Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

cieniaste te wyniki w SLI, w granicach kreconego 7600GS ;/

czy ja wiem czy az takie slabe?

pojedyncza karta podkrecona w 3dmarku05 osiaga jakies 5000pkt (~20% wiecej w stosunku do nie kreconej)..

ten 7600gs na screenie ma 7100 - ale wszak ma 4 potoki wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy az takie slabe?

pojedyncza karta podkrecona w 3dmarku05 osiaga jakies 5000pkt (~20% wiecej w stosunku do nie kreconej)..

ten 7600gs na screenie ma 7100 - ale wszak ma 4 potoki wiecej ;)

 

przy 20% roznicy w cenie a 40% w wydajnosci to jest to srednia oferta. a niewiele wyzsza wydajnosc sli za prawie 1k w porownaniu z niewiele slabsza pojedyncza karta za 600 lub sporo slabszy wynik w porownaniu z karta za 1050 to zadna okazja.

 

dokladnie. poza tym te karty jak beda kosztowaly okolo 280 zl (a niedlugo beda :) ) to to bedzie HIT :)

 

raczej tak szybko nie stanieja z prawie 500pln na 280.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 20% roznicy w cenie a 40% w wydajnosci to jest to srednia oferta. a niewiele wyzsza wydajnosc sli za prawie 1k w porownaniu z niewiele

[...]

raczej tak szybko nie stanieja z prawie 500pln na 280.

wystarczy, ze 7300GT stanieje do 340zl i bedzie mial lepsza wydajnosc/cena (mierzona w ilosci pkt 3dmark05/1zl :P) niz 7600GS za 480zl.

mowie oczywiscie o 128MB wersji zarowno 7300 jak i 7600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aukcji arche na allegro jest napisane, ze osiaga taktowania 600/1600 ten palit

juz nie jest .... aukcja była prywatna bez możliwości licytacji , czekalismy z pełną edycją opisu aż dostaniemy karty i dopiero dziś udostępniona została możliwość kupna.... na tę chwilę wzmianki o świetnym O/C zniknęły , gdyż prawdę mówiąc byłoby to mijanie się z prawdą :( , a tego nie lubię.

Właśnie odpakowalismy dostawę Palit`ów - pierwszy na testy poszedł GT Sonic i ..... rozczarowanie na maksa - rdzeń - o 20 MHz wiecej niż standard i zawias , pamięci podobnie a są to 1.4 ns , no nic pokombinujemy - zobaczymy , może jest zaniżone napiecie , nie wiem nie mam pomysłów co z nim zrobili :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ej czy na tej karcioszce pojdzie w miare dobrze CoD2 z Direct9c? :)

 

reszta configu to by bylo:

A64 3200+

1024 ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

to i tak bedzie dobrze :P ja nie mam wygorowanych wymagan co do gier ;]

 

wystarczy spojrzec na moj config, niby slaby a ja na tym gram we wszystko co mi sie podoba ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pasywny palit 7300gt za 319zł

Pamięć zainstalowana: 256 MB DDR2 3ns

Częstotliwość taktowania GPU: 350 MHz

Częstotliwość taktowania pamięci: 666 MHz

http://www.allegro.pl/item109018551_palit_...bit_tv_dvi.html

 

PS. Arche a testowaliście wersje galaxy 128mb ddr3?

Edytowane przez misiom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pasywny palit 7300gt za 319zł

Pamięć zainstalowana: 256 MB DDR2 3ns

Częstotliwość taktowania GPU: 350 MHz

Częstotliwość taktowania pamięci: 666 MHz

http://www.allegro.pl/item109018551_palit_...bit_tv_dvi.html

tragedia.. jak narazie (i pewnie tak pozostanie) galaxy 128MB to jedyna rozsadna propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

hmm w grach raczej malutka róznica, ale w 3dmarku 2005 (wiadomo, ze sie w niego nei gra...) juz nie jest tak ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż ta karta zjada Radeona9800 na śniadanie. A ja już sie cieszyłem ze mam szybką kartę.

Juz 6200 @ 8 potokow 600/800mhz miazdzyla Ati 9800 ;-) w nowszych grach

 

7300GT po mocnym o/c bedzie zjadala 6600GT / 6800 / 7600GS i wiele innych :D

 

ale i tak poki co cena jest dalej zaporowa

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7300GT po mocnym o/c bedzie zjadala 6600GT / 6800 / 7600GS i wiele innych :D

ale i tak poki co cena jest dalej zaporowa

ty chlopie nie pij za duzo .. albo odstaw leki

troszke cie poniosło ... ale to nie pierwszy temat w ktorym bzdury wypisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chlopie nie pij za duzo .. albo odstaw leki

troszke cie poniosło ... ale to nie pierwszy temat w ktorym bzdury wypisujesz

idz po rozum do glowy :lol:

 

taki 7300GT o zegarach np700/1700 (a i podejzewam ze na niceo mniejszych tez) - bedzie na bank szybszy od zwyklego 6800 i 7600GS na DDR2

 

wiec nie wiem czemu twierdzisz ze bzdury pisze

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz po rozum do glowy :lol:

 

taki 7300GT o zegarach np700/1700 (a i podejzewam ze na niceo mniejszych tez) - bedzie na bank szybszy od zwyklego 6800 i 7600GS na DDR2

 

wiec nie wiem czemu twierdzisz ze bzdury pisze

zastanow sie o czym mowisz?

mowisz o 3dmarkach? czy o grach czy o czym?

i czy uwazasz ze 7600 i 6800 sie nie podkrecaja?

wypisujesz bzdury ...

