Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

hehe chcialbym zobaczyc jaka byla by roznica miedzy Twoim 7900gs a wykreconym 7300 Palato'a w grach ;] smarki to nie wszystko i nie ma co porownywac wynikow roznych kart i mowic o moj xxx po OC za 200 zl ma tyle pkt w marku co twoj xxx za 400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne tricki. Mod na pamięciach kończył się artami na 500mhz w windzie.

 

Dopiero teraz udało mi się uzyskać te 15k bo rozgryzłem te goodramy i mobo. Cholery nie startowały na memdiv 133 i 166, musiałem zmieniać w windzie. Poprzednio miałem 14500 na 818/900 i pamięciach 157Mhz... A teraz lecę na 220(a fe). Głównie poprawił mi wynik ten pierwszy test, wzrost z 320 na 380fps. Troszeczkę się postaram to dobiję 15.1k :)

 

Za 20 minut podam wynik w 05.

Edytowane przez Palato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisał że ma 256mb... Tak opłacalo mi się zamieniać bo dostałem kopa o 700Mhz na samym procku. Twój robi 2.8Ghz mój robił 2,35Ghz. A to już duża różnica. Do tego ja na 770/870 mam 15.3k ;) Dzisiaj zrobię 15.5k jak mi się uda wyczarować 1.6-1.65v na rdzeniu ;]

A tak pozatym to nie zmieniałem procka dla marków...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palato

Jakie stery ? :] Mógłbyś dać 05 na orba ? Jak wrócę do domu to dam 1.65 (jeśli się uda ;]) i będzie też 820 na core Kurde memki cię ciągną do góry ;]

91.47 I jak pisałem 05 z patchem nie chce mi się włączyć, a 1.1.0 nie pozwala na upload wyników.

 

I nie, delta nie zaniża niczego Fredek(popatrz na moje wyniki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak delta zaniża :] Jeśli porównujesz 780 vs 780(750), to na tym 2 będzie mniejszy wynik. No ale jeśli karta robi 770 + 50 Mhz z delty to wynik będzie lepszy niż na 770, ale gorszy niż jak byś zrobił 820 bez delty ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjarane to widac ale to zielone?

 

moze jakiś kond na mobo padł..noa le to by nie było takeigo czegoś zielonego... :blink:

 

eh ogólnie to mi to jednak wyglada na borygo zielone :(

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo Borygo zielone.

Karta Ci nagle padła :?: Czy miałeś wyłączonego kompa, włączyłeś i nie wstał :?:

 

Mówię , że nie borygo -.-

 

 

Grałem i nagle czarny ekran , res , włączam grę i znowu res a potem już nie wstała.

 

Co powiedzieć w gralu jak będę oddawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię , że nie borygo -.-

Grałem i nagle czarny ekran , res , włączam grę i znowu res a potem już nie wstała.

 

Co powiedzieć w gralu jak będę oddawać ?

Powiedz to co jest pogrubione ;]] Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palato

Coś nie wierze w twoje "Zero tricków"...

U mnie po zastosowaniu znanych mi tricków do marka + puszczenie karty na 800/880 wyniki następujące:

2001 - 32242

2003 - 15581 :mrgreen:

Dołączona grafika

2005 - 6857

2006 - 3603

 

Linki do ORB'ów na HWBOCI'e forumowym (nie chce mi się wklejać ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie galaxy o czymś nam nie powiedziało i jakieś tajemnicze płyny wydobywają sie z tej karciochy

 

p.s musze zmusic moje Corsairy żeby chodziły na 440mhz wtedy może zrobie 14k w smarku 03 :lol:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...