Skocz do zawartości
nrl

Stranglehold

Rekomendowane odpowiedzi

A co mają powiedzieć jak gra jest na X360 już od 3 tygodni i zajmuje 6.33 GB :lol2:

Czyli standardowo musieli coś wyciąć 50% danych to sporo nawet jak zaoszczędzili na rozdziałce filmów to i tak już boli przeca miało być HD. Nie mniej jednak to jest takie na siłę okrajanie gry bo pewnie na PS3 będzie jak na PC 12.5 GB. Osobiście wolę oglądać filmy w HD niż w biednej SD zwłaszcza, że większość posiadaczy X360 ma dość duże ekrany LCD i takie rzeczy łatwo zauważyć poza tym gra w dużej mierze opiera fabułę (jaka by ona nie była) właśnie na tych wstawkach filmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo musieli coś wyciąć 50% danych to sporo nawet jak zaoszczędzili na rozdziałce filmów to i tak już boli przeca miało być HD. Nie mniej jednak to jest takie na siłę okrajanie gry bo pewnie na PS3 będzie jak na PC 12.5 GB. Osobiście wolę oglądać filmy w HD niż w biednej SD zwłaszcza, że większość posiadaczy X360 ma dość duże ekrany LCD i takie rzeczy łatwo zauważyć poza tym gra w dużej mierze opiera fabułę (jaka by ona nie była) właśnie na tych wstawkach filmowych.

Porownywales gre na jednym i 2gim sprzecie czy mamy wierzyc w twoje prorocze wizje? Gdyby tworcy potrzebowali 2 gb wiecej to by je wykorzystali :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz iksboksa, prawda? Tak bardzo żywiołowo reagujesz...

Zywiolowo reaguje na ludzi ktorzy nie wiedza o czym mowia, ale ostro klapia dziobem zeby klapac ;) A to ze mam tez x'a pozwala mi zobaczyc na wlasne oczy jak sprawa wyglada na obu platformach - dzieki temu nie wypisuje takich bzdur... Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo musieli coś wyciąć 50% danych to sporo nawet jak zaoszczędzili na rozdziałce filmów to i tak już boli przeca miało być HD. Nie mniej jednak to jest takie na siłę okrajanie gry bo pewnie na PS3 będzie jak na PC 12.5 GB. Osobiście wolę oglądać filmy w HD niż w biednej SD zwłaszcza, że większość posiadaczy X360 ma dość duże ekrany LCD i takie rzeczy łatwo zauważyć poza tym gra w dużej mierze opiera fabułę (jaka by ona nie była) właśnie na tych wstawkach filmowych.

Można prosić o potwierdzenie twoich rewelacji czy tylko tak palnąłeś bezsensu by być zauważonym :lol:

Masz iksboksa, prawda? Tak bardzo żywiołowo reagujesz...

Może ma, może nie, ale nic nie zmienia faktu, że mastertab nie wie co pisze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywiolowo reaguje na ludzi ktorzy nie wiedza o czym mowia, ale ostro klapia dziobem zeby klapac ;) A to ze mam tez x'a pozwala mi zobaczyc na wlasne oczy jak sprawa wyglada na obu platformach - dzieki temu nie wypisuje takich bzdur...

Nie mam X360 na tej chacie mam na drugiej niestety nie mam w chwili obecnej porównania, ale 50% danych tak o nie znika i na czymś trzeba ciąć nikt mi nie wmówi, że gra wygląda na obu platformach tak samo łącznie z przerywnikami filmowymi słucham was znawcy wszystkiego jak to zrobili, że gra wygląda tak samo i zajmuje 6 GB mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab, nie brnij w to dalej, bo ta gadka nie ma sensu ;) Nie wiem, jak to zostało zrobione, ale filmiki na x360 nie wyglądają jakoś _dużo_ inaczej, niż na 22" monitora. Pewnie minimalnie większa kompresja, inny kodek etc. co nie zmienia faktu, iż w 1080i na hdtv przerywniki filmowe wyglądają bardzo dobrze.

 

PS. Jaki masz nick na xbl?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab, nie brnij w to dalej, bo ta gadka nie ma sensu ;) Nie wiem, jak to zostało zrobione, ale filmiki na x360 nie wyglądają jakoś _dużo_ inaczej, niż na 22" monitora. Pewnie minimalnie większa kompresja, inny kodek etc. co nie zmienia faktu, iż w 1080i na hdtv przerywniki filmowe wyglądają bardzo dobrze.

 

PS. Jaki masz nick na xbl?

Nie chce brnąć w to dalej bo wiem, że nie ma sensu, nie mniej jednak każdy musi przyznać, że zmniejszenie objętości o 50% musi się wiązać z pogorszeniem czegokolwiek, ale ok dajmy spokój.

 

Nie mam nicka na xbl, kuzyn się w to bawi jak po prostu jak chcę coś zobaczyć/pograć na x360 to się przenoszę na parę dni do niego, a że to bliska rodzina to taki mój drugi dom. Po prostu nie potrzebuje zagracać sobie pokoju zbędnymi rzeczami wolę przenieść się jak co na dzień, dwa.

