Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

@elox

 

Na dziś skończyłem swoją zabawę z palitem, 700core i tempka 51* :)

 

imageshack mi nie działa :( musicie wierzyć na słowo narazie

 

@ Wielkie THX dla Sensei'a Cichego B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jc

www.xs.to

www.fotosik.pl

;)

 

OT: Kurde co ja bym dał, żeby zagrać znowu SSX na PS2 ;]] Ehh :) Ta gierka jest wielka [;

Ja teraz nie mieć piniędzy na PS2 :( Zresztą kupować konsolę starej generacji dla 1 gierki to przegięcie. No jest jeszcze SSX Tricky (imo lepsze ;D), ale 2 gierki to za mało. Wole jednak PC'ta ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już spoko , ale dzięki zapisze :)

 

Dołączona grafika

 

 

Lanc, widać że wiesz co dobre :) gieeeerka jest zajefakenbista :))) Pzdr.

 

[ot]

ps. a może zamiast wkładać w kompa sprawisz sobię PS'ka :>

ehehehe, jest wiele pr0 gier, a konsolka nie taka droga, no le jak wolisz :) , nie wiesz co ja bym dał za Nintendo WI ]:->

[/ot]

 

EDIT2:

 

Przemek1988, czemu tak słabo taktowany proc : >

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elox

 

Na dziś skończyłem swoją zabawę z palitem, 700core i tempka 51* :)

 

imageshack mi nie działa :( musicie wierzyć na słowo narazie

 

@ Wielkie THX dla Sensei'a Cichego B)

Nie ma za co ;]

 

W tej chwili również mecze Palita, otworzyłem okno, spory wentyl na parapet zeby zasysał powietrze zza okna na kompa ale jakoś dziś noc ciepła ;p W każdym razie dziś musze zrobić 6k w 05, 13k w 03 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ;]

 

W tej chwili również mecze Palita, otworzyłem okno, spory wentyl na parapet zeby zasysał powietrze zza okna na kompa ale jakoś dziś noc ciepła ;p W każdym razie dziś musze zrobić 6k w 05, 13k w 03 :wink:

 

Spokojnie dasz rade :)

 

ps. ja się rzucę jutro na 7k :lol:

 

EDIT:

 

coś mało w 2k3...

 

ORB

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej zrób ;] Nie daj się teat'owi :) Też teraz poszedł zrobić 13k w 03 ...

:-P

jeszcze cos wycisne :wink: MC 300GTF daje rade, modle sie podczas marka zeby nie wysiadł :lol2:

post-140175-1170368604_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiejszy, ostateczny wynik w 3D Mark 2003 to 12857pkt :razz: :wink: jutro zapodam troche ponad 13k, chyba :lol:

 

Fotka: B)

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Tak jak obiecałem 12981 :rolleyes: w sumie zrobił bym wiecej B)

Dołączona grafika

 

:blink:

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Kurde tak jak patrzę na wyniki w 2005 to rzeczywiście mam "trochę" słaby. Wydaje mi się że te 6000 pkt powinno jednak być na 2.6Ghz i pamięciach na poziomie 237Mhz... Takty karty też niskie nie były a stery to 91.47.

 

Czy wpływ na wynik (ale jakiś taki większy ;) ) może mieć AGP Aparture Size czy to już w PCIE nie funkcjonuje? Normalnie mam ustawione 256Mb.

 

EDIT:

Patrzę teraz na tabelkę Lanca - wyniki w 2003 mam podobne ale wtedy w ogóle nie zgadzają się z tymi z Aquamarka! O co tu chodzi to gletus_maximus ??? Przy 14,5k w smarku2003 powinienem mieć chyba te 90k w aqua.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie wiecie co moze byc przyczyna tak slabych wynikow w 3dmarku w 2005 na default mam 4k pkt na wykreconym 610/1640 4678pkt... wyniki slabe jak cholera moze cos grafa sie gryzie z moim chipsteme ati?? juz sam nie wiem jade na sterach 91.xx sandiego krecony na 2700mhz patrioty llk na 2,5cl 2x512 408mhz w grach spoko wszystko smiga ale niestety w markach to totalna padaka w 2003marku cos kolo 11,5k jeszcze na dodatek tak kiepsko sie kreci;/...moze macie jakies sugestie...? i doradzicie cos..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie wiecie co moze byc przyczyna tak slabych wynikow w 3dmarku w 2005 na default mam 4k pkt na wykreconym 610/1640 4678pkt... wyniki slabe jak cholera moze cos grafa sie gryzie z moim chipsteme ati?? juz sam nie wiem jade na sterach 91.xx sandiego krecony na 2700mhz patrioty llk na 2,5cl 2x512 408mhz w grach spoko wszystko smiga ale niestety w markach to totalna padaka w 2003marku cos kolo 11,5k jeszcze na dodatek tak kiepsko sie kreci;/...moze macie jakies sugestie...? i doradzicie cos..

