podtrzymania) Jest to cholernie denerwujące. Gdy przemapuję przyciski jest OK, czyli jest to ewidentna wina myszy.

Nie wiem czy zgodzić się na ponowną wymianę myszy. Jeżeli mieliście podobny problem napiszcie i poradżcie mi coś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziala, a farba z logo juz dawno zlazla. Jezeli ktos w to nie wierzy, to proponuje zeby pojechal po znaczku paznokciem. Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Logitech w roznych egzemplarzach stosuje roznej jakosci farby. W Ultraflacie jakosc farby jest rownie zenujaca. Srebrna farba przeciera mi sie juz pod spacja, a w przypadku klawiszy trzeba bardzo uwazac zeby trafiac w nie opuszkami, bo kontakt z paznokciem konczy sie podobnie jak w przypadku logo na 518.

Zeby bylo smieszniej, mam starenka klawe na PS2 (ma chyba z 10 lat) kupiona za grosze i nie ma niej zadnych sladow uzytkowania. Gdyby ja umyc wygladalaby jak ze sklepu. Szkoda, ze porzadna firma, jaka jest Logitech, robi jakies groszowe oszczednosci na farbach.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wielki problem - polakieruj sobie myszkę na nowo (np. całą na czarno) i po problemie. W Logitechach jakość materiałów jest bardzo dobra, ale może powierzchnia myszek jest bardziej wrażliwa na tarcie i poprostu ściera się <_<

Na pewno MX518 będzie wyglądał cudownie w całości na czarno B)

Wybacz ale ten wpis jest bardzo irytujący. Płacę 170 ++ PLN za mysz "renomowanej" firmy po to żeby se ją za jakiś czas k**** lakierować ? I takie wymienianie że materiały są cacy .... ale powierzchnia do d*** ? Albo materiały i wykonanie jest od początku do końca bardzo dobre ( tak jak "bardzo dobra" jest cena ) albo nie !!

 

sorry że się uniosłem ale ile można

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MX518 11 miesięcy i logo wygląda jak nowe. W ogóle wygląda jak nowa. Za to kilka dni temu miałem problem z lewym klawiszem tzn. działał, ale wydawał dziwny dżwięk przy naciskaniu, jakby klikał dwa razy. Myślałem, że coś może wpadło pod klawisz i trzeszczy. W każdym razie porobił tak z 2 dni i nagle jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MX518 11 miesięcy i logo wygląda jak nowe. W ogóle wygląda jak nowa. Za to kilka dni temu miałem problem z lewym klawiszem tzn. działał, ale wydawał dziwny dżwięk przy naciskaniu, jakby klikał dwa razy. Myślałem, że coś może wpadło pod klawisz i trzeszczy. W każdym razie porobił tak z 2 dni i nagle jest już ok.

Wy ciągle z tym ścieraniem się loga. A niech się ściera. Logiem się nie gra. Dla mnie najważniejsze jest, żeby wszystkie funkcje myszy działały. Ja mam z tym niestety wieczne problemy. Chyba pojadę jutro zareklamować drugą mysz :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...