Skocz do zawartości
Płękus

Jaki Gps ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiejs taniej nawigacji tak do 500zl. przeszukalem allegro i wybralem najbardziej popularne modele/marki

- lark 35.3

- manta 030, 020, 410

- akira 3518

- medion 4210(465), 95892, 96800, 95900, 470, 205, 200, 645

- goclevert 3550a, 4330, 3560, 3520

- germin nuvi 250, 200

- myguide 3100go

- macrom easyx

- blaupunky travel pilot 100

- navigo 3000

- binatone c350

- tracer trn-1

- tomtom one v3, v4

 

to by bylo na tyle.troche duzo do wyboru, no ale tak mi allegro podpowiedzialo :)

gps bedzie uzywany w 99% w polsce w woj.pomorskim. sporadycznie inne czesci kraju a jeszcze rzadziej za granica( jak cos to czechy,slowacja), dlatego nie musza byc w komplecie mapy innych krajow niz europy. zalezy mi zeby mapy byly dobre nie tylko w miescie a takze "w trasie" tzn ze jak bede sobie chcial wyjechac gdzies nad jeziorko do jakiej wsi gdzie mieszka 30 osob to zeby mnie nie wywiozlo na ruska granice :D

urzadzenie bedzie uzywane przeze mnie a takze przez moich rodzicow, wiec dobrze by bylo jak by obsluga byla prosta a wyswietlacz duzy i czytelny, a takze zeby glosniki dawaly rade.

milo by bylo jak by mozna bylo na nim sluchac mp3,ogladac filmy oraz przegladac foty, ale z tego co wiem to trzeba miec "odblokowany model".

 

to chyba wszystko. czekam na odpowiedz

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić TomToma, kilka dni temu miałem okazję z nim troche pojeździć, sprzęt bardzo fajny, szybki i przejrzysty. Ja co prawda używam PDA+Automapa ale jeśli miałbym kupować tylko navi to bym się zdecydował na to: http://www.navishop.pl/index.php?p331,tomt...radary-w-polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...