Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

czy podklejenie radiatorków dwustronną taśmą klejącą ma sens??

 

to znaczy, czy będą one spełniały wtedy dobrze swoją funkcję??

 

narazie bez modów 700/1800, jak będzie miernik to dam więcej v i wtedy będą potrzebne radiatorki, a nie chcę kupować drogiego kleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pytałem a propos tych radiatorków na pamięciach bo pamięci wytrzymują mi max 760MHz, powyżej już są arty (nawiew mam caly czas). Żenada... Rdzen spokojnie smga na 800... tyle ze temp dochodzi do 78st. Jaka jest bezpieczna temp. dla rdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem wymienić kartę graficzną w moim komputerze z Radeona 9200 na GF 7300GT 512MB/128Bit Palita na AGP. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Włożyłem nową kartę do komputer, system startuje, instaluje sterowniki, wszystko ok. Niestety gdy uruchomię dowolną grę 3D już tak dobrze nie jest. Zaczynają się dziać rzeczy jak na poniższych screenach.

 

http://img162.imageshack.us/img162/4469/56463839ty8.jpg

 

http://img162.imageshack.us/img162/9939/13336774hm5.jpg

 

http://img162.imageshack.us/img162/7872/48063185ua6.jpg

 

Czasem zdarzy się, że gra uruchomi się do menu dobrze ale tuż po chwili znów pojawiają się błędy. Czasem gra zatnie się już na filmiku poprzedzający grę i pomaga tylko restart komputera.

 

Karta jest na 100% sprawna, ponieważ była sprawdzana w innym komputerze i tam jest ok.

 

Parametry komputera:

 

Athlon XP 2200+

1024MB RAM (2x512MB)

Płyta główna ECS K7VTA3 V6.0

 

Ktoś wie co wo powoduje?

 

Pozdrawiam

 

Termixmini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to już wielokrotnie wałkowane! KAŻDA KARTA KRĘCI SIĘ INACZEJ I NIE MA OKREŚLONYCH WARTOŚĆI OC JAKI MOŻE ZROBIĆ DANY MODEL!!!

 

choć pality kręcą się przeważnie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie chodziło mi bardziej o to, że jeżeli karta jest bez dodatkowego zasilania to wtedy płyta może nie wyrabiać z zasilaniem. Skoro na innych konfiguracjach działa dobrze to prawdopodobnie wina MOBO. A.. i jeszcze jedno bardzo ważne. Spróbuj odpalić ją na innym zasilaczu, może być to też wina zasiłki. Jaki teraz masz?(zasilacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie u mnie 850 to max, ale bez roznicy czy vmod czy nawiew czy co kolwiek

U mnie jest podobnie ;]

Na def v i po vmodzie max Mhz memek jest identyczne ;]]]

 

czy ktoś wie co z tą taśmą klejącą zwykłą??

Bez problemu możesz kleić na nią (ja tak wszystkie radiatory przyklejam)

 

Spokojnie. Mogli by się wypowiedzieć ci którzy mają tą kartę.

Już się wypowiadali. Poszukaj sobie na tych ponad 100 stronach. (na dole masz opcje szukaj w temacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ponieważ nie wiem z której aukcji kartę kupić.

 

Z tej:

http://www.allegro.pl/item278935570_wyprze...dr3_sonic_.html

tu jest zielona

 

A tutaj jest czerwona:

http://www.allegro.pl/item272541916_szok_c...ddr3_sonic.html

 

 

O co tu chodzi?? Są między nimi jakieś różnice???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej drugiej aukcji jest błąd w opisie i jest napisane , że efektywne takty memek to 2000mhz x]

Edit.

Na pierwszej masz stickera i możesz mieć problemy ze zdjęciem chłodzenia jeśli nie chcesz tracić gwary.

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zielone Pality są na PCB od 8500GT = crap PCB ;]

 

O co ci chodzi???

 

A na tej aukcji z czerwoną to jest tylko zdjęcie poglądowe i nie wiadomo jaką mają naprawdę.

 

Pomoże ktoś??

Edytowane przez choody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Bierz czerwoną. Nowe zielone Pality są na PCB od 8500GT = crap PCB ;]

Nie prawda

Pality na PCB 8500GT mają lepsze memki, nie trzeba wykonywać żadnych modyfikacji aby karta mogła chodzić nawet na napięciach rzędu 1.7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi???

 

A na tej aukcji z czerwoną to jest tylko zdjęcie poglądowe i nie wiadomo jaką mają naprawdę.

 

Pomoże ktoś??

Podszkol 2834791[/snapback]

Nie prawda

Pality na PCB 8500GT mają lepsze memki, nie trzeba wykonywać żadnych modyfikacji aby karta mogła chodzić nawet na napięciach rzędu 1.7V

No i co z tego, że nie ma zabezpieczenie, jak ma sekcję zasilania z [gluteus maximus] i całe PCB się grzeje nawet na standard V ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...