Skocz do zawartości
nrl

Stranglehold

Rekomendowane odpowiedzi

Gość morita-san

gra prezentuje sie swietnie , poziom zniszczen narazie najlepszy jaki widzialem obecnie :)

kiedy rozwalilem fontanne i zobaczylem jak wyplywa woda - maskara :D

 

tak tylko wspomnialem dla "porzadku obrad" ;)

ale mijajac sie z prawda ;) UE3 w Stranglehold to fakt :) Edytowane przez morita-san

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod dx9 nie ma problemu, tak wiec jak mozesz to sprawdz np. z R6Vegas_Game.exe

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ja różnicy nie widzę, pierwszy bez AA a drugi AAx4. Zmieniłem nazwę pliku w folderze... może powinienem zrobić coś jeszcze?

Sterowniki to 162.18 i prawdę mówiąc nie chce mi się kombinować z kilkoma rodzajami bet.

:wink:

Co najlepsze to to, że stranglehold pomyka na ikspeku bez problemu, przeniosłem sobie tylko sejwy. Bez kolejnej instalacji, kombinowania z ustawieniami i sterownikami. Dodatkowo przełączam się już po raz kolejny między grą, pulpitem i panelem kontrolnym nv i bez najmniejszego zgrzytu. Pisząc tego posta gra jest uruchomiona w tle, mam pełno otwartych okienek i wszystko działa.

 

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicy nie widzę, pierwszy bez AA a drugi AAx4. Zmieniłem nazwę pliku w folderze... może powinienem zrobić coś jeszcze?Sterowniki to 162.18

zmiana nazwy pliku i wymuszenie z poziomu sterow fsaa powinno dzialac, tez na tej wersji sterow. jezeli nie, mowi sie trudno ;) imo zainstaluj jednak stery min 163.44, najlepiej ostanie bety 163.71 http://www.nzone.com/object/nzone_download...betadriver.html Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, nie spodziewałem się że uda mi się pograć w to demko na 6600GT, a tu miła niespodzianka, jest nawet w miarę płynnie :) Super rozwałka, prawie jak na filmach.

 

Tylko gdzie się podziały opcje graficzne? Albo jak skonfigurować klawę, bo na WSAD nie lubię grać?

Jakie masz zainstalowane sterowniki do grafy? Mam podobny config, a u mnie gra się nie odpala. Po ekranie z klawiszami do sterowania wyłącza się monitor i pomaga tylko reset... Dodam, że ja jadę na 163.44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zainstalowane sterowniki do grafy? Mam podobny config, a u mnie gra się nie odpala. Po ekranie z klawiszami do sterowania wyłącza się monitor i pomaga tylko reset... Dodam, że ja jadę na 163.44

Mam 163.69. Wielu osobom demo albo gierka się nie odpala, chciałem z ciekawości sprawdzić czy u mnie pójdzie i jest OK, ale z poważniejszym graniem to poczekam na upgrade sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no popykałem trochę w tę gierkę i muszę powiedzieć że jest całkiem dobra. Jak na razie (wnioskując ze skrinow) jestem tam gdzie qqrydza. Trochę zaczyna wiać nudą bo misje nie są zabójcze ale walka wygląda super.

 

Jednemu kolesiowi zmasakrowałem rękę shotgunem że aż zakwiczał i ją obejrzał, potem poprawiłem i ziomuś pięknie wleciał w jakieś skrzynki. Fizyka robi wrażenie i to duże, na prawdę jest to mocna strona gry. Grafika również (szczególnie twarze bohaterów), wymagania całkiem małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

a ja najbardziej lubie strzelac fajfusa w krocze i ogladac ich wykrzywione geby w zwolnionym tempie :D