Może faktycznie nie lubi sie z czipsetem twojej mobo, jak cos to zawsze możesz olać 3d marki ale pozostaje ten niedosyt ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A w mierniku jest bateria 12v? Taka mała jak do alarmów samochodowych tzn do pilotów? Bo mam chęć wrócić na pole walki.. Zmotywował mnie C2D który na stock robi 28s w 1m... :D W wyniki są piękne w 3d3 niestety brat ma tego C2D ale nie ma 73gt tylko 79gs palit który podkrecony na około 15% robi 20k... Chyba panowie trzeba się zastanowić na nową VGA... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzis z nudów powalczyłem z grafiką. Jezeli ktos kojarzy to wczesniej po smarowaniu grafitem zawsze wystepowaly u mnie niebieskie kropeczki. Tym razem jednak przestalem sie cackac i namazalem całkiem gruba warstwe grafitu do moda gpu i memek. Narazie efekt koncowy to 680mhz na rdzeniu. W porownaniu do Was to raczej zalosnie, ale w porownaniu do moich wczesniejszych 550mhz to pełna ekstaza :lol: Za memki jeszcze sie nie bralem, ale zaraz zobacze co i jak....:P

 

I nie mierzylem nic miernikiem....z czystego lenistwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Narazie efekt koncowy to 680mhz na rdzeniu. W porownaniu do Was to raczej zalosnie...

Ja bym tak nie mówił - ażdy ma kartę jaką ma i nie ma że ktoś jest gorszy a ktoś nie. Ja mogę powiedzieć że mam żałosne wyniki w porówaniu do ige'a albo Lanca (bo mam :P) a tak nie chcę mówić bo to zależy od sprzętu ;)

 

Ciesz się tym co masz bo u niektórych może być i sporo mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak nie mówił - ażdy ma kartę jaką ma i nie ma że ktoś jest gorszy a ktoś nie. Ja mogę powiedzieć że mam żałosne wyniki w porówaniu do ige'a albo Lanca (bo mam icon_razz.gif) a tak nie chcę mówić bo to zależy od sprzętu icon_wink2.gif

 

Ciesz się tym co masz bo u niektórych może być i sporo mniej icon_razz.gif

Lukas cóż za skromność :wink: Ja pewnie poniedziałek-wtorek dorwe nową zasiłke więc może jakiś nowy wynik sie pojawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

LukasAMD Ale kiedyś miałeś najlepsze wyniki i wymiatałes.. Ja miałem różne dziwne napięcia.. Teraz problem się rozwiazał.. Po niedzieli OC się szykuje ale nie spodziewajcie się jakiegoś WR bo mam rdzeń A2... Memy to samung i licze na 800\2ghz i tak by 15k było.. :P Pomażyć tylko moge:)

 

PS----> Teraz jak mam okej napiecią więc jakie moge dać na moje samungi? Zależy mi na 2ghz.. Myśle że tak 2.1v a na gpu? Aby temp nie przekraczała 80stopni

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

LukasAMD Ale kiedyś miałeś najlepsze wyniki i wymiatałes..

Może i miałem ale za jaką cenę? Karta grzała się do 83 stopni (ale chodziła! :D) a potem ją miernikiem..... A zresztą.. wtedy nie byłem aż tak pochłonięty Jagged Alliance ;)

 

EDIT:

Myślałem aby wziąć moje ramy i moją kartę do kumpla - on ma podobnego poca ale dzięki płycie da się zrobić stable ok 2,85Ghz a jest tam niezłe okno, łącznie byłoby ok 7 wentyli wdmuciach!ących a my w kurtkach i można jechać :lol:

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

No wiesz ja bez miernika jechałem miech na 78* stess... Tyle że ty ją raz pojechałes że miała 72* ale w idle.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No tak ale to była lekka przesada ;) Choć jakbym teraz się cofnął o te kilka(set :P) stron w tył fajnie się to czyta jak debil przesadza z kartą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...