Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

a vmody są? bo jak nie to tam na zdjeciu pitera widzialem ze kontorler napiecia jest ten sam co w 7600gs wiec mod wyglada zapewne tak samo .. ale to by ktos musial dac foty jakies odkladniejsze

NO to sa dokaldniejsze foty... Prosze bardzo :)

 

(tylko klikajcie prawym i "zapisz element docelowy jako")

 

MOze sie komus przyda Klik Prawym !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to sa dokaldniejsze foty... Prosze bardzo :)

 

(tylko klikajcie prawym i "zapisz element docelowy jako")

 

MOze sie komus przyda Klik Prawym !!!

no .. czyli mod taki sam jak dla 7600gs na nowym pcb ..

tylko mosa do pomiaru vcore przerzucili na druga strone pcb

;]

 

nawet jest miejsce na buzer

i zworka od biosow jest

ale widac ze na plecach jednego biosa brakuje ;]

 

ciekawe w jaki sposob sa blokowane 4 procesory pixeli ..

;]

sa jakeis foty przodu bez chlodzenia?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

albo jak inne 7300gt, czyli laserem, albo galaxy daje do 7300gt chipy który nie przesłzy testów jako 7600gs, ale wątpie w to

co do tematu doszedł do mnie dzisiaj palit 7300gt sonic 256ddr3

gdy otworzyłem koperte foliową myślałem, że sie poleje ze śmiechu takiego szkaradnego pudełka jeszcze nigdy nie widziałem, normalny szary karton z poprzyklejanymi nalepkami, ale nie o tym tu mowa, patrze napisane jest taktowania 500/1000 (myślałem już,że bedą pamiatki 2 albo 1.6ns), instalacja poszła bez problemowo, ustawilem rdzen na 600 i zwiecha troche kiepawo no ale nic, wiec olałem rdzeń i zabrałem sie za mem, no i z 500(1000) poszły na 800(1600), dalej nie robiłem, bo mi sie skala w sterach skończyła, rdzen ustawiłęm na 550, czyli 550/1600 i karta bez problemu smarki przechodzi, więc jak dla mnie to jest teraz najlepsza karta cena/jakość

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są wersje Palit Sonic z 256 MB? Bo do tej pory widziałem tylko karty z 128 MB. Niedawno składałem znajomym kompa i zapodałem im tego właśnie palita, ale z 128 MB pamięci, bo nie mogłem znaleźć z 256MB, a taktowania miała 500/1300. A co do pudełka to fakt, wygląda trochę szarawo :) . Ale nie ma tego złego, do palita dodają Toca Race Driver 3, więc mogę wybaczyć to pudełko :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak są wersje 256, dąłem za nią 327zł :D

więc sie naprawde opłącało, a co do toci to neidługo i tak na allegro poleci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w Palicie 256MB DDR3 pamiec chodzi na 1600 to zapewne w tej kategorii cenowej jest lepszy od Galaxy 128MB DDR3, bo tu mozna chyba podobne taktowanie ustawic? I poszly o 300MHz bez zadnego chlodzenia? Sadzicie ze w wiekszosc egzemplazy tyle pojdzie czy akurat sie taki dobry trafil? Jesli sie tak kreci ten Palit to z checia bym takiego sobie przygarnal:P

Edytowane przez Yuurei Inu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

rdzeń maks w palicie coś miedzy 560-570, oczywiście wszystko na stand wentylu,, pamięci coś między 1700, a 1750, dokłądnie sie jeszcze musze pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Powiedzcie do czego jest ta zworka jp11 na Galaxy??

Przyłączam się do tego pytania - tez nie wiem a bardzo mnie to ciekawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gdybym jeszcze nie kupił kompa, to teraz wziąłbym tego palita, wydajność podobna po podkręceniu do galaxy a 100 zł w kieszeni :) . Dawidsfuturx, gdzie dostałeś tego palita z 256 MB? :) Szukałem i nigdzie nie znalazłem.

 

Powiedzcie do czego jest ta zworka jp11 na Galaxy??

 

 

 

Przyłączam się do tego pytania - tez nie wiem a bardzo mnie to ciekawi

Ja też się przyłączam. Sprawdziłbym sam, ale nie jestem w domu i jeszcze przez ok tydzień nie będę, a zżera mnie ciekawość :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej śmiercią DFI. Mam 2xgalaxy7300gt 128mb i jak na sprzeęt za taką cenę to jestem pod wrażeniem.

Miałem 7600gs i krotko x1800gto ale ten tandem jest naprawde szybki.

2k1 nie ma sie czym chwalic w

2k3 21075

2k5 9806

2k6 bedzie wkrotce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 256mb będzie lepiej a co do gier to kiepsko nie mam prawie nic. Reinstalka mnie czeka i dobranie sterów. Powiem tylko ze jestem zadowolony-wydajnosc zblizona do 79gt jak dla mnie w tej cenie to sie bardzo opłaca :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no tak ale jak mówisz, narazie to jest w markach, jeśli w grach wydajnosc sie scaluje tak samo z 7900gt to jest to napewno dobra opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 256mb będzie lepiej a co do gier to kiepsko nie mam prawie nic. Reinstalka mnie czeka i dobranie sterów. Powiem tylko ze jestem zadowolony-wydajnosc zblizona do 79gt jak dla mnie w tej cenie to sie bardzo opłaca :-P

