Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

:P na pcformat zwalajal wine na bios :P zeby sciagnal nowasz wersje biosa

A co ma bios do informacji o za małej ilości prądu, którą pokazuje sterownik ? :lol:

Bossz poziom niektórych polskich for jest żenujący... :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P ale dowcip z ta stronka heh www.arche.net spoko i tak w necie nie ma co kupywac :P chyba ze sie mieszka na jakims hmm hmm a nie w miescie dobra mam wieksze fundusze 250 zl na zasilacz doradzcie taki zeby mi starczy abym mogl po jakims czasie jeszcze dokupic dwu rdzeniowy procek i tez wytrzymywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jak wyżej za 199zł jest spoko zasiłka która uciągnie spokojnie mocniejsze sprzęty, jest nim Huntke'y HK350AP moc ok 450W kupisz go w tej cenie w zenfist.pl ;] Sam go mam i polecam :wink:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko jak osiagnac efekt takiej wody w grze :P bo wiem ze to mozliwe na tej karcie co mam

http://www.ixbt.com/video/itogi-video/bugs0504/gf4ti-morrowind-bug1-1.jpg
Edytowane przez Nemesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P na pcformat zwalajal wine na bios :P zeby sciagnal nowasz wersje biosa

 

Tutaj macie caly artykul z pcformat

http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=28489

Niech nie pisze glupot ze mu tam zle radza caly czas mowia mu zeby kupil markowy zasilacz ze spokojnie starczy markowa 350W to on idzie i kupuje noname 400W a potem jest zdziwiony :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko jak osiagnac efekt takiej wody w grze :P bo wiem ze to mozliwe na tej karcie co mam

http://www.ixbt.com/video/itogi-video/bugs0504/gf4ti-morrowind-bug1-1.jpg

Odpal pixel shadery w settings gry na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P jednym slowem dzieki za ten post u gory :P nareszcie w morku mam fajny efekt a tak do karty to prawdopodobnie zasilacz jest ok tylko problem jest zwiazany z plyta glowna ;P chyba o nowe sterowniki chodzi i potrzebe update mego biosa plyte mam :P taka GA-7VA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P bylem dzisiaj w tym sklepie co kupilem ten zasilacz :P i hajsu nie chcieli zwrocic :mad: :P goscina gada ze to nie mozliwe zeby taki zasilacz nie chcialm udzwignac karte i mowila ze to wina kompa nie wiem juz co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja bym się tam kłócił. Ew. wykorzystał prawo o niezgodności towaru z umową choć nie wiem do czego można się przyczepić - może do tego że jest napisane ileśtam a nie wyciąga na kompie ciągnącym sporo mniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz :P tam baba jest szefem i sie uwaza q** za znawce niby 10 lat w sklepie pracuje :P a tak wogole powiedzialem ze nie ma 400 W :P to tam mi pokazuje pudelko hehe czubnieta a pozniej powod wymyslila ze nie wezmie bo nie wie czy dziala jedym slowem nie ktore sklepy schodza na psy pokazalem jej jakie rzeczy mam w kompie przed kupieniem i do mnie ooo spokojnie jeszcze mozesz sobie dorzucic procka 2 rdzeniowego :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i najlepiej karty w sli . powiedz jej zeby zmontowali zestaw z 2 rdzeniowym prockiem i taka grafa jak ty masz w sklepie i zeby ten zasilacz podczepili . najlepiej zapuscic jakiegos 3dmarka . jesli sie sprzet nie spali / uszkodzi czy co tam innego to wtedy mozesz dac jej spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Tak to dobre rozwiązanie - najlepiej walczyć prawem (a chyba można się domagać sprawdzenia w sklepie) bo część sprzedawców jest miał do chwili kupna sprzętu :)

 

Nawet nie wiedziałem że 7300GT na def. ustawieniach daje pełną płynność Far Cry z very high (choć mam problemy z myszką). Zobaczę jak sytuacja wygląda z FSAA (o ile myszka zacznie działać w grze jak trzeba...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pobawilem sie troszke ołowkiem i otrzymałem magiczne 666mhz na rdzeniu :lol:

Malowałem r452 mimo ze zworka ustawiona była normalnie. Malowanie r451 kompletnie nic nie zmienialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

http://img514.imageshack.us/img514/9265/x2jh5.jpg

http://img470.imageshack.us/img470/3159/x1sj2.jpg

witam, na screena (po lewej bios usera przemekbydgoszcz, któremu dziekuje za podesłani mi biosu), po prawej mój, mój jest jakby "pusty", prawdopodobnie poprzedni własciciel sie cos bawił w biosie i teraz mam małe problemy przez to...

 

znacie jakies programy do aktualizacji biosu w windowsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak to wiem, tlyko, że od dawna jzu nei posiadam stacji dyskietek... wiem, że był jakiś taki program, chyba nawet kiedyś używałem go, ale teraz nie sobie nie potrafie przypomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

Witam po małej nie obecności na forum B) możecie mi powiedzieć jakie jest wr na mem w 73gt? bo jestem spragniony OC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Chyba na TYM forum 2.2GHz. Ty się nie baw w mem tylko w gpu @ 900MHz :P W zime miałem stabilne 870MHz na codzień a dziś mam tylko 860MHz przy v 1.63 w stresie więc chyba fajnie. Niech tylko zdobęde jakiś lodzik to się do WC pyknię i zrobi jakies 900MHz :marzenia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil2201

Nie masz w domu lodówki ?

 

A tak w ogóle t o Galaxy IMO są słabe ... Kończą się w okolicach 900Mhz na gpu :mur:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...