Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

~6400 w 2k5 :P

Hmmm. Narazie na zegarach jak wyzej zrobilem 5.7k

Gdybym nie był ciągle najebatsu albo nakatsu to moze zabrałbym sie za dalsze malowanie, a byc moze nawet i w @ procka :lol: Ciekawe jak ten szrot z zegarem 2.9 prezentowałby sie w porowananiu z waszymi a64....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie takty musze stuknąc zeby dołączyć do elity? :P

2498986[/snapback]

Hmmm. Narazie na zegarach jak wyzej zrobilem 5.7k

Gdybym nie był ciągle najebatsu albo nakatsu to moze zabrałbym sie za dalsze malowanie, a byc moze nawet i w @ procka :lol: Ciekawe jak ten szrot z zegarem 2.9 prezentowałby sie w porowananiu z waszymi a64....

Mamy takie same procki, tak samo taktowane, identyczne mobo, tyle samo ramu, takie same grafy a nawet karty dzwiekowe. :lol2:

 

Mozemy sie poscigac. ;]

 

To moj wynik, grafa stock. :]

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=5189863

 

Chyba sobie przelutuje zworke, bo jak jade juz wiecej na gpu to pojawiaja sie biale kropki, temp. jest w normie wiec zakladam, ze to z niedoboru papu. Mem tez wiecej bez mazania pewnie nie pojda, a tego mi sie za specjalnie nie chce robic. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath

Nie lepiej zrobić 2 kreski ołówkiem ? Rezystora na 200% nie popsujesz. Żeby popsuć to trzeba być tak uzdolnionym jak ja [;

O to sie nie boje, nie takie mody sie w zyciu robilo tylko nie chce mi sie kilka razy wyjmowac karty, jestem leniwy. :] Moze kiedys sie w to zabawie, kto wie.

Osobiscie wolalbym wlutowac miedzy rezystor potencjometr i miec plynna regulacje v, zamiast bawic sie w malowanie grafitem.

Fajnie by bylo zrobic sobie w miejscu tych 'niepalnosprawnych' zworek taka pelnosprawna, czyli wlutowac 3 metalowe preciki i wsadzic zwykla zwore, zeby sie dalo wyjmowac i wkladac (tak jak to bylo na starych 760gs od galaxy). W sumie to moze byc dobre rozwiazanie dla tych, co bawia sie grafitem, wtedy po podbiciu o te 0,05 nie trzeba by juz tak duzo mazac co teraz. ;] Ale wtedy juz raczej tracimy gware, bo jednak malo kto potrafi tak lutowac, aby przywrocic karte do wyjsciowego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niemusisz wyjmowac co chwile karty masz podane z jakich oporow mniejwiecej otrzymasz napiecie,malujesz tyle ile ci trzeba wsadzasz i gotowe,mysle ze niema sensu bawienia sie w lutowanie bo tracimy gware

 

co do lutowani to bardzo ciezko polutowac tak aby niebylo widac roznicy miedzy fabryka a home made ;) ale jest to wykonal;ne ale w tym wypadku gra niewarta swieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niemusisz wyjmowac co chwile karty masz podane z jakich oporow mniejwiecej otrzymasz napiecie,malujesz tyle ile ci trzeba wsadzasz i gotowe,mysle ze niema sensu bawienia sie w lutowanie bo tracimy gware

 

co do lutowani to bardzo ciezko polutowac tak aby niebylo widac roznicy miedzy fabryka a home made ;) ale jest to wykonal;ne ale w tym wypadku gra niewarta swieczki

A skad mam niby wiedziec ile mi trzeba, kazdy rdzen inaczej sie zachowuje przy tych samych v. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Polecam stery EXTREME-G 93.81!!! Wzgędem WHQL 91.47 w 3dMark 03 przyrost 200pkp i wydaje mi się że obraz jest lepszy.. Tzn kontury są takie bardziej wyraźne.. Jak dla mnie obraz się polepszył.. Jedyna wada to że są po ENG ale w niczym to nie przeszkadza. Myśle że jest to następca WHQL 91.47 :P Polecam! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