 

jezeli chcesz dalej ludziom wypisywac takie bzdury to podaruj sobie

uwazasz ze karta ktora ma 4 potoki mniej nadrobi nagle cudownie je taktowaniem pamieci?

no i uwazasz ze wiekszosc 7300gt poleci na te 700/1700..

ja sie jestem gotow z toba zalozyc ze w grach nie dorowna i tak 7600gs ani 6800gs

 

 

i masz ciekawa definicje "miażdzy" bo u mnie miażdzy to wygrywa konkretna przewaga ... z 50% min...

a nie po prostu wyprzedza ...

bo nie uwazam zeby 6200@6600 MIAŻDZYŁ 9800pro .. owszem jest lepsze (a napewno juz do nowych gier) ale nie miazdzy

 

czy ta karta bedzie szybsza od X800gto z 128mb :?:

raczej nie bardzo .. Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

mi sie wydaje ze 7300gt bedzie na poziomie 6800gs ale nic wiecej. po o/c moze dobije do 7600gs, ale trzeba zauwazyc ze nie tylko 7300gt sie podkreca ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze 7300gt bedzie na poziomie 6800gs ale nic wiecej. po o/c moze dobije do 7600gs, ale trzeba zauwazyc ze nie tylko 7300gt sie podkreca ;P

7600GT dopiero go wyprzedza ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

wiec mowie ze 7300gt bedzie na POZIOMIE 6800gs. nie mowie ze bedzie lepsze ;] pewnie bedzie gorsze i to znacznie. ale to tylko tak dla porownania tych 3 kart powiedzialem ;P

sam mam zamiar zlozyc kolezance kompa z 7300gt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obracasz wszystko do gory nogami

 

Oczywiscie ze podkrecona karta bedzie szybsza od 6800 i 7600GS(ddr2) - i nie wciskam ludzia zadnej ciemnoty

 

po 1. pisalem 6800 a nie 6800GS wiec o co kaman ?

po 2. pisalem 6800 i 7600GS(ddr2) = zwykle nigdzie nie pisalem ze krecone

po 3. wierzysz w te Potoki porownaj 6600GT i zwyklego 6800 8Vs12 czy tez 6800GS i 6800 @ 16v6

po 4. zle (a raczej na swoj sposob) interpretujesz tres

 

po 5. nie podoba mi sie w jaki sposob sie do mnie zwracasz moglbys okazac nieco kultury, to forum i kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania ... wiec wyluzuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 5. nie podoba mi sie w jaki sposob sie do mnie zwracasz moglbys okazac nieco kultury, to forum i kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania ... wiec wyluzuj

nie zamierzam sie z Toba kłocic ..

ale moglbys chociaz sie zastanowic .. pokaz mi miejsce w którym skierowalem w strone twojej osoby chociazby jeden epitet

 

zakonczmy ten temat .. a Ty prosze oszczedz sobie gdybania i poczekaj az karty beda w rekach ludzi (graczy głównie) i wtedy oni zdaja swoja opinie..

zabawa we wrozke na podstawie parametrów w niczym nie pomaga .. a wrecz gmatwa ..pozatym potem n00by chodza i rozpowiadaja rozne brednie .. a tego nie chcemy...

 

to forum tego nie potrzebuje ...

 

p.s: ja w sprawe 6800gs pisalem do rafifeo... pozatym porownujesz najmocniejsza wersje 7300 (gt 500/1000 do tego podkrecona 700/1700 sic! :unsure: ) do zwyklego 7600gs (który przypominam tez sie kreci) .. troche nie trafione ... poczekaj troche i wszystko stanie sie jasne z testów a nie z kryształowej kuli

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bardzo ..

 

Bawiles sie takim x800gto 128 mb ddr1? To jest kupa w ktora niezle wdeplem. Wydajnosc w sm2 zblizona do 6600 gt, moze ciut wyzsza, a w grach z sm3 juz jest cienko.

 

I uswiadomie Cie, patrzac na testy wersji xfx 550/1600 to 7300 gt MIAZDZY to cos (jak dobrze ze opylilem tego x800).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiles sie takim x800gto 128 mb ddr1? To jest kupa w ktora niezle wdeplem. Wydajnosc w sm2 zblizona do 6600 gt, moze ciut wyzsza, a w grach z sm3 juz jest cienko.

 

I uswiadomie Cie, patrzac na testy wersji xfx 550/1600 to 7300 gt MIAZDZY to cos (jak dobrze ze opylilem tego x800).

tak bawilem sie .. nie mowie ze jest cudowna .. ale jakby nie bylo x800gto to 12potokowa karta z pamieciami 256bit ..

bardzo przyzwoita i gry dobrze na tym chodzą ...

 

pozatym polecam wrocic do tematu 7300gs/gt .. bez gdybania

i bez zbednych ot w strone tego kogo ona pobije bez popracia tego ...

 

jak bedziecie posiadac te karty zrobi sie porownanie

 

zreszta nie bawem bede robil porownanie/recenzje 7600gs vs 7600gt ... jako ze ejstem z Zielonej Góry postaram sie zalatwic od Arche jeszcze jakiegos 7300GT .. moze sie go dolozy do porownania ...

moze panowie z arche nie sprzedadzą tej dobrze krecacej sie sztuki ktora maja na aukcji to bedziecie mieli swoje wyniki

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...