Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

czytalem w temacie ze kilka osob podkreca swoja karte ati try tools, zainstalowalem je ale niestety nie moge ich odpalic bo pokazuje mi sie komunikat ze nie znaleziono karty ati. urzywalem go do podkrecania slynnego radeona 9550 od gigabyte, teraz mam gfa73gt od galaxy zalman edition i chcialbym go terz podkrecic przez att. co musze zmienic w ustawieniach programuzeby moc to zrobic??

 

zeby krecic att tzeba znac polski w stopniu dostatecznym.

 

 

 

devilek => walcz i zmobilizuj mnie do walki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby krecic att tzeba znac polski w stopniu dostatecznym.

devilek => walcz i zmobilizuj mnie do walki :P

Zmobilizuj :D

 

Masz co pobijac ;)

 

3D Mark 2001SE - 53881 punktów

3D Mark 2003 - 25915 punktów

3D Mark 2005 - 10921 punktów

3D Mark 2006 - 5656 punktów

 

 

A biosu jak nie zmienilem, tak nie zmienilem. Progs od Tomka nie dziala z tymi kartami, a jak sie zmieni w innym to i tak to nic nie daje. Chyba jakas blokada na poziomie karty. Ale aby nawet wymuszony flash nie dzialal :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Mam jeszcze jedno pytanko; czy macie w waszych galaxy wetknietą zworkę (bodajże jest to JP11) ?

No właśnie, wie ktoś w końcu do czego ta zworka jest??? Może to ona odpowiada za ten bios... :D :D :D sam w to nie wierzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, cos ie lepiej oplaca brac, 73gt zalman, czy to -> click Ta karta ma tylko ddr2, wiec nie wiem, czy jakby podgonic 73gt to nie dogoni sie tego gs'a.

Wiem, ze jedna jest agp a druga pci-x i wlasnie od tego zalezy, czy zmienie mobo, czy nie. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, cos ie lepiej oplaca brac, 73gt zalman, czy to -> click Ta karta ma tylko ddr2, wiec nie wiem, czy jakby podgonic 73gt to nie dogoni sie tego gs'a.

Wiem, ze jedna jest agp a druga pci-x i wlasnie od tego zalezy, czy zmienie mobo, czy nie. ;]

 

bierz 7300GT na pcie... nei ma wogole czego porownywac. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Hmmm, powiem tylko tyle : czlowiek uczy sie cale zycie :lol: Bios nie jest zablokowany :wink:

No to jak? Można na 7300 GT Galaxy Zalman edytować bios (ja np. chcę napięcie ;)) czy nie można? Bo ja już sam nie wiem o co tutaj chodzi.

 

EDIT:

 

Próbował ktoś już czegoś takiego:

 

Dołączona grafika

 

???

 

O ile dobrze rozumiem to można to zrobić ołówkiem nawet.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biosa mozna modyfikowac i wgrywac.... wlasnie jestem po wgraniu.... stale 600 na core i memki rowniez na stale do gory poszly... oczywiscie w trybie 3d ..........2d na stock.

 

czy oplaca sie jeszcze w moim przypadku robic moda na vcore... jesli memki i tak max to 1200mhz i pewnie to ich kres... 2ns :-/ (no chyba ze vmem)

juz w tym momencie core jest 450@600 i z dodatkowymi voltami pewnie pojdzie w okolice 650... tylko czy to przyrost bedzie odczuwalny.... ??

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Pisze wyraznie - "U can pencil ..." Pencil = olowek. Malujesz i dziala.

No i o to mi chodziło ;) - wole być pewny niż potem czegoś żałować...

 

Zobaczę, może spróbuję zrobić... zwykły HB wystarcza w zupełności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale powiedz czy to sa dwa alternatywne sposoby prowadzące do tego samego efektu czyli 0.1v w gore? czy co ? zdjęcie jest z kontekstu wyrwane z jakiegoś fora stad nasze pytania;]

Zdjecie jest z XS'a. Jak nie chce Ci sie lutowac to malujesz R451 i dziala tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra spróbowałem oto efekt:

 

Dołączona grafika

 

Grałem prawie 20 minut w FEAR na 650/800 (1600) i nie było żadnych artów itp. Biorąc pod uwagę to że przed zabiegiem miałem freeza na 630/800 po 2-3 minutach od włączenia gry mogę stwierdzić że mod chyba się udał ;)

 

Sprawdę jeszcze co pokaże smark 03, jeżeli będzie ok to jeszcze trochę podciągnę rdzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Kurde to jest istny moment - a do tego układzik jest doskonale widoczny. Mod warty roboty - fear chodzi jakoś... szybciej :D

 

 

Dobra zrobiłem smarka tyle że na innych ustawieniach :D , przeszedł bez żadnych problemów (wyłaczony ragtroll oraz cpu testy):

 

Dołączona grafika

 

 

Wynik może i nie jest aż tak wysoki ale komp był trochę obciążony innymi aplikacjami podczas testu.

Będę zwiększał dalej ale sprawdzając stabilność w FEAR, dopiero ostateczne testy w smarkach.

 

PS: KURDE!!! Dlaczego nikt przedtem nie powiedział mi że wcale nie trzeba niczego lutować !!! :D , aha, już wiem, nie pytałem....

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra znalazłem granicę - na 710 mam freeza w FEAR, na 700 już nie :D Mógłbym spróbować na 705 ale te 5 mhz to już można olać. I tak ładny wzrost - o ponad 80 mhz, o po prostu sobie poszukałem, znalazłem i zrobiłem - mam szybszą kartę, fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...