 

wszyscy tutaj wydaja pozytywne opinie na temat gry, poza tymi ktorym sie nie odpala :P

wiec dziwi mnie, dlaczego na zagranicznych forach ludzie taka marudza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać ze gra jest mecząca ;/ w koncu ja przelazlem ale sam na sile sie do niej zmuszałem - chyba tylko dlatego żeby ja jak najszybciej odinstalować. Faktycznie fizyka jest wpełni zachowana + do tego niemalże wszystko da sie zniszczyć, ale grafika absolutnie nie powala na kolana - jak na 12gb bezapelacyjnie mogę powiedzieć ze jest to gniot ;/ a naprawdę czekałem na tą gre z niecierpliwością kawał czasu - niestety rozczarowałem sie podobnie jak przy punisheru, bloodraynie 2. Nie ma to jak stary poczciwy Max Payne z odpowiednim klimatem, fakt ze grafika nie byla wtedy powalająca ale nie zapominajmy ze w 2001 gra po prostu rządziła - od tamtego czasu mineło 6 lat a producenci strangleholda zaserwowali nam gierke ktora mogla by powstac spokojnie 2-3 lata temu. no nic pora na wywalenie tego badziewia i powrót do bioshocka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem aby gierka się odpaliła trzeba mieć min. 2gb ramu.

Jak ktoś ma mniej i działa niech mnie poprawi... :unsure:

Na 1GB ludzie też grają, więc nie trzeba mieć 2GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpaliliście mnie tak,że zagrałem w "to to". Grafa miodzio, efekty kapitalne, arcade maksymalny,....ale nie wciąga tak jak Max Payne. Chyba dziś zasiądę jeszcze raz i dam jej drugą szansę. Nie jest źle, ale chyba za dużo oczekiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

fak. nie moge zmienic rozdzialki max to 800x600. grzebanie w plikach konczy sie totalnym unieruchomieniem gry, pomaga tylko reinstal. drivery 163.71

 

problem rozwiazany polowicznie.

Edytowane przez Monolith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxiu1 problem to chyba 1GB ram. Dokup jeszcze jeden 1GB jak będzie kaska i wtedy se pograsz.

nie no dosłownie świetna porada :mur: lepiej nic na ten temat już nie pisz

 

Maxiu1, masz nowego directX 9.0c wersja sierpniowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak: przedmowca z ramami ma racje... ja tez mialem dokladnie ten sam problem... dokupilem ramy (1gb)tj mam teraz 2gb ramu i wszystko mi smiga, a raczej smigalo - bo juz to "cos" wywalilem. Ja w kazdym razie tej gry juz nigdy nie tkne nawet kijem przez szmate - strata czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś nowe teorie, bo pierwszy raz spotykam się z sytuacja gdzie 1GB RAM to zbyt mało by w ogóle uruchomić grę ?

oryginał czy piracik ?

a jeśli to rzeczywiście prawda to nie mam pytań :lol: naprawdę coś nowego :]

edit:

poczytałem trochę i co do problemu trudno powiedzieć, bo jednym działa z 512 RAM a drugim nawet na 1GB nie rusza ...wina pirackiej kopi ? ;] błędu ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś nowe teorie, bo pierwszy raz spotykam się z sytuacja gdzie 1GB RAM to zbyt mało by w ogóle uruchomić grę ?

oryginał czy piracik ?

a jeśli to rzeczywiście prawda to nie mam pytań :lol: naprawdę coś nowego :]

edit:

poczytałem trochę i co do problemu trudno powiedzieć, bo jednym działa z 512 RAM a drugim nawet na 1GB nie rusza ...wina pirackiej kopi ? ;] błędu ?

"wina pirackiej kopi ?" - gdzie piracka kopia jak ja z wersją Demo mam problem

z początku na sterownikach 162.18 XP po uruchomieniu był czarny ekran i reset

po zmianie na wersję 163.71 XP + kodeki ffdshow już się wszystko uruchamia ,

ale można grać tylko 30 sekund i znowu czrny ekran plus reset.

Fakt mam tylko 1GB Ram. Podobno gra działa normalnie z 1GB Ram ale trzeba mieć Viste.

 

Pełną wersję też bym mógł mieć , ale to będzie ten sam problem pod win XP (nie ruszy) .

Szkoda , bo obecnie mam złamaną nogę i z nudów nie mam w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Fakt mam tylko 1GB Ram. Podobno gra działa normalnie z 1GB Ram ale trzeba mieć Viste.

ja mam XP i 1GB i demko śmiga .

nie wiem kto wymyślił to bajkę o tym ze 1GB to za mało :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...