jak masz orginalne ac i tak wiecj niema co dawac niz 1.6V bo za wysoka temperatura wiec odrazu dajesz 1.6V i krecisz jak za wysokie temperatury to scierasz pendzelkiem w ''locie'' i po zawodach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja muszę sobie przetestować te stery extreme. Poprzednie były jakieś bardzo nowe. Zobaczymy jak i co u mnie będzie z tymi skoro kamil je tak chwali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A no chwale... Jak dla mnie lepsze od WHQL i sama tabelka wykonana przez Lanca ( podziękowania ) mówi za siebie... ;] LukasAMD jak zainstalujesz to powiec co u Ciebie one dały [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam core2 duo 1.8 @2.5 i galaxy 7300gt na sterownikach z galaxy bez wzgledu na oc mialem 1100 pkt a na dh zeropoint nie moge podrecac caly czas pisze ze fail test no tez mialem 1100 pkt oczywiscie mowa o 3dmark 2006 mam 1 gb ram macie jakis pomysl jak gralem w mediivil 2 to gram wsio na max plus anizotropowe i antyliasing x 2 1024 x 768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 05 na tych 93.81 na "zużytym" systemie mam 7130, wzrost około 60 pkt czyli nie tak wspaniale(dla przypomnienia na czyściutkim systemie zoptymalizowanym do smarków było 7070. Sprawdzę jeszcze 03.

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Oooo użytkownik 73 [; Który ma C2D... Może jakieś wyniki nam zapoda fajne;] Używaj sterów WHQL 91.47 lub EXTREME-G 93.81. Czekam na Twoje wyniki na C2D... Ołówek w łape i jedziesz :D

 

 

Palato przestaw w Direct 3d na 0.0 bo na nich jest -0.1. Co jak co ale 60pkp na drodze nie leży... :)

 

W smarku 03 powinno być wiecej pkp myśle że koło 200pkp bo w 3dMark 03 jest większa skala... :) Zawsze te pare pkp więcej

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

zakładka w rivie jak maasz do krecenia to w prawo i masz od directa 3d tam zmnieniasz paskiem na 0.0. Sikus a ile Tobie dały te stery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 50 pkt więcej. Wy nie myślcie, że stery wam dodadzą zaraz 500 pkt... Zresztą w 2 poście w tabelce widać różnicę pomiędzy poszczególnymi sterami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ale pkp do pkp i będzie kokoszka... ;] Zawsze dobre tyle niż wcale. Dziś zmnienie delte bo mój rdzeń na 1.45v jest dość ciepły i max to 745mhz.. Rdzeń A2 więc chyba spoko. Myśle że jak nie zmienie napiecia (idle 44 stres 72 ) to dojde do 800mhz i tyle mi srarczy.. A potem będe męczył memy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na A2 to mega wysoko.... Zresztą ci już pisałem o tym. IMO masz starsze PCB, czyli to które miał banti, jak masz jak zrobić foty to zrob mi zdjęcie tyłu karty i wszystko będzie jasne [;

 

BTW, nudziło mi sie ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra zdobyłem trochę czasu to zrobiłem test dzisiaj w smarku 2005. Wszystkie ustawienia jak poprzednio i wynik 5623 pkt czyli ja różnic nie widze. Wracam do 91.47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw LOD na +0 :) Bo X-G mają stock -0.1 co leciutko zmniejsza wynik. Nie zmieniaj na 91.47, bo na X-G gry lepiej smigają...

 

FAQ Updated ;)

 

Panowie co byście powiedzieli na taki wewnętrzny ranking w smarkach ? :] Dodał bym to do FAQ i byśmy mogli rywalizować między sobą [; Ofc byłby podział kart na 128 i 256 mb. Bo tak patrzeć na HWBot'a (do którego notabene nie każdy dodaje wynik bo pewnie nawet nie wie o istnieniu takiego czegoś) to troche nie za dużo się zobaczy :]

 

Warunek - ORB + opis configu lub screen z widocznym configiem i taktami (ale to tylko w wypadku kiedy wam ORB nie działa). Wyniki idą ofc do mnie na PW itd [; Co o tym myślicie ?

 

[ot mode on]

Lukas weź tego Asrocka na allegro wystaw z jakimś dobrym opisem. Za 280-300 zł sprzedaż bez problemu ;]

[ot mode off]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Myśle że ranking to super sprawa.. Ja się pisze chociaż będe na samym końcu ale będe ;] Musi być też podział na AGP i chociaż 256mb w 03 nic nie daje to po co rozdzielać... Jedynie w 05 trzeba zrobić podział.. Kto jest za rankingiem? (bujcie się bo będe 1 <lol2>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...