Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

ige007 chodzilo mi o 128 vs 256 bit :)

czy karta sie nie bedzie dlawic z 128 bitowa szyna danych z wlaczonym aa (oczywiscie nie mowie tu o graniu w najnowsze gry z max detalami i wlaczonym aa ) ?

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm karte za 300zł chyba się nie kupuje żeby grać z max detalami i aa na maksa no chyba że przy maks 1024, gothic 3 to 800x600 czego i tak nie jestem do końca pewien... 128bit nadganiają tutaj wysokie taktowania mem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI w swoim CrossFire umożliwia coś takiego

ale z tego co tu wszyscy mowia podobno nie warto laczyc w SLI 7300GT

W nowym numerze Tygodnika Komputerowego jest test Dwóch na jednego - SLI - 2x Galaxy GF 7300GT DDR3 vs. GF 7950GT

kup albo poczytaj w EMPIKU i powiedz nam co tam wyniuchali z tego testu

tylko troche to głupie najtanszy 7950GT to wydatek ponad 1000zł, a 2x7300GT DDR3 mozna miec za niecałe 700zł a nawet taniej

moze bedzie jakas inna karta do porównania [moze jakis 7900GS]

Ten sam artykuł na www ;] 2422488[/snapback]

gdzie można kupić konektor (przewód) do podłączenia dwóch kart sli? do nowych kart nie dorzucają,w sklepach internetowych jakieś kosmicznie wielkie ceny na allegro nikt tego nie sprzedaje....HELP :-(

Z tego co mi wiadomo, kupując mobo z SLI dostajesz connector...

 

ige007 chodzilo mi o 128 vs 256 bit :)

czy karta sie nie bedzie dlawic z 128 bitowa szyna danych z wlaczonym aa (oczywiscie nie mowie tu o graniu w najnowsze gry z max detalami i wlaczonym aa ) ?

800Mhz 256bit = 1600Mhz 128bit. Tutaj takty memek są wysokie, także wychodzi na to samo ;]

Miałem przedtem 97pro z memkami 700Mhz, a teraz 73 z 1.4Ghz na stock i różnicy nie ma, jeśli chodzi o włączneie AA i Anizo ;) Mówię o tym, że włączenie AA nie zbija tak FPS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz, zdecyduje sie jednak na ta karte, zamierzalem kupic 7600GT ale nie wyszlo z funduszami tak jak chcialem

do grania w 1024x768 nie potrzebuje chyba wersji z 256mb pamieci bo jest o 100zl drozsza a ciezko mi teraz bedzie tyle zorganizowac :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Look this.... http://atom-pc.pl/?id=77823&mode=Produkt a tu http://twojepc.pl/artykuly.php?id=x1800gto...gt&strona=3 od razu o nim napisane. fajna opcja i sli z tego zrobic to juz coś.

Tylko że... te 73gt mają coś w sobie :wink:

Edytowane przez banti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Od piatku jestem szczesliwym posiadaczem 73GT 1,4ns :D ale dopiero wczoraj mialem czas na zabawe.

Na chwile obecna rdzen pracuje bez artow na 750MHz@1,5V. Jesli chodzi o pamiatki to wczoraj pracowaly na 850MHz a dzis juz nie sa tak skore do OC :/ i 770MHz to max jaki osiagalem (czyzby grafit wyparowal :wink: ).

BTW. Jakie macie napiecia na pamieciach? Ja okolo 1,6V mierzac w pkt. pomiarowych (1 postu) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ciekawe jak z vmodem (na rdzen potrzebny na pewno). A moze jednak 128MB styka do grania w 1024 i zwykle Galaxy 7600GS 128MB DDR3??? Hehe. Jednak chyba Palit, jeszcze nie mialem 256MB na karcie ;)

 

ps. Slyszal ktos o sklepie TwojePC (emarket)?? Jakies doswiadczenia, jak pozniej z gwarancja? A ten atom-pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Palcie karty dalej :) Aż sie skończą :P

 

Ja mam 640/1700 i naprawde nie korci mnie żeby wyciągnąć miernik z szafy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te kase to bardziej opłaca się 7600GS od Palita...

a mozesz sluzyc linkiem do tego palita bo jezeli chodzi o tego co podal banti to wlasnie gadalem z kolesiem przez gg i napisal mi cos takiego:

niestety nie jestesmy w stanie sprawdzic kazdego podzespolu w 100% oraz niestety nie mamy tego na mniejscu

bo ponizej jest cos takiego:

Pomimo, iż redaktorzy sklepu internetowego Atom-PC dokładają wszelkich starań„ aby opisy produktów były jak najbardziej zgodne ze stanem rzeczywistym nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dane techniczne są wolne od błędów oraz braków. Ewentualne błędy w opisach nie moga być podstawą do reklamacji bądź zwrotów, dlatego w przypadku wątpliwości zalecamy kontakt z naszym handlowcem.

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem mojego zalmana na 5V. i nie iwem czy to nie za mało, 41* w idle, puszcze jakiegos bechmarka i zobacze ile w stresie, tylko powiedzcie ile nie ma przekraczać w stresie ?

1 i 2 post FAQ...

Nie przekraczamy 65* ;]]

Chociaż... Znajomy ma 76GS od Galaxy i w stresie karta się grzeje do 75*... Stock Cooler non zalman ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

U mnie lata na tyle ile jest w stocku czyli w 2d chyba coś ok 30%. 8 wentyli jest łącznie w kompie a głośno nie jest.

 

Sam nie jestem takim maniakiem ciszy aby wyłączać wentyl, podchodzę do tego sceptycznie, wolę ją męczyć oc niż zabierać chłodzonko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...