Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co jest nie tegoes z grafą 7300gt galaxy z zalmanem tzn, chodzi ok, marki, gry, filmy itp ZERO problemów !,a le jak wyłacze kompa i che zaraz od razu znowu włączyć kompa wstaje idzie ale na monitorze obrazu brak wyłączony, włączę monitor ale i tak obrazu zerotak jak by grafa nie podawała. Jak włącze komp po ok 10 sekundach wstaje wszystko normalnie, wiec OCB co jest grane. Wsadziłem inna grafe i jest ok wstaje od razu wyłączę kompa liczę do 1 i włączam i jest ok startuje i podaje obraz.

Mam podobnie. Czy poradziłeś sobie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na dysku może moda oraz punkty pomiarowe do Galaxy 7300GT 128MB DDR3 z Zalmanem. Przeszukałem sieć i znalazłem dwa albo może trzy mody ale linki do zdjęć już wygasły i nie działają.

Może ktoś pamięta, ma zmodowane 7300GT i wie które rezystory malować ołówkiem?

 

Jestem w głębokim szoku :D

Wczoraj szukałem przez kilka godzin i nie mogłem nic znaleźć, dzisiaj w pracy siadając na chwilę i szukając zastępcy Zalmana z karty znalazłem cały art o podkręcaniu mojej karty na AGP + poradnik o podkręcaniu karty, modowaniu biosu itp.

Wklejam obrazek z imageshack uploadowany dzisiaj aby poleżał na serwerze jak najdłużej.

Dołączona grafika

Edytowane przez k33l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam 7300GT od Galaxy z Zalmanem.chciałem zmierzyć napięcia ale coś chyba jest nie tak bo gdzie nie przyłoże to jest 3.55V~

Używałem tych punktów pomiarowych:http://img84.imageshack.us/i/pomiarvyc7.jpg/

 

Coś robie źle?Malowałem ołówkiem ale przy 3.5 to ta karta chyba by już padła:) no i nie malowałem jakos mega dużo.

Pomiar wykonuje tak,że + przykładam tam gdzie na schemacie a - do masy obudowy.

 

Aha miernik jest ok

Edytowane przez Serekzolty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...