Skocz do zawartości
shrek999

Zasilka Do 180 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

siamka ..musze zmienic zasilke... aktualnie mam odkurzacz=megabajta i chce zmienic na cos porzadnego i cichego...

myslalem nad tagan'em, modecome'm, i chieftec'iem... co byscie polecili.. moja aktualna konfiguracja nie gra roli zasilke che ok 400 wat... fundusze to 180 pln... mam dojscie u znajomka ktor zalatwi mi to lekko motajac w firmie i bede miec cena -vat i -marza sklepu... co wybrac?? co byscie polecili??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

Tak trudno popatrzeć?? Forton 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunt'Key HK 350 AP realnie 400W cena 179zł,bardzo dobry zasilacz sam mam i polecam napięcia trzyma jak skała(mierzone miernikiem!!!!) jest cichy,ogólnie polecam :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levicom X-Alien 450 W :) 30A na linii 12 V mówi samo za siebie :)

30A to on ma na papierze. Co do zabezpieczeń HK to ma wszystkie wymagane przez norme atx (więcej na www.formfactors.org). Niestety modl HK-350AP jest już nieosiągalny i raczej ich nie będzie więcej. Następna dostawa ma być dopiero za 2-3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz trudno najwyzej kupie na prolinie.. za 199 ;/ albo sprubuje od tego znajomka wytepic jakos ze by zalatwil....

 

edit: a co z 400?? rozni sie tylko moca czy czyms jeszcze?? lepiej pczekac czy np kupic 400??

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...