Skocz do zawartości
nrl

Stranglehold

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

:)

po screenach gra wygląda jak Max Payne tylko że po chińsku :)

od strony graficznie gra zapowiada się świetnie (mogli by poprawić lufę broni ;) )

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się poziom destrukcji w tej grze. Ale gra ogólnie to lekki arcade. Nawet nie ma przeładowywania broni (strzelanie kilka razy z "pompki" w powietrzu bez przeładowywania wygląda śmiesznie, takie coś w "Maxie" było niedopuszczalne). Przynajmniej tyle wywnioskowałem z gamplaya z GC2k6. Czy coś sie zmieni to nie wiem (podejrzewam że nie bo pojedynki straciłyby na dynamiźmie). Ale gra wyzwala u mnie pozytywne emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gra zapowiada sie niezle. W nowym cda jest 8 minutowy film z gameplaya. Widac ze to mocne arcade ale musi sie w to grac przyjemnie. Wyjdzie to na pcta w ogole?

 

BTW - na tym filmiku bardzo mozna odczuc brak autocelowania w wersji na konsole :) koles machal celownikiem jak oszalaly i czasem to mialem wrazenie ze trzyma poraz pierwszy w zyciu pada w reku [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie niezle. W nowym cda jest 8 minutowy film z gameplaya. Widac ze to mocne arcade ale musi sie w to grac przyjemnie. Wyjdzie to na pcta w ogole?

 

BTW - na tym filmiku bardzo mozna odczuc brak autocelowania w wersji na konsole :) koles machal celownikiem jak oszalaly i czasem to mialem wrazenie ze trzyma poraz pierwszy w zyciu pada w reku [;

No Arcade taki azjatycki Max Payne, tak będzie na PC, XBOX-360 i PS3 co masz w opisie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Kolejna zapowiedź plus movie:

http://www.gamespot.com/ps3/action/strangl...;om_clk=topslot

 

Wygląda to tak jak wcześniej tylko teraz jakby wiecej akcji na zewnątrz. Imo szykuje sie niezła rozpierducha ala Payne ;d. No i to "john w00 presents" :lol:.

Tylko, że Payne miał jeszcze to "coś" tutaj może to wyglądać jak filmy z "japońcami" czyli na film klasy B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ta gra jest śmieszna, widziałem jeden trailer i bohater przyjmuje serie z m4 na klatę i dalej biega i skacze po stołach, a walka z bossem wyglada tak, ze trzeba kilka magazynków z CKM'a albo pare rakiet zeby zabic, no ludzie przeciez to bylo dobre za 5-10 lat temu a nie teraz. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że jest postęp technologiczny, nie znaczy ze każde gry od razu muszą być zawsze w pełni realistyczne, grafika, fizyka ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co tak cicho o tej grze? Nikt nie czeka na Stranglehold? Wedlug gry-online premiera jest dzisiaj a nigdzie nie widze zadnej wzmianki..Czas chyba rozkrecic temat bo ja juz sie nie moge doczekac w koncu ktos probuje wypelnic pustke po Maksiu mam nadzieje ze sie nie zawiode szykuje sie kawal dobrej nawalanki :D

Edytowane przez adi_k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co tak cicho o tej grze? Nikt nie czeka na Stranglehold? Wedlug gry-online premiera jest dzisiaj a nigdzie nie widze zadnej wzmianki..Czas chyba rozkrecic temat bo ja juz sie nie moge doczekac w koncu ktos probuje wypelnic pustke po Maksiu mam nadzieje ze sie nie zawiode szykuje sie kawal dobrej nawalanki :D

Jest oficjalne info Midway'a że gra zalicza tygodniowe opóźnienie premiera 5 września 2007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalne info Midway'a że gra zalicza tygodniowe opóźnienie premiera 5 września 2007.

[/quote

 

Tydzien to jakos przeboleje, mam nadzieje ze znowu czegos nie wymysla.. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pełna zgoda z Nierealnym, demo jest słabiuteńkie i z pewnością znięchęciło mnie do zakupu fulla.

Zaraz,zaraz..poczekajcie to bylo demo na klocka, moze wersja PC nas pozytywnie zaskoczy, nie usmiercajmy gry przed premiera.. jeszcze tydzien i sie dowiemy ile jest warta, obyscie nie mieli racji bo tak sie cieszylem ze sobie przypomne jak to bylo za czasow Payna.. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce klona Payne'a bo to raczej niemozliwe, poprostu Max Payne byl, paradoksalnie, cholernie ambitna gra (ze wzgledu na fabule i mroczny klimat). Od Stangeholda chce czystej nawalanki z ladna oprawa na miare Rainbow Six Vegas, do szczescia nic innego mi nie potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce klona Payne'a bo to raczej niemozliwe, poprostu Max Payne byl, paradoksalnie, cholernie ambitna gra (ze wzgledu na fabule i mroczny klimat). Od Stangeholda chce czystej nawalanki z ladna oprawa na miare Rainbow Six Vegas, do szczescia nic innego mi nie potrzebne...

 

Dokladnie! Jesli spelni te wymagania to ja tez bede zadowolony,mam nadzieje ze bedzie dobrze zoptymalizowana jak np.MoH Airborne to ten sam silnik ale moze byc roznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Payne był (ja nadal mam na dysku ;]) a Stranglehold to nie jego sequel wiec ;]. Ja tam czekam na to demko bo lubię takie rozpierduchy (orgie z bronia w reku). Po W00 Prezents właśnie efekciarstwa trza sie spodziewać. Oby tylko min wymagania nie okazały sie takie jak ktoś wcześniej pisał (czyli z pupy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k, ja tez czekalem na to demo i rowniez ludze sie, ze na pc moze byc lepiej. Jednego na pc mozemy byc pewni- wysokiego framerate. Grafa jest tak marna, ze na 8800gtx zdziwie sie jak mi spadnie ponizej 150fps...

 

A beznadziejna mechanika rozgrywki w wersji na pc z pewnoscia nie ulegnie poprawie, ale obym sie mylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k, ja tez czekalem na to demo i rowniez ludze sie, ze na pc moze byc lepiej. Jednego na pc mozemy byc pewni- wysokiego framerate. Grafa jest tak marna, ze na 8800gtx zdziwie sie jak mi spadnie ponizej 150fps...

 

A beznadziejna mechanika rozgrywki w wersji na pc z pewnoscia nie ulegnie poprawie, ale obym sie mylil.

Ogladalem pare filmikow i troche skrinow i grafa wydaje sie byc niezla a i fizyka nie najgorsza no przeciez to Unreal Engine 3 jesli sie nie myle wiec nie moze byc tak marnie chyba ze chlopaki kompletnie go skopali. Wierze ze gra bedzie miodna,jeszcze tydzien i sie przekonamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem pare filmikow i troche skrinow i grafa wydaje sie byc niezla a i fizyka nie najgorsza no przeciez to Unreal Engine 3 jesli sie nie myle wiec nie moze byc tak marnie chyba ze chlopaki kompletnie go skopali. Wierze ze gra bedzie miodna,jeszcze tydzien i sie przekonamy..

Damn!!! Znowu przesuneli premiere... :mur: oby bylo warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...