 

EDIT:

Zajrzałem do katalogu z grą, całość zajmuje 12.6 GB z czego sam katalog z filmami 3.18 GB, więc "czystej" gry jest ponad 9 GB.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Użytkownicy nvidii nie mają najmniejszych problemów :lol2:

 

 

 

Na forum Midway ludzie mają problemy z działaniem gry jak na ATi tak i na NV, w większości przypadków problem rozwiązuje zainstalowanie nowych sterów

 

 

 

 

Raczej tak jak Mastertab napisał... to jakaś plota że na nvidia nie ma problemów... na forum Midway pierwsze osoby które piszą o tym problemie to użytkownicy kart Nvidia i jest ich większość... Z tego co widać to problem występuje na różnych konfiguracjach i z różnymi wersjami sterowników... Ludzie "proszą" Midway o patch do demka ;)

1. Rozumiem , ze to zarcik :wink: Jesli nie to zgadzam sie...w 50%.

2-3. A wiec u mnie chodzi ale nie do konca. Na 7900GS nie mam zadnych problemow , na 8600GT widze ladujaca sie plansze z pociskami , pozniej czarny ekran. Pisalem juz na Labie , imho to nie jest wina sterownikow bo do 8600GT sprzwdzalem kilka roznych , zarowno starych jak i nowych. Wedlug mnie to jest wina jakiegos kodeka. Na 7900 mam FFDShowa , na 8600GT mam CCCP i to co wyzej. Skoro stery zmienialem a mam to co wyzej , to co innego pozostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Zajrzałem do katalogu z grą, całość zajmuje 12.6 GB z czego sam katalog z filmami 3.18 GB, więc "czystej" gry jest ponad 9 GB.

3gb na filmy, niektore gry maja 3 gb :blink:

 

ktos tu zaszalał, poza tym 9gb to i tak sporo jak na grę która podobno pęka w 8h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu zaszalał, poza tym 9gb to i tak sporo jak na grę która podobno pęka w 8h :D

Medal of Honor: Airborne zajmuje 7.25 GB, a pęka w 3.5-4 godziny, więc nie jest tak źle zwłaszcza, że gra się fajnie, a te 8 godzin to dzisiaj standard, więc nie ma co płakać, a że dużo zajmuje to chyba takie ilości danych to też powoli już zaczyna być standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy w full bohater w swoich pistolecikach zmienia magazynki czy nadal jest to mini dwureczny karabin maszynowy ? Strasznie mi to w demku klimat psulo....

Niestety ten aspekt pozostał dalej brak zmiany magazynków jakoś szczególnie to nie przeszkadza zwłaszcza w momentach, w których ilość przeciwników jest tak duża jak kibiców na Camp Nou nie mniej jednak ten jedyny aspekt realizmu mogliby dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten aspekt pozostał dalej brak zmiany magazynków jakoś szczególnie to nie przeszkadza zwłaszcza w momentach, w których ilość przeciwników jest tak duża jak kibiców na Camp Nou nie mniej jednak ten jedyny aspekt realizmu mogliby dodać.

Imo gdyby postawili na realizm, gra bylaby zbyt malo dynamiczna. A tak jest konkretna sieka - bardzo mi to odpowiada :) A najbardziej ciesze sie z tego, ze nawet na budżetowym konfigu mozna sie napawać świetną grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage... co pozostaje... zła optymalizacja sterowników lub zła optymalizacja gry pod różne konfiguracje sprzętowe a może jedno i drugie?! ;/

 

... udało mi się uruchomić gierke w oknie 800x600 po 5 sekundach grania... zawiecha ;(, kolejne próby kończą sie tym samym... Midway chyba "olało" sprawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage... co pozostaje... zła optymalizacja sterowników lub zła optymalizacja gry pod różne konfiguracje sprzętowe a może jedno i drugie?! ;/

 

... udało mi się uruchomić gierke w oknie 800x600 po 5 sekundach grania... zawiecha ;(, kolejne próby kończą sie tym samym... Midway chyba "olało" sprawe...

Olalo? Malo powiedziane. Polecam komentarze na ich forum. Jeden typ w bardzo obszrenym poscie opisal frustracje zwiazane z tym demem. Czekal 3h w kolejce , zasysal 5 godzin. Instalowal 15 minut , bodajze 30 walczyl z tym. Przeczytal forum i zaczal zasysac inna wersje demka. znowu 3h w kolejce , 5h sciagania , 15 minut instalki i ten sam black screen , ktory ma kazdy. Najlepsza byla odpowiedz developera : raz , nazwal go losowym idiota , dwa : na jego kompe to nie lazi bo niby nie spelnia wymogow. LOL I ROTFL : FX57 bodajze i 6800 z SM 3.0. Nie dosc , ze nie zrozumial developerek a dokladniej jego pracownik na czym polega problem , to jeszcze chyba samego kompa nie zna. Kolo pisal o tym , ze gra sie nieuruchamia , a nie ze mu sie tnie. A to roznica.

 

Dalem sobie spokoj. Przeloze jeszcze pozniej 7900 do siebie , sprawdze tez 8600 + FFDShow bo to moze wina kodekow , skoro tam sa filmy i tyle. Porazka. Jesli GoW bedzie tak lazil to chyba rozwale swojego 8600 :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...