Uszczęśliwiłbyś mnie jakbyś zainstalował chociaż 2 gry i powiedział jak chodzą ;/ Kurde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge grac w 1024 bo dla mnie to nie problem bo sam monitor letko kiczowaty ;] ale w NFS:MW na 1024 w full detalach bym pogral :D no i w Far Cry bo w nic innego nie gram, no chyba ze liczyc D2 ale to nie wymaga takiego sprzetu :P :lol2:

sprawdzi ktos te 2 gry?? :)

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee farcry to mi dobrze chodzi na wysokich detalach w 1280x1024 na pojedynczym 7600gt :)

Ale na recce z naszego ulubionego portalu pisza cos o bugu w farcry z obsluga sli na 7600gs moze na 7300gt jest podobnie ?

http://www.purepc.pl/node/463?pageNo=6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adzio_tuning

postaram sie testnąć dla ciebie ale nie obiecuje zobaczę jak z czasem się wyrobię.

A jeśli chodzi o moje grafy to obie śmigają max 610/905.

wyniki w markach średnie ale nie optymalizowałem sterowników, nowe mobo niestety i proc i ram sie marnują

jak wrzucę wyniki na orba to sie pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adzio_tuning

postaram sie testnąć dla ciebie ale nie obiecuje zobaczę jak z czasem się wyrobię.

A jeśli chodzi o moje grafy to obie śmigają max 610/905.

wyniki w markach średnie ale nie optymalizowałem sterowników, nowe mobo niestety i proc i ram sie marnują

jak wrzucę wyniki na orba to sie pochwalę.

Jeżeli chodzi o pamięci to zmniejsz do 850 bo powwyżej już nie ma sensu. Tylko wynik spada i [gluteus maximus] z tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do grania w rozdziałce max. 1024x768 wystarczy wersja Galaxy GF 73ooGT DDR3 ale ze 128 MB na pokładzie?

Trochę mało tego ramu (512).

Zależy na jakich detalach.

Zależy czy zrobisz OC.

Zależy w jaką gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee farcry to mi dobrze chodzi na wysokich detalach w 1280x1024 na pojedynczym 7600gt :)

Ale na recce z naszego ulubionego portalu pisza cos o bugu w farcry z obsluga sli na 7600gs moze na 7300gt jest podobnie ?

2300586[/snapback]

adzio_tuning

postaram sie testnąć dla ciebie ale nie obiecuje zobaczę jak z czasem się wyrobię.

dziekuje :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Czy do grania w rozdziałce max. 1024x768 wystarczy wersja Galaxy GF 73ooGT DDR3 ale ze 128 MB na pokładzie?

To co mam w sigu wystarcza do FEAR praktycznie na maksa w 1024x768 - tylko rozdzielczosc tekstur na medium ale antyaliasing nawet 4x chodzi całkiem całkiem ;) filtrowanie daję na 16x.

 

Jeżeli chodzi o pamięci to zmniejsz do 850 bo powwyżej już nie ma sensu. Tylko wynik spada i [gluteus maximus] z tego ;)

Potwierdzam, więcej tylko zmniejsza wyniki a i gry moga chodzi nieco wolniej - przekręcenie pamiątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam w sigu wystarcza do FEAR praktycznie na maksa w 1024x768 - tylko rozdzielczosc tekstur na medium ale antyaliasing nawet 4x chodzi całkiem całkiem ;) filtrowanie daję na 16x.

Potwierdzam, więcej tylko zmniejsza wyniki a i gry moga chodzi nieco wolniej - przekręcenie pamiątek.

Tekstury w fear na medium zajmuja ponad 700mb, na max. ponad 1gb, kiedys intensywnie to testowalem. ;] Z takimi ustawieniami pograsz, ale bedzie ostro swapowac i dogrywac, wiec zalecam zainwestowanie w przynajmniej 1gb pamieci, da to lepszy efekt niz zmiana grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Tekstury w fear na medium zajmuja ponad 700mb, na max. ponad 1gb, kiedys intensywnie to testowalem. ;] Z takimi ustawieniami pograsz, ale bedzie ostro swapowac i dogrywac, wiec zalecam zainwestowanie w przynajmniej 1gb pamieci, da to lepszy efekt niz zmiana grafiki.

JA mam 1GB ramu i to w dualu więc się tym nie martwię ;) Jak chcę dać na maksa to musiałbym zwiększyć rozdzielczoś a tego mój LCD 15' już nie jest w stanie zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury w fear na medium zajmuja ponad 700mb, na max. ponad 1gb, kiedys intensywnie to testowalem. ;] Z takimi ustawieniami pograsz, ale bedzie ostro swapowac i dogrywac, wiec zalecam zainwestowanie w przynajmniej 1gb pamieci, da to lepszy efekt niz zmiana grafiki.

Z takim konfigiem jak mam w popdisie to nawet na 16 osobowyhc serwerach gram na full detalach i nic nie doczytuje. Ew jak są lagi ale to już wina serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mp nie gralem nigdy na high details, ale w sp nieraz uzycie pliku stronicowego wynosilo ponad 1,3gb a to nie jak nie chcialo sie zmiescic w 1024mb ramu. ;]

Dobra, ale koniec ot.

 

Posiada ktos w ogole 73gt w sli, albo testowal, bo w necie znalazlem jakies testy, ale najchetniej zobaczyl bym w akcji galaxy 73gt zalman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...