Skocz do zawartości
yeyoo

Duza Temperatura Na Sempronie ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. wentyl jak w sygnaturce, pasta arctic ceramique. w samej windzie mam okolo 40' w stresie dochodzi do 50. buda jest zamknieta wentyl od zasilacza wyciaga powietrze + arctic fan pro tc na tyle budy. czy jest to wysoka temperatura przy napieciu 1.7 ? mam troche ukruszone jadro (minimalnie), czy to moze byc powodem ? czy zmiana na wc da duza roznice w temp. ?

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temp przy tym napieciu jest OK a szczegolnie ze masz ukruszone jadro

Ja na twoim miesjcu juz bym go nieruszal wlasnie z powodu tego jadra bo mozesz tylko jeszcze bardziej nadkruszyc poniewaz struktura juz jest uszkodzona i teraz moze sie dalej nadkruszac co sciaganie radiatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja się podepne do tematu... :P

Sempron 2500+@2000 mhz@1.55V@Pent 2000RPM STRESS: 40c Idle: 35c

Pencior Q-92 ALCU+ AC Mx-1. Wszystko jest nałożone idealnie. Pasta nałożona aby wygładzić pory... Rdzeń jest lekko ukruszony z jednej strony. Komp nie zalicza resetów, zwisów, powieszek nawet przy 2V. Czy wg. was ta temp nie jest za duża ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Bartona 3200+ z ukruszonym rdzeniem i grzal sie do 75!! stopni na boxowym chlodzeniu. 80Cu zmniejszyl mu tempa do max 60 (a meczylem sie z smarowaniem dobra pasta kilka razy aby uzyskac ten wynik). Wniosek jest taki ze jak masz uwalony rdzen to procek moze sie grzac, a i Pentagram 80Cu jest chlodzeniem slabym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...