Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

spirytusem a jak nie będzie to zmywaczem do paznokci (Aceton) ja mam spirytus rektyfikowany 98% bardzo dobry

 

Edit:

Znaczy sie spirytus dobry do czyszczenia...

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze szybciej o tym zmywaczu do paznokci nie powiedziales to bym spirytusu nie marnował... ;)

 

Na razie na def ustawieniach (500/1400) ma 77stopni :/ - pasta Arctc Silver 5

 

Wiem, że sie pasta wygrzac musi, ale myslalem ze bedzie mniej..

 

(w sumie nie powinienem narzekac bo przed chwila mialem 20stopni wecej :) )

 

Dodam ze paste pierwszy raz w zyciu zmienialem.

 

 

Teraz zmienilem na 710/1520 i temp mi zaczela skakac miedzy 69 a 84

 

Ile stopni moze spasc ta temperatura jak pasta sie wygrzeje?

 

Mozliwe ze zle ta paste nalozylem ze taka wysoka temp?

Edytowane przez Bladesss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Na pewno zle nalozyles paste

A ja nie zauważyłem różnicy żeby temp spadła po 2-3 miesiącach użytkowania AS5 od dnia w którym nalozylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli V-mod robiony to dla bezpieczeństwa wypadałoby dać radiatorki

co do zmywacza IMO jego używa sie tylko wtedy kiedy sylikon nie chce zejść spirytusem, ale nawet jeśli sylikonem zmywam to poprawiam spirytuse.

77 Stopni to za dużo... o wiele za dużo. albo za dużo pasty albo za mało albo chlodzenie źle przylega bo jest np. krzywo dokręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v-mod byl robiony, wiec radiatorki zaraz zaloze.

 

No i kurka jeszcze raz bede musial paste wymieniac

 

na 780/1600 mam 13460pkt w smarku 03.

 

Wynik nienajgorszy, styknie mi :)

 

Może ktoś mi pokazac na ktorych mosfetach mają te radiatory byc zalozone? mam 7 radatorow do dyspozycji. Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Palit Sonic 76GS

Qimonda 1.4ns 2.0v @ 2.65v 1000 @ 2000 (stock timings: 30-38-18-12-12-8-8 ) ATITool

Dołączona grafika

Qimonda 1.4ns 2.0v @ 2.65v 1000 @ 2100 (stock timings: 30-38-18-12-12-8-8 ) screen

Dołączona grafika

 

@Andrew DC Jakbyś miał problemy z osiągnięciem tych 2GHz na mem to mogę poradzić na gg ;]

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit Sonic 76GS

Qimonda 1.4ns 2.0v @ 2.65v 1000 @ 2000 (stock timings: 30-38-18-12-12-8-8 ) ATITool

Dołączona grafika

Qimonda 1.4ns 2.0v @ 2.65v 1000 @ 2100 (stock timings: 30-38-18-12-12-8-8 ) screen

Dołączona grafika

 

@Andrew DC Jakbyś miał problemy z osiągnięciem tych 2GHz na mem to mogę poradzić na gg ;]

A moze napisz tutaj bo i mi sie przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pokazac na ktorych mosfetach mają te radiatory byc zalozone? mam 7 radatorow do dyspozycji. Z gory dziekuje

Ja mam galaxy a Ty chyba palita więc nie wiem dokładnie które to są... ja mam naklejone na czterech które się najbardziej grzały.. sprawdź paluchem po chwili grania ktore beda najcieplejsze i na nie naklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam galaxy a Ty chyba palita więc nie wiem dokładnie które to są... ja mam naklejone na czterech które się najbardziej grzały.. sprawdź paluchem po chwili grania ktore beda najcieplejsze i na nie naklej.

 

A właśne ze mam Galaxy :) wrzucisz foto karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśne ze mam Galaxy :) wrzucisz foto karty?

Dołączona grafika

Te z niebieskimi strzałkami są założone tak, że dotykają i mosfetów i z boku cewek. w sumie cewki sie mocno grzeją (jest to normalne) ale ja wole zapobiegac niż leczyć.

Dołączona grafika

Wiem że są duże, ale robione z radiatora boxowego Athlona XP 1800+ i jak je juz zrobilem wyczyscilem i powyginałem to nie chciałem zmniejszać/skracać i zostały takie bydlęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Te z niebieskimi strzałkami są założone tak, że dotykają i mosfetów i z boku cewek. w sumie cewki sie mocno grzeją (jest to normalne) ale ja wole zapobiegac niż leczyć.

Dołączona grafika

Wiem że są duże, ale robione z radiatora boxowego Athlona XP 1800+ i jak je juz zrobilem wyczyscilem i powyginałem to nie chciałem zmniejszać/skracać i zostały takie bydlęcia :D

 

Luje te radiatory hehehe Masz 4 założone na mosfetach? Wiecej sie nie dopatrzylem.

 

Zaraz kolejna próba zmiany pasty...

Jakies wskazowki zeby zrobic to naprawde dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom 4 na mosfetach i te 2 dotykają cewek. dajesz troche pasty na środek niedużo!! i rozprowadzasz paluchem w woreczku po całym rdzeniu. reszta co Ci zostanie po rozprowadzeniu otrzyj na radiatorze w miejscy przylegania i bedzie idealnie:D ze wszystkich sposobów ktore próbowałem ten jest najlepszy dla mnie.

 

PS: "LUJE"(radiatory) znaczy jakie?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-P Mam pytanie czy to normalne, ze pamieci sie dosyc mocno grzeja przy taktowaniu 1400MHz? tzn. nie wiem jak to okreslic dosyc mocno, bo nie mam zadnego miernika, ale po ponad polgodzinnym tescie w atitool sa juz gorace=jeszcze nie parza:D sprawdzalem na dotyk :P Mam palita 7300gt taktowanego standardowo na 400/1000MHz. Na pamieci nie moge zalozyc radiatorow, bo nie chce stracic gwarancji, a innej opcji niz wymiana standardowego chlodzenia nie ma ;/

 

Pozdrawiam anagaro :)

Edytowane przez anagaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie parzą to spoko. Jak kręciłem swojego (hehe masakra :/) fx5200 hehe (właśnie) to z 400 robiłem 530 i dawało rade. Było gorące ale nie parzyło w palca żeby no ..... czaisz, także jak artów nie ma to spoko.

I nie testuj progsem tylko zagraj w gierę jakąś :/

Edytowane przez Hesos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Tylko GF7600GS Galaxy ma 1,35Vgpu, GF7300GT Galaxy ma 1,25Vgpu, a tutaj kolega ma Palita, ktory ma 1.2Vgpu wiec swietny wynik ;]

Moj 7600GS na 1.2v robi 580 MHz (rev B1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...